Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Сад помињу оног Вуковића из Легије, баш ми је он јутрос пао на памет као опција.
Он можда и не би био толико лоша солуција ако већ не могу никог озбиљнијег да приволе, имао је неких солидних момената са Легијом шта знам.

Link to comment

Nije mu se dopala perspektiva našeg projekta, za razliku od prethodnih u Kambodži, Istočnom Timoru i 2. estonskoj ligi :cry:

  • Haha 4
Link to comment
5 hours ago, johan nagel said:

Сад помињу оног Вуковића из Легије, баш ми је он јутрос пао на памет као опција.
Он можда и не би био толико лоша солуција ако већ не могу никог озбиљнијег да приволе, имао је неких солидних момената са Легијом шта знам.

 

čitao sam o njemu nešto u skorije vreme. mislim da je bio i neki intervju, prošle godine možda. ozbiljan posao i ime je napravio u Poljskoj. koja nije naivna liga.

 

šta ja znam, možda prvo ime koje zvuči realno. stručno, ne verujem da je iza Stanojevića, vrlo moguće da je i ispred. 

Edited by Ted
Link to comment

ne znam ni ja kakav je trener, ali vidim da mu se trenerska biografija uklapa u našu situaciju......dolazi u neki haos i (polu)raspad i pravi rezultat. to bi bilo ono što nam treba.

 

no dobro, da ne trčimo pred rudu. sutra ujutru možda osvanemo sa nekim petim imenom kao favoritom.

Link to comment

evo onog intervjua što sam juče pominjao

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/pravi-legionar-i-grobaris-totalitare/361925

 

Spoiler

„Ja sam poput onog lika iz spota Grupe JNA. Grobaris totalitare. Kao ludak koji po ko zna koji put gleda istu utakmicu. E taj sam. Mada mi se čini da nije pametno u Srbiji hvaliti se da si partizanovac, ali to me ne dotiče. Ceo život volim crno-bele i to nema nikakve veze sa poslom kojim se bavim. Voleo bih klub i da nisam bio u njemu. Umrli sam partizanovac“.

 

Link to comment

Pa to je isto kao Smrdoje. Nikakav trener, ali nevidjeni grobar. To je ono što treba.

Ali, zašto ne napraviti veliki iskorak i dovesti direktno originalnog Bata Djoru. Mislim da bi to bila apoteoza svega u Partizanu. 

Ili da probaju sa Piksijem? Ionako su ga anatemisali vučićevci, a mi ćemo da mu oprostimo ružnu prošlost.

  • -1 1
Link to comment

Upravi treba trener motivator, neko ko ce histerisati pored aut linije ceo mec i tako naterati igrace na max borbenost, a kako bi sto duze ostali u sampionskoj trci

Da ujedanjem nadomeste manjak kvaliteta jer se simpppatizerima ne dopadaju treneri koji biraju kada ce im ekipa igrati a kada nece imati sta da zamere igracima dok se drzavna mezimica odlepljuje na 10 poena razlike u 10 kolu sampionata

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...