Jump to content
IGNORED

Kvanti, savanti i prevaranti u doba korone


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Evo , ne pisem makar sta ( mogli su mene pitati, iako nisam naucnik vec svesno logicno razmisljam):

EU Warns Repeat Boosters Could Weaken Immune System

European Union regulators warned that frequent Covid-19 booster shots could adversely affect the immune system and may not be feasible.

Repeat booster doses every four months could eventually weaken the immune system and tire out people, according to the European Medicines Agency. Instead, countries should leave more time between booster programs and tie them to the onset of the cold season in each hemisphere, following the blueprint set out by influenza vaccination strategies, the agency said.

Boosters “can be done once, or maybe twice, but it’s not something that we can think should be repeated constantly,” Marco Cavaleri, the EMA head of biological health threats and vaccines strategy, said at a press briefing on Tuesday. “We need to think about how we can transition from the current pandemic setting to a more endemic setting.”

https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-01-11/repeat-booster-shots-risk-overloading-immune-system-ema-says

  • +1 1
Link to comment

naidjoh na ovo:

 

 

krajnje bizarno :ph34r:  dakle u pitanju je breterijanac koji ne jede niti pije vodu skoro deceniju, vec se njegov organizam "hrani" celijskom retro-prehranom(?!). tvrdi da je nekoliko puta bio klinicki mrtav do tri dana pa oziveo, da su mu nedavno izrasli treci zubi:)) i da mu se kompletno popravio vid. mislim, fascinantno kad bi bilo istinito :happy:

 

iako ne govore konkretno o koroni, poziva se na ozdravljenje (pretpostavljam, bilo kojih tegoba) cisto kroz fokusiranje svesti na celijsku regeneraciju organizma. o diosmios... 

 

stvarno je danas bas plodno tle za nauku 'treceg oka'.

 

  • Haha 2
  • Tužno 2
Link to comment
On 21.1.2022. at 9:50, Sammael said:

Da budemo fer:

fer bi bilo da nađeš neku budalu za primer a da ona (ta budala) nije završila etf.

previše ih je pomenuto na temi, na čelu sa ovim ćosićima.

 

idem sad pod neki kamen da se sakrijem.

 

p.s. đuro koruga je prevarant da ga iz aviona vidiš da je prevarant. već sam i pozaboravljala priče iz tog njegovog tima talenata...

p.p.s. jadan novak...

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Kakva je ovo zajebancija.

 

Rad Djokoviceve "chief scientist" objavljen u International Journal of Sciences ima jebeni typo u naslovu:

https://www.ijsciences.com/pub/article/2316

"Roll of Temperature in Living Systems Analysed Using the Resonant Recognition Model"

 

:blink:

 

Gospodza profesorka ima 7 radova u poslednje 3 godine objavljenih u tom prestiznom casopisu:
https://www.ijsciences.com/pub/author/TkRnd01n

 

@gospa buba places li? Mozda da napisemo prvi PPP naucni rad i posaljemo ga tamo? :ph34r:

 

Influence of resonant quantum vibrations on the para psycho patological brains: A case study

Edited by chandra
  • Haha 1
Link to comment
fer bi bilo da nađeš neku budalu za primer a da ona (ta budala) nije završila etf.
previše ih je pomenuto na temi, na čelu sa ovim ćosićima.
 
idem sad pod neki kamen da se sakrijem.
 
p.s. đuro koruga je prevarant da ga iz aviona vidiš da je prevarant. već sam i pozaboravljala priče iz tog njegovog tima talenata...
p.p.s. jadan novak...
zato shto to neshto osecaju da im fali, a mnogo su pametni i da duguju svetu i druge strane svoje dushe i tela, da objasne. isto kao i sa lekarima shto seku drva da prave papir da pishu poesie :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Haha 1
Link to comment
Just now, pt 2.0 said:

fer bi bilo da nađeš neku budalu za primer a da ona (ta budala) nije završila etf.

previše ih je pomenuto na temi, na čelu sa ovim ćosićima.

