Jump to content
IGNORED

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Picerija Emma - meh, nisam oduševljen, a cene su baš jake

Giovanni's Pizzeria - ovo je već odlično, baš mi se dopalo sve što sam uzeo odatle

All Italian BG u Kondinoj - fenomenalno mesto, cene smešne u poređenju sa konkurencijom, a pice, paste i rižota su sjajni

 

U poslednje vreme sam nekoliko puta bio u restoranu Vuk, tamo je i ukusno i brza je posluga i cene su razumne.

 

A za mesište Šabački slatinac na Trošarini, gde radi jedan stariji konobar koji mi je verovatno omiljeni u Beogradu.

  • +1 3
Link to comment
55 minutes ago, napadaj said:

Picerija Emma - meh, nisam oduševljen, a cene su baš jake

Giovanni's Pizzeria - ovo je već odlično, baš mi se dopalo sve što sam uzeo odatle

All Italian BG u Kondinoj - fenomenalno mesto, cene smešne u poređenju sa konkurencijom, a pice, paste i rižota su sjajni

 

U poslednje vreme sam nekoliko puta bio u restoranu Vuk, tamo je i ukusno i brza je posluga i cene su razumne.

 

A za mesište Šabački slatinac na Trošarini, gde radi jedan stariji konobar koji mi je verovatno omiljeni u Beogradu.

Svrati i u Pietru. Po meni su oni, Giovanni i Majstor&Margarita sveto trojstvo pice u Beogradu. A i skoro im je pica majstor pokidao u Napulju i u konkurenciji sa Italijanima uzeo prvo u konkurenciji Margarita i Marinara.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, *edited by mod said:

Svrati i u Pietru. Po meni su oni, Giovanni i Majstor&Margarita sveto trojstvo pice u Beogradu. A i skoro im je pica majstor pokidao u Napulju i u konkurenciji sa Italijanima uzeo prvo u konkurenciji Margarita i Marinara.

A Trattoria Campania?

 

Nisam jeo skoro, ali pre ranije je bilo odlicno.

 

@Milosh76

 

Da.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Milosh76 said:

Taman kad mi sestric dodje u oktobru, on obozava pice i to bas Margaritu :D

 

Hvala za nenamernu preporuku :D

Nema na čemu. To su ti prve tri na meniju. Marinara, Margarita i Margarita sa buffalom. Nakon više probanja moram da priznam da je ova jeftinija Margarita bolja od ove sa buffalom.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, napadaj said:

 

A za mesište Šabački slatinac na Trošarini, gde radi jedan stariji konobar koji mi je verovatno omiljeni u Beogradu.

nisam bio minimum 5 godina.

ako je kafana i dalje savrsena pomogao si mi mnOOOOgo. da li su crevca jos uvek najbolja u gradu i okolini?

ne pale mi se kola ako ne vredi cimanja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...