Jump to content
IGNORED

Kvanti, savanti i prevaranti u doba korone


אַף אֶחָד

Recommended Posts

44 minutes ago, braca said:

Sve normalno, osim maske koja štiti nekih 6-8 sati i treba isto da se menja, ko i gaće...  Ima svuda da se kupi, za sitne pare. 

 

U čemu je problem? 

Ne zelim da trosim pare na maske. Mene moja stiti vec duze od godinu dana. Pre ove KN 95 sam nosi obicnu hirursku i ona me je stitila . Uzeo sam crnu KN 95 ne vidi se kad je prljava. 

Dovoljna mi je ova jedna.

Edited by Slavke1976
  • Haha 5
Link to comment
19 minutes ago, Krampa said:

 

u slucaju tesle i njutna bi stari sloveni rekli: i chorava koka zrno ubode.  :fantom:

 

 

@Sammael

Razlika je u tome što Njutn i Tesla nisu finansirali quack firme koje zarađuju na bolesnim, prevarenim i očajnim... 

Link to comment
2 minutes ago, Taurean_rulez said:

@Sammael

Razlika je u tome što Njutn i Tesla nisu finansirali quack firme koje zarađuju na bolesnim, prevarenim i očajnim... 

 

Ma znam, naravno. A i nije bilo masovnih medija pa da se milioni lože.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Slavke1976 said:

Razlog je drugi, nije posao. Necu sad da pisem koji je razlog mog putovanja izmedju Francuske i Srbije, i da tog razloga nema ne bih se vakcinisao. Ja jako lepo provodim svoje vreme sam kod kuce u dvoristu, ne moram ici u bioskope, restorane, kafice, trzne centre.... Kad idem u bilo koji zatvoren prostor nosim masku, doduse ovu kn95 nosim vec vise od godinu dana, nisam je menjao. Tako da ko se cuva taj se ne moze zaraziti. Svako ko ne moze bez ovih navedenih nacina zivota pa makar i vakcinisan se ne cuva i rizikuje da se zarazi, sto se i desava.

 

Eto ja priznajem da sam prodao dusu djavolu zbog necega drugog a da nije "briga za sopstveno zdravlje" 

Svi ovi sto su se vakcinisali i sad vicu na ove sto nisu, jer kako su oni mogli a ovi ne moraju, pa traze kazne i td... su se isto vakcinisali zbog novca ili zbog propusnica jer su mislili da ce imati neke privilegije zbog vakcine. Naravno to nece priznati. 

 

Ja i clanovi moje porodice smo se vakcinisali iz cistog straha od virusa. Ti imas strah od vakcine (da je gora i od same smrti) ali si se ipak vakcinisao iz neke koristi, i drugima pricas da to ne rade. Sto da ne rade ako si se ti prvi vakcinisao a nisi cak ni morao?

Link to comment
2 hours ago, Krampa said:

 

u slucaju tesle i njutna bi stari sloveni rekli: i chorava koka zrno ubode.  :fantom:

 

 

 

Doduse ne bih ja bas ni Njutna i Teslu stavljao u isti kos. Tesla je imao tu ludacku crtu koja, danas, ocigledno privlaci ludake i budale.

 

Kad smo kod Tesle, mozda je ovo kljuc za razumevanje nove kompanije:

https://www.intermagazin.rs/dr-nestorovic-otkrio-malo-poznate-detalje-o-teslijancima-cuo-sam-se-sa-djokovicem-zajedno-cemo-raditi-na-teslinom-aparatu/

 

Premda je Nestorovic verovatno u drugoj, ludjoj ekipi teslijanaca sa Vlajicem i Milkom Kresoje

https://www.youtube.com/watch?v=GnJ3AdZjfdc

 

 

  • +1 2
Link to comment

 

Evo ga Velja u akciji o Novaku u Australiji. "Novak ce sigurno postati spiritualni lider citavog sveta. Vidite sta rade. Registracija na kombiju kojim su ga vodili iz zatvora je 1NT (prvi Nikola Tesla) V (obrnuta piramida) HU (Humanity United)."

 

Ne znam za Djokovica, ali Velja bi mogao da postane spiritualni lider ujedinjene parapsihopatoligije.

