Jump to content
IGNORED

Linda, tehnika, krpe, ćega i ostalo


gospa buba

Recommended Posts

16 hours ago, Plajvi said:

ja sam se nakupovao ovih njihovih parksajd električnih alata i sve je odlično. sada čekam da im se pojavi onaj tragač instalacija ispod maltera. a i ručni alat je sasvim OK. prijatelj je kupio električnu lančanu testeru i ugaonu brusilicu, zadovoljan je.

 

šteta po nas verziranje za drugo sem za jedenje i pijenje ako to učine.

Edited by djordje geprat
  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Svemir Zeka said:

Ja ne mogu da popratim sniženja bušilica koja su mi preko potrebna, zbog toga što je Renne rasplitovao lindu ne nekoliko mesta :isuse:

kakva i za šta ti treba?

  • Wub 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

kada su aku alati u pitanju, nisam najbolje skontao da li za SVE alate pasuje isti tip baterije samo različite Ah. meni se učinilo na osnovu katalogai kutija da postoje dva tipa koji su što se pasovanja tiče različiti.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ne razumite me pogrešno, ja i dalje kleknem kad uđem u lindu, zahvalim se Švabi što ga je izmislio, ali možda da vidimo šta vam je najgori proizvod tamo?

 

Ja sam npr pre par meseci kupio onaj krem duo i bukvalno ne mogu da ga stavim u usta koliko je sladak i nekako sintetički, veštački ukus. :sad:

Link to comment

Ovo je za krpe i ćega. 
Od toga nisam kupio ništa loše, ali nisam puno ni kupovao.

Od hrane se sećam nekog užasnog ovsenog keksa, masno i preslatko.

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...