Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

to je valjda klub iz Istanbula.....osnovano je pretpostaviti da je u značajno boljem finansijskom stanju nego fcp, pa može da priušti trenera sa milionskom platom.

 

Ivica je ionako izjavio da će trener biti domaći. ako oduzmemo Marka, Ivića, Pauna i Jokana, a izgleda i  fala Bogu Krstaju.......ti gledaj šta ostane. Ilić je potpisao za Bugare a i da nije mislim da još nije za klupu, tako da Brnović, Stolica, Kiza, Tumba, levo, desno. možda i Savo, to bi bio džekpot u odnosu na ostale. mada po meni Savo treba da zameni mutavog Ivicu u perspektivi, a to bi bilo super samo u varijanti da je i na klupi neko tipa Marka ili Ivića i da nema ovih sabotera iz uprave. što će reći da je sve skupa prilično nerealno u ovom trenutku. 

Link to comment

Maziya Sports and Recreation Club :rolf:

 

Mada bi mogli i da pozajmimo ideju Partizan - klub fudbalera i onih koji se tako osećaju

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
15 minutes ago, Ted said:

 

http://www.miodragjesic.com/

 

poslednju put viđen na Maldivima, mislim poslovno ne na moru 

 

Nije navedeno da je vodio FK Vrsac :cry:

 

Cini mi se da se nigde nije zadrzao duze od 6 meseci..u Al  Ahliju dve nedelje, sto mi je neverovatno.

 

Ali ovo da vodi klub na Maldivima je pametan i mudar izbor..ja bih sada isto to.

  • +1 2
Link to comment
31 minutes ago, SNARC said:

Al  Ahliju dve nedelje, sto mi je neverovatno.

 

 


Taj boravak ne priznaje
 

jesic.png

Dobar PR strucnjak bi mu mogao nabaviti klupu Sitija kad Gvardioli dokurci

Edited by Plajvi
Link to comment

trebalo bi da poslusate poledicu. imperativ rezultata nemate, znate da ste drugi, onda bar uradite nesto korisno za srpski fudbal, afirmisite neke trenere i igrace.

 

 

Edited by Nikodije
Link to comment
18 minutes ago, Nikodije said:

trebalo bi da poslusate poledicu. imperativ rezultata nemate, znate da ste drugi, onda bar uradite nesto korisno za srpski fudbal, afirmisite neke trenere i igrace.

 

 


Poledica zna™

Nudio je Levandovskog, ali sta ce nam kad imamo Purovica

Link to comment

Nešto razmišljam, da je Piksi pravi grobar napucao bi janeze 5:0 ili koliko treba da otpuste Keka. 

 

Taman da ga Vazura dočeka i uteši sa predlogom ugovora:D

Edited by Profesionalac
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...