Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 hour ago, ZokiAsov said:

Stolica je gde god bio trener pricao o tome kako mu ekipa igra u neravnopravnim uslovima i zalio se da ga kradu. Videcemo da l je vazura stavio u ugovor klauzulu: ne talasaj

 

a dobro, opravdanje je tu, čovek koji voli takva opravdanja je tu.....ostaje nam još samo da ostvarimo neuspeh

Edited by Ted
  • Hvala 1
Link to comment

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/milosevic-nije-mogao-u-partizan-zbog-310000-evra-ceka-ga-siguran-novac-od-leta-2023/422323

 

I eto ga kod nas već od sledećeg leta. :laugh:

 

Taman da navijači Partizana malo zaborave o kakvoj se trenerskoj neznalici radilo još u prvom mandatu i prisete se driblinga Sume oko korner zastavice ili obaranje na zemlju Megvajera i slične forice sa malog fudbala. Do tada će i Šefkija valjda da ode u penziju a Tralalatović da ode u neku tunguziju, da mu ne kvare odmah angažman već u startu.

 

Win-win situacija za govna iz uprave. Sačekaju da trenerska neznalica pokupi tu lovu od slovenaca koji su ga išutirali. U međuvremenu ako se ne da usranom do potoka, odnosno Stolica se usere pre vremena, premostiće to neki Drulović ili takav neki vojnik dok ne dođe Savo spasitelj.

 

Ko nas je prokleo nije dangubio.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment

Jel zna neko koja je fora sa ovim likovima koji dolaze u Partizan a nemaju kvalitet ni za Surdulicu, tipa Lola Smiljanić a ranije onaj Đilas itd.? 

Jel to državna bezbednost muze klub preko tih ugovora ili nešto drugo?

Link to comment
24 minutes ago, BlackGeorge said:

Jel zna neko koja je fora sa ovim likovima koji dolaze u Partizan a nemaju kvalitet ni za Surdulicu, tipa Lola Smiljanić a ranije onaj Đilas itd.? 

Jel to državna bezbednost muze klub preko tih ugovora ili nešto drugo?

Sta drugo dobri moj Dzordz.

 

Ja bih otisao i dalje i smelo pretpostavio da se lova izvlaci i preko ugovora Lazaronija Yoye Miljkona Neme Mileticha Lutare i sl.... za Lolu i Djilasa je sigurno.... a ni ovi nemaju jvalitet za jedan ozbiljan FKP tako da je to to....

 

Inace neka nam je sa srecom, podrska za Stolicu (dobro da nije Brna) iako ssm jako nesretan sto odlazi Duljaj... praticu krajnje pasivno sve dok su Kubanac i Vepar u Klubu, dok se ne promeni vlast i dok se ne rese tribine (copytight Zoc) 

 

Mirisem jako slab season.... ali uprkos tome Sretno Braco Grobari

  • +1 4
Link to comment

mislim da će ovo biti sezona gde ćemo već ću oktobru biti nedostižno do titule (izbori su gotovi, maske su pale). 

 

a taman je ovo ta sezona kada bi trebalo zbog početne pozcije u evropi da krenemo sa jakim timom u osvajanje evropskih poena i novčanica.

  • +1 3
Link to comment

Aca iz Jajinaca ozbiljno rešio da nam ovo bude poslednja sezona.

Od odolevaj došao sam do neka se i ta agonija jednom završi...

 

  • +1 1
Link to comment

Prvo pojacanje kazu Sehovic Zlatan, povratnik, a kako drugacije? Ako se po jutru dan poznaje sklapamo opak i nepobediv tim

Edited by ZokiAsov
  • +1 1
Link to comment

Zlatan je dobar potpis, pravi grobar i pred njim su najbolje godine. Takođe, očekivati da će Urošević ponovo igrati životnu sezonu bez povreda je ozbiljan rizik, ima tu mesta za obojicu.

 

Od povratnika, ne bih imao ništa protiv Svete Markovića i Džonija.

Link to comment

Nadam se da su sva troijica potpisali uz otpis dela plate i izjavu da se neće vraćati. :by:

 

Šehović se i meni sviđa kao backup kojem je cilj da dokaže da može da bude i prva opcija u slučaju da sledeće godine Urošević reši negde da naplati sjajne partije.

 

Sveta može, ali ako je Džoni as Džigi :thumbdown:

Link to comment
12 minutes ago, ZokiAsov said:

Naredne sezone necemo gledati Lazara, Miljkona i Celavog Miletica. Zasto najbolji uvek prvi odu?

 

ovaj prvi je daleko daleko ispod svog nivoa, povremeno bljesne pa nestane. niti on ima interes da ostaje, a tek mi nemamo

 

što se tiče Miljkona gotivan je lik, ne pravi probleme, pristojan, radi maksimalno ono što ume i tu je pouzdan. al jbg, mnogo je široko ono što ne ume i to ga jebe. a i nas, jer se čovek pretvara u cirkuzanta čim pređe na protivničku polovinu.

 

Ćelavi je meni mnogo simpa lik i žao mi je što ide. zahvalan je igrač, realno je izbacio Saničanina iz konkurencije, ne bi bilo loše imati ga u rotaciji. ali kapiram, ako dečko ima priliku da još nešto zaradi, neka zaradi.

 

još se rastajemo i sa Lolom, Obradovićem, Jojićem, Pavlovićem, Ostojić završava karijeru

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

opet imamo onaj šugavi raspored kad gostujemo stalno na pocetku, podrazumeva se i u Novom Pazaru 

 

nema nista gore nego biti drugi u našem prvenstvu..... što reče Milanović, šaraj malo brate, jel mora uvek isto

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...