Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 minute ago, Filozof manijak said:

ne nadajte se nikakvim promenama = što bi uopšte i ove menjali  (eto tako čitam tvoje postove)

 

Što se tiče patkometrije, ipak se danas u Srbiji živi bolje, ne?

Malo mi je ružno da neko ko navija Zvezdu objašnjava kako je sve ovo k'smet i neće se ništa promeniti, ako me razumeš.

 

 

 

ovo ti je baš solidno podmetanje (jedino ako ne misliš da je nekome fudbal sve u životu ili možda želiš da kažeš da sam ja pro SNS?), pogotovo na osnovu nečeg što se označava kao "navijanje za Zvezdu". Ja sam maltene batalio praćenje sporta, doduše ne pada mi napamet da se tebi pravdam za koga ja navijam ili ne, ali ako ti apriori odbacuješ sve što neko napiše samo na osnovu toga da li taj neko navija za Zvezdu ili ne, onda porazmisli ko je ovdje patkometar koji definiše ljude na osnovu navijačke pripadnosti

 

A da se neće promijeniti dok se ne promijeni (makar) vlast, pa ako ti ovih 10 godina nije dovoljan dokaz, onda ništa, čujemo se za nekih 20, ako budemo živi uopšte, da vidimo u kom pravcu je sve otišlo. Mislim, promijeniti se može na bolje otprilike kao da se iz manje kuće u Pripjatu preseliš u veću, eto takav jedini boljitak može da se očekuje pod SNS-om.  

Link to comment
13 minutes ago, James Marshall said:

Da li je moguće da si pročitao ovo moje kao poziv na trpeljivost ove uprave? Ja kažem da su velike šanse da vam, dok je ovaj sistem, dođe još gora uprava, što nije podrška niti želja da ova uprava ostane (mislim, realno, svejedno je). To se vidjelo prije otkad su došli, kakav Vazura, Vučela, Vuletić, sve SNS gmazine koje od fudbala imaju želju za menadžerskom provizijom, jurenjem za sojkama i međunožjem fudbalera. Samo kažem da se ne nadate ničemu dobrom od ovog SNS-a, a to da će sledeća uprava biti bilo šta sem SNS uprave ima vjerovatnoću od 0,0%, i tu nema sreće za Partizan. Naravno da se zajebavam za ovo da mogu grobari da smijene vlast, mada sam o tome i ozbiljno pisao - često se poteže neka cifra kako ima veliki broj grobara u Srbiji (i ima) koji su nekakva silna opozicija ali da sad Vučić dekretom ukine Partizan kao sportsko društvo, garantujem da bi bilo tri dana buke i četvrti dan bi bilo isto, idemo dalje, ukinuo je on i bitnije stvari za život u Srbiji od Partizana pa i dalje SNS sistem šljaka.

 

Ne kapiram ovo potezanje patkometrije, ovo isto bih napisao i da navijam za Vojvodinu, Radnički, i ne znam koji klub ili na kraju krajeva da ne navijam ni za jedan, što je otprilike trenutno najbliže istini. Da li bi onda drugačije čitao ovo što sam napisao? Da li bi imalo drugačiji smisao?

meni je potpuno sumanuto da danas odrasla zdravorazumna osoba moze da navija za neki od fudbalskih klubova u srbiji

sve je do te mere obesmisljeno i nema dodira sa sportom da je potpuno iluzorno trositi emocije na to

 

otprilike kao kad bi navijao za jednu struju unutar sns u odnosu na neku drugu

Link to comment

Ne razumeš me, niti sam mislio na tebe sam to napisao.

I da, naravno da ima razike sa koje pozicije deliš savete kako se ne treba ničemu boljem nadati.

 

 

No, nebitno, na kraju krajeva.

  • +1 1
Link to comment

Izvinjavam se na upadu u diskusiju, mocart koji je do sada omasio sve sto je napisao kaze da je savo spreman da posle 2 godine prekrsi svoj zavet i vrati se u srpski fudbal. 

 

S tim da kako stvari stoje ovaj put nece imati sadika i asana pa se moze ocekivati da rezultati budu jos jadniji. Verovatno cemo konacno nekad drknuti cigane u derbiju sto je veliki korak za nas a mali za covecanstvo. Tamo negde u aprilu kad budu na plus 40.

 

Naravno sve ovo ima smisla jedino pod uslovom da je savo u teskoj finansijskoj situaciji posle fijaska u sloveniji.  Pa da mu vazura pomogne da premosti

Link to comment

I za Juve, i za Njucu

 

 

26 minutes ago, pbg12345 said:

meni je potpuno sumanuto da danas odrasla zdravorazumna osoba moze da navija za neki od fudbalskih klubova u srbiji

sve je do te mere obesmisljeno i nema dodira sa sportom da je potpuno iluzorno trositi emocije na to

 

otprilike kao kad bi navijao za jednu struju unutar sns u odnosu na neku drugu

 

Jel ovo važi i za košarku u Srbiji, ili samo za fudbal?