 

 

 

Evo ih ovde zajedno, Rakovic i Abramcik:

https://presscentar.uns.org.rs/announcements/802/tesla-i-medicina.html

 

Quote

Društvo za upravljanje znanjem u saradnji sa Međunarodnim udruženjem za kvantnu medicinu (QUANTTES) organizuje niz celodnevnih predavanja u vidu seminara gde se na jedinstven način ukazuje na ulogu i značaj istraživanja Nikole Tesle u oblasti koja je vrlo malo poznata čak i široj stručnoj javnosti, a da se ne govori brojnim poštovaocima Teslinog dela.

Naslov seminara je TESLA i MEDICINA. Svaki slušalac Seminara dobija akreditovanih četiri poena koje dodeljuje Zdravstveni savet Srbije.

Predavači su priznati poslenici Teslinog nasleđa: prof. dr. Dejan Raković, prof dr. Velimir Abramović, prof. dr. Ljubomir Ristovski, doc dr Drago Đorđević, Mr Dragan Marinković, dipl. ing. Goran Marjanović.

 

 

E sad stvari postaju malo heavy. Tribinu je organizovao http://www.quanttes.org.rs/

  • Haha 1
Link to comment

Koliko su ljudi tokom proteklih godinu dana iskljuckali slova po internetu, zakukavajući o "stalnom bockanju", ako je to najveći problem sranja u kom smo se našli, i ako je to rešenje, ići ću i na mesec dana.

A ovaj "fašizam" kakve sve dobija oblike po internetima, kladim se da promoteri novog značenja termina ne znaju ni najosnovnije o njemu. Bukvalno.

Link to comment
13 minutes ago, chandra said:

 

Doduse ne bih ja bas ni Njutna i Teslu stavljao u isti kos. Tesla je imao tu ludacku crtu koja, danas, ocigledno privlaci ludake i budale.

 

Newton još više privlači takve likove. On je za takve bio grandmaster Sionskog Priorata preko 30 godina. Jer jbg bavio okultizmom, kao i baš svaki učeniji čovek iz tih vremena, pa je sigurno hteo i da za generacije sačuva krvnu liniju Merovinga.

Zato je kompletan taj Da Vinci Code podžanr svojevremeno bio toliko popularan. Bukvalno gde god da zagrebeš svuda iskače spoj nauke religije magije alhemije okultizma i onda ako neko želi da konstruiše razne teorije imao je nepregledno obilje mesa za takve poduhvate.

Kopernik, Bruno, Galilej i ta ekipa, sad njih zamišljamo kao okorele ateiste, agnostike i šta sve ne, a oni svi redom bili bar 10 puta religiozniji ljudi od svakog današnjeg pape, patrijarha i šaolin monaha.

i onda izgleda svakog snake oil salesmana možeš braniti argumentima da je Tesla bio zaljubljen u golubicu, da nikad u životu nije jebao i da je Newton držao katedru u Gryffindoru

  • +1 4
Link to comment

Na njihovom sajtu malo koja imena se pominju, ali ima zabavnih detalja. Ime je spojenica od Quant i Tes(la).

 

Prvo godisnje konferencije o kvantnoj medicini! Kakva galerija likova! Na slikama se pojavljuje i Rakovic

http://www.quanttes.org.rs/galerija

 

I jos pregrst zanimjivih faca (ovog lika ne mogu da identifikujem, a pojavljuje se redovno sve s ordenom, doduse ne uvek istim). Deluje kao odlican prilog za kolekciju:
idiot.jpg.7a7057a3ae40cd4c907d0009040f3482.jpg

 

 

 

Heavy je zato sto se ovo sve desava u Srpskom lekarskom drustvu. Srpskom lekarskom drustvu. :isuse:

 

A evo i okruglog stola o covidu.

http://www.quanttes.org.rs/wp-content/uploads/2020/11/okrugli-sto.pdf

Quote

Хронологија пројекта Ковид-19: да ли је почетак био кинески?
Новембра 2019. пријављен је, наводно, први случај у Вухану, Кина. Временски корак
назад: биоинжењерски експерименти су рађени у Истраживачком институту војске САД
(лабораторија за биолошки и биоинжењерски рат, USAMRID, Fort Detrick, војна база у
Мериленду), све до забране, 2014. Забрана је укинута у децембру 2017, а већ почетком

