Jump to content
IGNORED

Linda, tehnika, krpe, ćega i ostalo


gospa buba

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Da li je neko planira da uzme termo roletne koje su na akciji od danas?

 

Ja sam uzeo i nemam pojma kako da montiram :( nisam dobio nikakve pricvrscivace za prozor, ili nesto tako, samo roletnu.

Link to comment

Ja nisam dobio nista od ovoga, ni srafove, ni tiplove, ni ove plasticne dodatke desno, ni uputstvo. Jel ovo slika iz Lidla od roletne koja je juce na akciji?

Link to comment
 
Yaaas, paz da ne bi razvijali logiku, i ovako im je app krš.
 
BTW, pa ovo je tehnika, krpe, ćega i ostalo topik, kuku, sad kad nas navataju tehno ziloti
ako ako diversifikujte se znash kako me briga sad [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


Link to comment
1 hour ago, pantelia said:

Ja nisam dobio nista od ovoga, ni srafove, ni tiplove, ni ove plasticne dodatke desno, ni uputstvo. Jel ovo slika iz Lidla od roletne koja je juce na akciji?

Ta je izgleda očerupana, u Lidlu mislim da kradu sve i svašta. Otprilike šta nije ubetonirano - nije bezbedno. 

Link to comment

Prilikom uzimanja u korpu, sve te upakovane tehnike treba proveravati da li je sve kompletno, da nije neka mušterija to već otvarala da vidi šta ima unutra, pa usput pokupila/pogubila koješta. Radnici u lidlu očigledno imaju instrukcije da ne brane mušterijama da otvaraju zapakovanu robu.

Edited by Frile
Link to comment
4 hours ago, ivy said:

@pantelia

 

pa reklamiraj...ali moras imati racun...

 

Obisao 3 Lidla, svuda nestalo... vratice pare, ali bas je super stvar, steta...

 

4 hours ago, Valkyrie said:

Ta je izgleda očerupana, u Lidlu mislim da kradu sve i svašta. Otprilike šta nije ubetonirano - nije bezbedno. 

 

Ovo je greska onog sto je pakovao, zaheftano je pakovanje, i ja sam ga otvorio kod kuce. Nego ocigledno u pola pakovanja nisu stavili dodatke, nisam ja prvi koji to pitam

Link to comment

Idi svaki dan ako mozes odmah u 8 ujutru, dodaju novu turu proizvoda dok god akcija traje i ima na lageru, ja sam par puta tako nasao stvari od kojih sam se oprostio vec. 

 

Link to comment
8 minutes ago, pantelia said:

 

Obisao 3 Lidla, svuda nestalo... vratice pare, ali bas je super stvar, steta...

 

 

Ovo je greska onog sto je pakovao, zaheftano je pakovanje, i ja sam ga otvorio kod kuce. Nego ocigledno u pola pakovanja nisu stavili dodatke, nisam ja prvi koji to pitam

Probaj na Labudovom, ili na Adi, tamo se najduže zadrže stvari sa akcije.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...