 

ETFovi izrode brilijantne ljude, pametne, koji znaju...

 

I izrode kompletne idiote, koji se ne ostavre u srtruci i krenu krivudevam putevima prevarantskih noći...

 

U NS, lik koji se bavi kvantnom medicinom je naravno završio ETF, i onda na tu priču vije idiote, kao "ja nisam doktor, ali se razumem u frekfencije, a mašina sve kaže, ja samo tumačim"... I sve pogađa™... Meni došlo da odem i da dam 50€ samo da okačim prevaru na net i debunkujem, majke mi...

  • +1 2
Link to comment
17 minutes ago, radisa said:

kvantnom medicinom

ja sam za postojanje tog sranja saznala od cimerke u bolničkoj sobi, 2018. godine.

i saznala kolike novce uzimaju idiotima za tu dijagnostiku, i posle za te nekakve besomučne količine vitamina i dodataka i koječega.

ali da, osim njihovoh mambo-džambo pregleda, naravno da od svakog "pacijenta" traže jezivo detaljnu analizu krvi (znam da je samo to koštalo preko 50k dinara), pa na osnovu toga "leče".

zaista bih te prevarante drakonski kažnjavala. no mercy style.

 

edit. moj info je da ta dijagnostika košta 200 e. 

Edited by pt 2.0
Link to comment
Kakva je ovo zajebancija.
 
Rad Djokoviceve "chief scientist" objavljen u International Journal of Sciences ima jebeni typo u naslovu:
https://www.ijsciences.com/pub/article/2316

"Roll of Temperature in Living Systems Analysed Using the Resonant Recognition Model"
 
blink.png
 
Gospodza profesorka ima 7 radova u poslednje 3 godine objavljenih u tom prestiznom casopisu:
https://www.ijsciences.com/pub/author/TkRnd01n
 
[mention=135]gospa buba[/mention] places li? Mozda da napisemo prvi PPP naucni rad i posaljemo ga tamo? [emoji185]
 
Influence of resonant quantum vibrations on the para psycho patological brains: A case study
plachem, naravno, drnda nas u trecem krugu recenzije stvarni ekspert za komshijsku metodu, koji odbija da razume shta mu objashnjavam, njemu ne zvuchi dobro. ne primecujuci istovremeno da mu je impakt chasopisa za godinu dana tresnuo sa 7.5 na 2.5, pa popusti batice malo imaj milosti [emoji38]ol:

svako ko oseti potrebu da objavi rad u chasopisu koji naplacuje objavljivanje, taj ne namerava se ne bavi naukom. i to vam je tako.

to shto je svetska nauka u teshkim govnima u pogledu mehanizama i vrednovanja objavljivanja, to cemo tek prichati. doshao mi je mejl u kome nude tzv hitno objavljivanje za samo 6k5 dolara. znachi ne vishe 2k7, nego 6k5. mislim, zashto ne 12? 20? mozda je stvarno hitno?

imala sam priliku skorije da pratim uzivo kakva je to prostitucija biti editor kod predatora. to je stvarno shtogod isuse.gif

international journal of sciences, rekla sam ti [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment
6 minutes ago, pt 2.0 said:

ja sam za postojanje tog sranja saznala od cimerke u bolničkoj sobi, 2018. godine.

i saznala kolike novce uzimaju idiotima za tu dijagnostiku, i posle za te nekakve besomučne količine vitamina i dodataka i koječega.

ali da, osim njihovoh mambo-džambo pregleda, naravno da od svakog "pacijenta" traže jezivo detaljnu analizu krvi (znam da je samo to koštalo preko 50k dinara), pa na osnovu toga "leče".

zaista bih te prevarante drakonski kažnjavala. no mercy style.

 

edit. moj info je da ta dijagnostika košta 200 e. 

Ja sam imamo popust, kao, preko drugarice, za 50€...

 

Imam ceo topik o tome, ja mislim, negde na forumu, našli smo i koliko koštaju aparati koji čitaju rezonancu na Aliju, nađem ga posle...

