Jump to content
IGNORED

Linda, tehnika, krpe, ćega i ostalo


gospa buba

Recommended Posts

9 hours ago, notenoughreasonsforclaire said:

Javljajte kada bude one navlake za baštenski nameštaj...

bile pre mesec, dva

sećam se jer sam kupio onaj vizuelni bočni zaklon za terase, tada bile u ponudi i cirade/prekrivači za baštenski nameštaj,

 

ponedaljak ujutru je optimalan trenutak za nedeljni web pregled šta im stiže, jer tada ažuriraju za predstojeći četvrtak, a i za naredni ponedeljak, a valja se podsetiti šta su najavili da stiže za aktuelni dan, tj. aktuelni ponedeljak

Link to comment
2 hours ago, J-♣ said:

bile pre mesec, dva

sećam se jer sam kupio onaj vizuelni bočni zaklon za terase, tada bile u ponudi i cirade/prekrivači za baštenski nameštaj,

 

ponedaljak ujutru je optimalan trenutak za nedeljni web pregled šta im stiže, jer tada ažuriraju za predstojeći četvrtak, a i za naredni ponedeljak, a valja se podsetiti šta su najavili da stiže za aktuelni dan, tj. aktuelni ponedeljak

Nedelja posle 5, već je okačeno na net...

Link to comment
12 hours ago, notenoughreasonsforclaire said:

Javljajte kada bude one navlake za baštenski nameštaj...

ups,  :unsure:

novi današnji info demantuje moj predhodni post

 

navlake ipak ima još:

 

1646055879_20220922_lidlprekrivac.thumb.jpg.5cee7637e36279a370f1a6d743d14bc7.jpg

 

Snimljeno danas ~11:30, LIDL Medaković, ostalo još nekih desetak komada, cena 800 din, a raf sa navlakama je prekoputa frižidera za svinjsko meso.

  • Hvala 1
Link to comment

.... a u lidl iš'o po ovaj adapter:

889558248_Transformatornaponasa12na220.thumb.jpg.3a28643a8ed7ac4f45acecb0103331b4.jpg

 

 

Kako ovoj pošasti na vlasti ne verujem ni kad u podne kažu da nije noć, tako isto im ne verujem kad tvrde da neće biti restrikcija struje.

Pošto već posedujem dobar stari pouzdani masivni punjač akumulatora i još jedan akumulator (ne samo onaj u kolima), ovo gore mi dobro dođe da bar gledam TV kada ako krenu da isključuju  :sleep:

 

Link to comment
33 minutes ago, J-♣ said:

ups,  :unsure:

novi današnji info demantuje moj predhodni post

 

navlake ipak ima još:

 

1646055879_20220922_lidlprekrivac.thumb.jpg.5cee7637e36279a370f1a6d743d14bc7.jpg

 

Snimljeno danas ~11:30, LIDL Medaković, ostalo još nekih desetak komada, cena 800 din, a raf sa navlakama je prekoputa frižidera za svinjsko meso.

 

To, majstore, hvala ti! Prvo ću da skoknem do mog, a ako ga nema, idem do Medaka...

Link to comment
26 minutes ago, Zaboravan said:

Muškarci pidžamu nose samo u bolnici. 

Ili spavaš u ćega ili se onesvestiš u trenerci. :lolol:


Wrong. Imaš dve pižame - jedna za krevet, jedna za po kući. Trendže ne koristimo.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...