Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

10 minutes ago, Lancia said:

Novak neupitno ima mana i vrlina koliko hoces, nema potrebe za drndanjem i u ovakvim situacijama, kad cini dobro delo.

 

Rastegljiva je to stvar jbg, dobro, zlo... meni bi onako ljudski vise legao da je kao Ana Ivanovic na primer, ima svoju pasiju, ima svoj zivot, ne cacka ovde po septickoj jami i daje mafiji ljudski izgled pa makar ostali bez te novcane pomoci i fondacije. Kapiram manja bi steta bila.

 

Sto se moralnih gromada tice, nije lako biti gromada, nema ih puno i treba da se namesti zivot da vidis jesi li gromada ili Novak. Oni momci sto su visili sa terase da spasu devojku iz pozara, niko im ne zna ime niti ikoga zabole. Hocu reci, ne bih mesao moral u ovu pricu (i Harper je to pokusao ali mu je konstrukcija slabo ispala).

 

Btw. rekoh vec gore, covek ladno zahvalio balavom sto je njegove interese stavio ispred interesa 7 miliona gradjana Srbije. Otprilike tada mi je pala klapna skroz, ne znam kako to da opravdam pa makar mi iz oka ispao.

Edited by Caligula
Link to comment

Btw, polazim od sebe, znam da Loncara zovu Dr Smrt, ali eto nemam pojma zasto, niti me interesuje nesto posebno, u mom radaru je nekako potpuno nebitna licnost. Sad ako poredim sebe dokonog i skromno receno iznadprosecno obavestenog, iako ne zivim u Srbiji 25 godina, mogu misliti koliko Novaku, spram njegovih obaveza, puca ona stvar, ko je Loncar.  

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
Just now, Caligula said:

 

Rastegljiva je to stvar jbg, dobro, zlo... meni bi onako ljudski vise legao da je kao Ana Ivanovic na primer, ima svoju pasiju, ima svoj zivot, ne cacka ovde po septickoj jami i daje mafiji ljudski izgled.

 

Sto se moralnih gromada tice, nije lako biti gromada, nema ih puno i treba da se namesti zivot da vidis jesi li gromada ili Novak. Oni momci sto su visili sa terase da spasu devojku iz pozara, niko im ne zna ime niti ikoga zabole. Hocu reci, ne bih mesao moral u ovu pricu (i Harper je to pokusao ali mu je konstrukcija slabo ispala).

 

Btw. rekoh vec gore, covek ladno zahvalio balavom sto je njegove interese stavio ispred interesa 7 miliona gradjana Srbije. Otprilike tada mi je pala klapna skroz, ne znam kako to da opravdam pa makar mi iz oka ispao.

 

mozda je onim sokocalom nekom spasio zivot? na primer...

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, levi said:

 

to je drugo, nije ga valjda Lončar slučano sreo na hodniku, nego su dogovorili sastanak preko svojih timova

 

uostalom kažu da je donaciju za Italiju dao anonimno, znači zna i tako, nije nužno da se slika ako ne želi

 

italija je ozbiljna drzava kojoj mozes da uplatis pare u tu i tu svrhu, i da znas da ce u tu svrhu biti koristene pare.

u srbiji, moras da doneses spravu da bi bio siguran da je sprava dosla. naravno da ce se ministar zdravlja da se tu nacrta. cudi me da vucic nije bio prisutan

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Ros said:

 

mozda je onim sokocalom nekom spasio zivot? na primer...

 

Pa onda je svaki palanacki hirurg za Novaka (ili bilo koga od nas) moralna gromada.

 

@Lancia e jebi ga, ne zna ko je loncar. Zna li ko je vucic?  Ne, ne zna.

 

Ima on PR tim koji je dobro placen.

Edited by Caligula
Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

Pa onda je svaki palanacki hirurg za Novaka (ili bilo koga od nas) moralna gromada.

 

@Lancia e jebi ga, ne zna ko je loncar. Zna li ko je vucic?  Ne, ne zna.

 

Ima on PR tim koji dobro placa.

Jel ti uopste citas sta neko pise ili ko papiga ponavljas jedno te isto¿?

Link to comment

Pa ti si napisao da te ne bi interesovalo ko je Loncar i da nisi overobavesten :mellow: te zakljucih da ni on nije duzan da zna.

 

Kako god, njegovo jebeno pravo da se vidja sa kim hoce, zahvaljuje kome hoce, slika sa kim hoce, nista protiv zakona nije uradio. Ali takodje to povlaci neke zakljucke o njemu licno, taman kao i njegov dobrotvorni rad.