2018. почела су испитивања; примена вакцине на војницима. То је требало да буде прва
вакцина такве врсте икад направљена, јер је замишљено да ће се мРНК из вакцине
буквално имплементирати у ДНК примаоца и постати део његовог система, што би, за
крајњи циљ, имало стварање генетски модификованог људског бића (руководилац
пројекта Ентони Фаучи, Anthony Fauci!).
Вирус је почео да циркулише међу америчким војницима у бази почетком 2018, да би
отприлике у мају 2019. прешао границе војне базе
, када је пријављен као грип и друге
инфективне болести, под шифром EVALI. Амерички војници су пренели вирус у Вухан за
време Светских војних игара на којима је учествовало 10 000 такмичара из 110 различитих
земаља. То доводи до ширења инфективне компоненте. СЗО је 11. марта 2020. године
прогласила пандемију.
Требало је, према пријави из америчке базе, да вирус изазове стања слична грипу.
Међутим, развија се врло чудна клиничка слика са дуготрајним процесом лечења и
узнемиравајућим бројем умрлих.

 

--------------

 

Свакако треба поменути и независну ванземаљску компоненту. Усклађеност човека са
самим собом и Природом у тесној је вези са хармонијским складом целог Космоса.
Нарушен еко-систем Универзума сигурно да изазива, или у најмању руку, подстиче
актуелна дешавања.

------------------------

У разматрању узрочника и механизама настанка клиничке слике осврнућу се на
нејонизујуће зрачење (5Г мрежа), полазећи од чињенице да је Вухан био први град који је
потпуно премрежен системом 5Г.

У току 2018. године почиње увођење мреже која користи високе фреквенце
(милиметарског дијапазона) у распону од 30 до 95-120, па и до 300 ГХз. Податак о
вредности фреквенце и јачини сигнала нигде није прецизиран. Вероватно ће се
додељивати различите вредности различитим дистрибутерима! И још један
узнемиравајући податак: распон емитера за ову мрежу је од 150-200 метара и са
пуштањем у рад сви ћемо бити непрекидно изложени „микроталасаној 5Г пећници“..
У државним лабораторијама, институтима, научно-истраживачким центрима бившег
СССР, за потребе космичке медицине и увођења новог правца у дијагностици и лечењу,
касније назван квантна медицина, током 60их, 70их и 80их година прошлог века, рађена
су опсежна истраживања о утицају електромагнетних таласа на живи организам.
Константно излагање живог организма електромагнетним таласима високе фреквенце
(радили су са ЕМТ од 42 ГХз и 60 ГХз ) доводи до смањене способности хемоглобина да
се веже са кисеоником, због утицаја на јоне гвожђа. Способност апсорпције кисеоника је
стога знатно отежан што може довести до постепеног гушења (Девиатков и сарадници
1975, 1978, Диденко и сарадници, 1983). Сличан патофизиолошки механизам се наводи и
у настанку клиничке слике пацијената оболелих од ковида.


Није на одмет поменути и широко распрострањену микроталасну пећницу, која користи
ЕМ таласе
oko 2,45 GHz.

 

 

  • Tužno 2
Link to comment
11 minutes ago, omiljeni said:

 

Newton još više privlači takve likove. On je za takve bio grandmaster Sionskog Priorata preko 30 godina. Jer jbg bavio okultizmom, kao i baš svaki učeniji čovek iz tih vremena, pa je sigurno hteo i da za generacije sačuva krvnu liniju Merovinga.

Zato je kompletan taj Da Vinci Code podžanr svojevremeno bio toliko popularan. Bukvalno gde god da zagrebeš svuda iskače spoj nauke religije magije alhemije okultizma i onda ako neko želi da konstruiše razne teorije imao je nepregledno obilje mesa za takve poduhvate.

Kopernik, Bruno, Galilej i ta ekipa, sad njih zamišljamo kao okorele ateiste, agnostike i šta sve ne, a oni svi redom bili bar 10 puta religiozniji ljudi od svakog današnjeg pape, patrijarha i šaolin monaha.

i onda izgleda svakog snake oil salesmana možeš braniti argumentima da je Tesla bio zaljubljen u golubicu, da nikad u životu nije jebao i da je Newton držao katedru u Gryffindoru

 

Hm, moguce. S tim da, bar po onome sto je zapamceno, Njutnova ludacka crta deluje ludacka iz danasnje perspektive, ali nije tako delovala u ono vreme (a i on je menjao stavove tokom zivota krecuci se u pravcu racionalizma). Teslina ludacka crta deluje tako iz bilo koje perspektive.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...