Jump to content
IGNORED

Linda, tehnika, krpe, ćega i ostalo


gospa buba

Recommended Posts

13 minutes ago, Filozof manijak said:

ja hoću popust za kasu, a za self checkout dodatnih 20% marže.

Ionako ovi što ne bi da koriste kasu imaju više novca. 

 

A šta da im tražimo za nošenje brendiranih kesa?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Nešto za ćega topik: u lindi trenutno četkice za slikanje 600 dindži, 12 odnosno 15 komada. Plastična su vlakna, ali fino meka i elastična, značajno bolje od bilo kojih. E sad, u kenguru npr one finije koštaju od 150 najmanje, do 500. Tako da ovaj set stvarno bude džaba, ko se bavi time. Takođe imaju i akrilne boje, set od 5 velikih bočica, isto 600 kinti. Imaju i platna koja su prilično dobra rekla bih, po 800 set ili 1 veliko. Ali to ću posle praznika.

  • +1 3
Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

odoh u aranđelovac kod majstora da mi potvrdi da je vilidžer kosačica od pre 16 godina za otpad. reče da bi popravka koštala 10 - 12 hiljda. ponudio mi je 2 za otkup, rekoh da važi.

 

u lindi sam jutros pazario njihovu parksajd kosačicu za 25000. na "čekove". metalno kućište, korpa, centralno regulisanje visine, 3 godine garancije. više mi ni ne treba. jedva čekam da naraste trava.

  • +1 1
Link to comment

lepo vas je odsluzio taj viidzer. 16 god, alal vera.

kinez neka izgura 10 god za 200evara i to zvuci kao dobar dil, samo ako radi kako treba.

 

e, da li je bilo bolje uzeti stihll u startu to je do vas, gosn djordje.

Link to comment
17 hours ago, djordje geprat said:

odoh u aranđelovac kod majstora da mi potvrdi da je vilidžer kosačica od pre 16 godina za otpad. reče da bi popravka koštala 10 - 12 hiljda. ponudio mi je 2 za otkup, rekoh da važi.

 

u lindi sam jutros pazario njihovu parksajd kosačicu za 25000. na "čekove". metalno kućište, korpa, centralno regulisanje visine, 3 godine garancije. više mi ni ne treba. jedva čekam da naraste trava.

Ova?

https://www.lidl.rs/p/neka-tvoja-basta-procveta/benzinska-kosilica-za-travu-pbm-42-a1/p60280

 

Deluje dobra ponuda.
Naročito širina reza od 42cm.
Mada, morao bih prvo da uporedim sa svojom polovnom koju koristim kod kuće jer pojma nemam ni koje je snage, ni širine reza. :)

Link to comment
9 hours ago, foto said:

lepo vas je odsluzio taj viidzer. 16 god, alal vera.

kinez neka izgura 10 god za 200evara i to zvuci kao dobar dil, samo ako radi kako treba.

 

e, da li je bilo bolje uzeti stihll u startu to je do vas, gosn djordje.

'de sam ja za 10 godina priatelju.:). da ona odradi dok je u garanciji, sve preko je čist ćar po mom i njenom trajanju.

28 minutes ago, salerokada said:

Ova?

https://www.lidl.rs/p/neka-tvoja-basta-procveta/benzinska-kosilica-za-travu-pbm-42-a1/p60280

 

Deluje dobra ponuda.
Naročito širina reza od 42cm.
Mada, morao bih prvo da uporedim sa svojom polovnom koju koristim kod kuće jer pojma nemam ni koje je snage, ni širine reza. :)

da, to je ta. isprobao sam je danas po neizrasloj travi i lišću. izdrobila je lišće i napunila korpu. dosta je tiša od starog vilidžera. bilo mi je bitno centralno regulisanje visine. lakša je od vilidžera zbog limenog kućišta. u uputstvu sam pročitao da se ulje vadi sisaljkom pa to treba da pazarim. doduše, na karteru sam video neki šraf, možda je to za ulje no, nisam hteo da prčkam. 0,4 litre ulja ide u karter.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...