Link to comment

Apropo Save, vidjeh ga neki dan na NBG kod Merkatora, sjedi u poslastičarnici, nasmijan, veseo, pozitiva, u nekom dobrom društvu, djeluje kao da se konačno malo relaksirao i vratio u vinklu, ne djeluje da je spreman da se jebava po našim njivama sa upravom, navijačima, savezom i sličnima. No ko zna, uvijek je bio sklon čudnim izborima :D

Link to comment
9 minutes ago, ZokiAsov said:

Naravno sve ovo ima smisla jedino pod uslovom da je savo u teskoj finansijskoj situaciji posle fijaska u sloveniji.  Pa da mu vazura pomogne da premosti

 

u pogrešnoj se crkvi onda moli ako kani da mu Partizan i Vazura reše finansijski problem. oni mogu da mu naprave finansijski problem i eventualno stovre osnov za tužbu, pa da posle uteruje sudskim putem ili na nekim arbitražama.

 

da je bilo sreće, Savo nije trebao ni da odlazi. trebao je da dobije pojačanja koja je tražio, a nikada nije dobio. eto, sad mu je možda bolja pregovaračka pozicija, pošto baš i nema nema interesenata da se jebavaju sa ovim budaletinama.

 

imam protivrečna osećanja. voleo bih da se vrati ali, da mi je Savo drug/prijatelj, verovatno bih ga savetovao da ne prihvata. jer prijateljma valjda ne želimo takve poslodavce i probleme u najavi.

  • +1 3
Link to comment
16 minutes ago, Ted said:

 

u pogrešnoj se crkvi onda moli ako kani da mu Partizan i Vazura reše finansijski problem. oni mogu da mu naprave finansijski problem i eventualno stovre osnov za tužbu, pa da posle uteruje sudskim putem ili na nekim arbitražama.

 

da je bilo sreće, Savo nije trebao ni da odlazi. trebao je da dobije pojačanja koja je tražio, a nikada nije dobio. eto, sad mu je možda bolja pregovaračka pozicija, pošto baš i nema nema interesenata da se jebavaju sa ovim budaletinama.

 

imam protivrečna osećanja. voleo bih da se vrati ali, da mi je Savo drug/prijatelj, verovatno bih ga savetovao da ne prihvata. jer prijateljma valjda ne želimo takve poslodavce i probleme u najavi.

 

To je tacno, ako je rec o lovi bolje bi prosao u aranzmanu sa nekim rendom zelenasem iz surcina. Opet ako nije lova, tek onda povratak u blato iz kog si tek izasao nema puno smisla. Jedino ako je ne daj boze zapatio demenciju pa zaboravio kakva je situacija u srpskom fudbalu i sta ga ceka na uzarenoj klupi beogradskih bjanko nera

Link to comment

Ma kakav savo majmun, ljudi ga pamte po dobroj igri koju je napravio djumi, u drugoj sezoni kada je isti otisao kiksevi su ostali a igra je bila za klasu losija

Posle je pokazao koliki je dunster dok jevodi olimpiju, u prvenstvu lisenom pritiska da se mora dobiti svaka tekma je dobio sut kartu posle 3 meseca

  • +1 3
Link to comment
20 minutes ago, gone fishing said:

Ma kakav savo majmun, ljudi ga pamte po dobroj igri koju je napravio djumi, u drugoj sezoni kada je isti otisao kiksevi su ostali a igra je bila za klasu losija

Posle je pokazao koliki je dunster dok jevodi olimpiju, u prvenstvu lisenom pritiska da se mora dobiti svaka tekma je dobio sut kartu posle 3 meseca

 

daj ne zajebavaj, uzimaš Olimpiju kako reper. tamo niko nije sastavio duže od pola godine, uključujući i Marka Nikolića. tamo ni Klop ne bi sastavio sezonu do kraja.

 

o mitskom biću Đumiju nećemo valjda opet. takva su svojstva pridavana da se čovek zapita kako to da nije završio u ligama petice.

 

 

Link to comment

Саво је рецимо пример онога да прецењујемо спортске раднике у Србији, човек се озбиљно напушавао са фсс-ом па потом преузео функцију у истом, отишао разочаран из пфка/српског фудбала па би сад након две године да се врати као да се ишта променило. Делује да ако је неко спреман на компромисе онда је то он.

  • +1 4
Link to comment

Meni Igor Duljaj deluje kao sasvim razuman izbor; poznaje tim, zna sa kakvom mafijom posluje i zaslužio je šansu za ove dve sezone.

 

Niko ozbiljan neće da se bruka sa Ilijevim i Vazurom: ima možda nekih take the money&run tezgaroša, ali mislim da je dan već dovoljno ružan. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...