Jump to content
IGNORED

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

ako ti smatras da je majic= vidinac onda si u pravu.

meni je vidinac fizicki nestao odavno. to mi je kafana za koju sam emotivno vezan. tamo sam polagao prijemni za akademiju svih 10 (valjda, ne secam se vise) dana. nakon svakog dana na akademiji u vidinac sam dolazio na konsultacije.

nakon toga sam bio cest gost, i onda kada ga je kumbara ekipa preuzela, ali nakon rashida to vise nije bila kafana. ende.

jedna od mnogih. odavno vise ne zalim za njima...   :(

Edited by foto
  • +1 2
Link to comment

Moj cale ga je zvao Vidinac, pa je i za mene Vidinac bio. :D

Jedno vreme smo tamo sa njegovim kumom i decom isli na nedeljni rucak, bar jednom mesecno.

A ponekad u Baniju, koja je takodje unistena.

Link to comment
1 hour ago, April said:

Hitno potreban dobar giros na potezu Vračar - Terazije.

 

Treba da nahranim mladunče posle škole, mama je službeno odsutna...

Gyropolis kod Staklenca.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Klikcuci po mapi sa nepusackim restoranima u Beogradu ubodoh neki Burito Madre. Probao neko njihovu klopu? Ako dobro razumem, oni imaju bas resotran preko puta Moskve, a generalno rade vise porudzbine?

Link to comment
6 hours ago, I*m with the pilots said:

Klikcuci po mapi sa nepusackim restoranima u Beogradu ubodoh neki Burito Madre. Probao neko njihovu klopu? Ako dobro razumem, oni imaju bas resotran preko puta Moskve, a generalno rade vise porudzbine?

To je brza hrana, ima ih više po gradu. Taj na Terazijama je veliki, ovaj u koji ja ponekad odem je staklena vitrina, odakle ti sipaju sve i odakle biraš priloge i jedan pult uza zid, kao u pekarama, kad jedeš burek.

Moguće da taj na Terazijama ima malo veći prostor za sedenje. Ali mislim da nije klasičan restoran.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, renne said:

I u novom merkatoru je veliki

Ali nije restoran u smislu da sediš, a poslužuje te konobar, nego s nogu biraš priloge, pitaju te "jel jedeš odmah ili za poneti?" I ti onda đa odeš, đa sedneš.

Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

Ali nije restoran u smislu da sediš, a poslužuje te konobar, nego s nogu biraš priloge, pitaju te "jel jedeš odmah ili za poneti?" I ti onda đa odeš, đa sedneš.

Da, nema konobare

Link to comment
On 21.9.2022. at 9:45, maheem said:

 

On 21.9.2022. at 9:51, aram said:

U, da, pojo kod Zvonka tj. @Lorenzo&Kakalamba Melanzanu i Pirotske lučiće, fantastično i jedno i drugo! Imaju deo za pušače i deo za nepušače, samo treba reći kod rezervacije.

 

Hvala na preporuci, jelovnik deluje dobro, cene su (pretpostavljam?) malo jace (izgubila sam orijentir)  i jedino cega se plasim je da ne pomremo svi od onog bljestavila i sarenila. Deluje jako napadno na osnovu slika, sigurno je jos gore kada se dodje tamo?

Link to comment
3 minutes ago, I*m with the pilots said:

 i jedino cega se plasim je da ne pomremo svi od onog bljestavila i sarenila. Deluje jako napadno na osnovu slika, sigurno je jos gore kada se dodje tamo?

ma neeee, ekstra je

a i ima nekog šmeka u toj prenatrpanosti

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...