Edited by Caligula
Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

Pa ti si napisao da te ne bi interesovalo ko je Loncar i da nisi overobavesten :mellow: te zakljucih da ni on nije duzan da zna.

 

Kako god, njegovo jebeno pravo da se vidja sa kim hoce, zahvaljuje kome hoce, slika sa kim hoce, nista protiv zakona nije uradio. Ali takodje to povlaci neke zakljucke o njemu licno, taman kao i dobrotvorni rad.

I koji moj ukljucujes Vucica u pricu o skeneru?¿ Zato sto si tako u mogucnosti, jel da? Cisto da rasplines diskusiju u milion pravaca. Da smo pricali o Vucicu, verovatno bi ukljucio pitajboga koji delikates u vezi Novaka. Nemoguc si, jbg.

Link to comment

Prošli smo tu priču već. Lepo je Harper to  sažeo: ne čita čovek (Novak) Danas, ne gleda N1, ne piše na forumu, a i samom Harperu je Vučić ostavio utisak jednog od najkulturnijih ljudi na svetu kada ga je slučajno sreo u restoranu (još ga žena zajebava zbog toga) i ne bi nikad rekao da je Vučić zločinac da ne gleda N1 i ne čita Danas.  Siguran sam i da je Zlatibor takođe čovek lepih manira. 

 

Nema tu šta mnogo da se raspravlja kada je svima sve jasno. Razlikujemo se jedino po moralnim standardima. Neki od nas  su "moralne gromade i bezgrešnici" kada se radi o susretima sa SNS bandom, a neki stojite čvrsto na zemlji i razumete nepodnošljivu lakoću postojanja neobaveštenih multimilionera humanitaraca.

 

 

  • +1 5
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Prošli smo tu priču već. Lepo je Harper to  sažeo: ne čita čovek (Novak) Danas, ne gleda N1, ne piše na forumu, a i samom Harperu je Vučić ostavio utisak jednog od najkulturnijih ljudi na svetu kada ga je slučajno sreo u restoranu (još ga žena zajebava zbog toga) i ne bi nikad rekao da je Vučić zločinac da ne gleda N1 i ne čita Danas.  Siguran sam i da je Zlatibor takođe čovek lepih manira. 

 

Nema tu šta mnogo da se raspravlja kada je svima sve jasno. Razlikujemo se jedino po moralnim standardima. Neki od nas  su "moralne gromade i bezgrešnici" kada se radi o susretima sa SNS bandom, a neki stojite čvrsto na zemlji i razumete nepodnošljivu lakoću postojanja neobaveštenih multimilionera humanitaraca.

 

 

Ja ne verujem da možeš da zadržiš multimilione ako si neobavešten. Možeš da stekneš, ne mož da zadržiš. Montenj je lepo pisao o užasima imanja bogatstva/kapitala vs apanaže, mislim da to zapravo mnogo objašnjava Đoko je možda dobar u duši ali nam se interesi neće skoro poklopiti

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

U 30 miliona necega bih se kladio, sad da ga pitas s kim se slikao i dal zna ko je Loncar, rekao bi, ''hiljadu mi forhenda, jel ti to mene zajebavas?¿''

 

Kako se ne zajebe pa se ne slika ni sa kim iz opozicije, makar na kafi, a od vladajuće klike je izredao njih dovoljno za roster NFL ekipe, čak je i po CG obilazio likove vrlo selektivno, samo one iz Vučićevog Demokratskog Fronta. 

  • +1 4
  • Haha 4
Link to comment
Just now, James Marshall said:

 

Kako se ne zajebe pa se ne slika ni sa kim iz opozicije, makar na kafi, a od vladajuće klike je izredao njih dovoljno za roster NFL ekipe, čak je i po CG obilazio likove vrlo selektivno, samo one iz Vučićevog Demokratskog Fronta. 

Slikace se vec sad od 3 aprila.

Link to comment
7 minutes ago, Lancia said:

U 30 miliona necega bih se kladio, sad da ga pitas s kim se slikao i dal zna ko je Loncar, rekao bi, ''hiljadu mi forhenda, jel ti to mene zajebavas?¿''

To ti kažem, navukli ga mangupi. To je taj deo koji svi manje-više znamo. Ostaje nam samo da se sami za sebe vrednosno odredimo prema čoveku sa nenormalno velikim resursima koga mangupi konstantno navlače, a on nikako da skapira šta se dešava. Osim onaj jedan put kada je podržao eko proteste. Tada je odmah sutradan shvatio da je navučen pa se ogradio.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...