 

Nije topik, nego deo priče o Koroni, dloe na deponiji, odavde, negde...

 

 

 

Inače, afarat za kvantnu medicinu se naruči

 

https://www.made-in-china.com/cs/hot-china-products/quantum_health_analyzer.html?gclid=CjwKCAiAlrSPBhBaEiwAuLSDUBKMjx2-4y1Ziz9EAoOlxaAeLQNkX7nen9c-igONqyWuLAe3RREzFBoCs98QAvD_BwE

 

Ima od 50$ do 15000$ (to kad hoćeš baš ozbiljno da izgledaš, valjda)...

 

 

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

plachem, naravno, drnda nas u trecem krugu recenzije stvarni ekspert za komshijsku metodu, koji odbija da razume shta mu objashnjavam, njemu ne zvuchi dobro. ne primecujuci istovremeno da mu je impakt chasopisa za godinu dana tresnuo sa 7.5 na 2.5, pa popusti batice malo imaj milosti emoji38.pngol:

svako ko oseti potrebu da objavi rad u chasopisu koji naplacuje objavljivanje, taj ne namerava se ne bavi naukom. i to vam je tako.

to shto je svetska nauka u teshkim govnima u pogledu mehanizama i vrednovanja objavljivanja, to cemo tek prichati. doshao mi je mejl u kome nude tzv hitno objavljivanje za samo 6k5 dolara. znachi ne vishe 2k7, nego 6k5. mislim, zashto ne 12? 20? ako je stvarno hitno?

imala sam priliku skorije da pratim uzivo kakva je to prostitucija biti editor kod predatora. to je stvarno shtogod :isuse:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

Svacega sam se i ja nagledao ali ovo, majkemi, jos nisam video - da je typo prva rec u naslovu. Kapiram da tu uopste nema bilo kakvog human interfejsa, vec da je objavljivanje manje vise kao objavljivanje na nekom wordpressu. Mislim, jebote, da je ziv covek procitao pogledao naslov primetio bi gresku.

Link to comment
9 minutes ago, pt 2.0 said:

pogledajte editorial board i reviewers.

ono nije naučni časopis.

ne znam šta je, al časopis nije.

:D

 

Pa nije, naravno da nije. Kao sto ni New York Academy of Sciences gde je ova Cosic clan nije nikakva akademija vec sajt koji prodaje fejk zvanja.

 

 

  • Haha 1
Link to comment

chekaj bre 4 'rada' u 2021, 2 'rada' u 2020. pa sve i da je suva numerika bez eksperimenta, ne moz objaviti vishe od 2 godishnje na istu/slichnu temu, sve i da su ti ful formatirani prvog januara date godine i spremni za slanje blink.png

4 rada godisnje u istom chasopisu ne biva na ovoj planeti. kad objavish jednom, i kroz dve godine kad probash na isto mesto, umeju da te odbiju na nivou editora bez chitanja, iste zene isti eksperiment, shetajte malo [emoji38]ol: (shto jeli nije lepo, ali i sistem mora da se brani od nas hihi.gif )

pri chemu govorim samo o tehnologiji publikovanja, ne o sadrzaju. ovo sranje ochigledno ni nema recenziju.

brate, ni da delish krevet sa editorom, ovo teshko da moze [emoji38]ol:

kukuuu. a ja josh mislila da se udubim, da prochitam rolf.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.











  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

chekaj bre 4 'rada' u 2021, 2 'rada' u 2020. pa sve i da je suva numerika bez eksperimenta, ne moz objaviti vishe od 2 godishnje na istu/slichnu temu, sve i da su ti ful formatirani prvog januara date godine i spremni za slanje blink.png

ovo sranje ochigledno ni nema recenziju.

brate, ni da delish krevet sa editorom, ovo teshko da moze emoji38.pngol:

kukuuu. a ja josh mislila da se udubim, da prochitam :rolf:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

 

Kakvog crnog editora ili reviewera, najverovatnije nema ni sekretaricu ili bilo koje disuce zivo bice.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...