Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

F1 2022-

Featured Replies

Svi hoce dramu kao da je vec nismo dobili koliko je maksimalno bilo moguce :D

To je to, zasluzeno. Maxu hvala, samo on je ovo mogao da nam omoguci od sezone

  • Replies 3.1k
  • Views 129.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Lezilebovich
    Lezilebovich

    Koja radio komunikacija Ferarija          

  • O, da... Upravo se vratih sa red bull ringa. Mix exita, guche, Oktober festa, sajma automobila, pihtijade i prvomajakog uranka. Satori sa austrijskim folkom, perece, Kari wursti, tocilice sa ledenom v

Posted Images

Aj mars nazad u broj 33!!!

Ovakva Formula 1 zaslužuje šampiona koji vozi trku da uzme 3. mesto fantom

Znam neke koji bi danas išli na pobedu sa Landove pozicije, mada ih nema puno.

Kapa dole Landu, sve super, ali od sledece sezone

Fire Elmo GIF

da noris nije podigao formu u drugom delu, max bi uzeo titulu

Ma, i to je pitanje. Ovde je tim Meklarena napravio dramu i pokrenuli beast mode u Verstappenu.

Dobro je da direkcija nije uticala na titulu kao 2021. Godine.

Od sledece sezone ko zna sta ce biti sa novim pravilima.

Lando po kevi vuce flamanske korene, tako da eto Belgija i dalje ima svog coveka na F1 tronu..

Bila najbolja sezona oho-ho unazad.

Lando zaslužio sve, najpoštenije.

Ok, najbolji bolid, ali bez drugog vozača da mu drži leđa. Naplatio Maxu razne dugove iz prošle sezone.

Od ostalih, dubok naklon za Šarla. Mora da jaše onu crvenu ragu ali. doći će njegovih pet minuta. A čekamo i Kimija.

Kimo rešio šampionat.

U Austriji je izbacio Maxa a na prošloj trci ga je Lando obišao za ova +2 poena.

:D

Izgleda da Helmut Marko odlazi iz Red Bulla.

https://racingnews365.com/helmut-markos-red-bull-exit-fuelled-by-recent-f1-signings---report

Edited by Have_Fun

Vala mogao bi više u penziju. Retko gadan starkelja.

A ako sam ja dobro skapirao Max ce sledece sezone da vidi ko se najbolje snasao pa da izabere. Svi sampioni od Sene na ovamo su to radili tj pokusali koliko sam ja uspeo da ispratim, osim Sumahera. On je kao bio integralni deo uzdizanja Ferarija do dominacije. Correct me if I am wrong.

Edited by Guuundogan

Kako sam prvo procitao poslednji komentar, bio u dilemi da li se odnosi na Alonsa ili Hamiltona.. D

edit: U medjuvremenu ulete jos jedan. Mislio na @fillex-ov post

Edited by Jimmy Kowalski

Lekler je potpisao ugovor sa Aston Martinom, koji će moći da aktivira nakon 3 trke 2026 ako Ferari ne bude konkurentan.

Verstappen čeka da vidi kakva će situacija biti sa konkurentnošću Fordovog motora. Ako bude loše, eto njega u Mercedesu.

Russell čeka odluku Verstappena i produžen je samo za 2026. godinu. Ako upadne Max, Džordž ispada i onda može u Ferari ili Red bull ili pak u Mclaren ako se Red Bull namerači na Oskara a ovaj ne bude zadovoljan tretmanom u Mclarenu.

Kombinacija koliko hoćeš.

Da... 2027 godine će Bearmann kao drugi vozač Ferarija nakon povlačenja Hamiltona, kome je sledeća izvesno zadnja sezona. Isto i Alonsu.

Za malog Strola situacija se ne odvija najbolje, jer Newey neće da ga tek tako trpi nesposobnog u jakom bolidu.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.