Jump to content
IGNORED

Kvanti, savanti i prevaranti u doba korone


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Just now, dùda said:

ma nisam ni ja, nego mi palo na pamet, a izgubila sam iz vida da smo na corona pdf-u


Lečilo bi od korone, ali ga jebu frekvencije. Vitafon radi u zvučnom spektru, a virus korone osciluje na .... zaboravio sam, bilo je negde objavljeno otkriće.

 

Sva sreća što (još) nisu otkrili da C19 rezonuje na frekvenciji na kojoj radi mikrotalasna rerna...

:Jova:

  • Haha 2
Link to comment

Eh, Kljaka, pa nema zurke bez njega.

 

U ovom linku koji sam postovao:

http://www.ecpd.org.rs/pdf/2015/books/1995/1995_ecpd_consciousness.pdf

 

sa Rakovicem, Korugom, Kljakom, Abramcikom. Ekipa snova. Kljakin tekst krece od Pitagore, pa malo Tesle, pa lepenci, pa Russel, pa Chomsky, pa onda krene salata od reci i ludjenje kojeg se ni sajentolozi ne bi postideli.

 

Quote

Consequently, the First Civilization is at the same time both receiving and bro -
adcasting station of this space: the universal and local symbolic fields are integrated
in that point. The First Civilization was, therefore, in an interactive relationship with
the cosmic and local – earthly – communication space. As we have seen, this is the
space of dual reality – the world of Ideas, the world of Objects. In the case of the
First Civilization, the capacity of its self-consciousness for active participation in
the communication space of the abstraction of both realities has been determined.
This can be illustrated by the presently known manifestations of the triangular
principle of growth in the area of our Solar system and on Earth itself. Regardless of
whether the pyramidal structures are on Mars (the Cydonia Region, Mount Olympus,
etc.) or on the Moon, whether they are the result of manifestation of a universal or
local symbolic field, it is clear that we can identify the geometry of identity between
these objects and the triangularly structured civilization of Lepenski Vir. In local
conditions on Earth, such identification is doubtlessly easier. In this connection,
what do we learn from the relationship between the regular three-sided pyramids for
the living in Lepenski Vir, pyramids "born" during the preboreal phase of the
postglacial age, i.e., at the beginning of the Holocene period of the modern
geological era (about 14,000 years before our time), and the regular four-sided
pyramids for the dead, the construction of which began in Egypt about 5,000 years
before our time? This relation speaks of the distortion of the information packets of
the First Civilization, as well as of the space of manifestation of these matrices.

 

I on o praistorijskim piramidama... Ahahaa kolektivno ludilo, al konzistentno.

 

  • Haha 2
Link to comment
52 minutes ago, gospa buba said:

1991 koliko sam videla je taj prvi rad iz tog rrm. ono shto mi je putem chudno je shto spektroskopiju izgleda zovu kvantna rezonanca, pa nisam sigurna da li je nerazumevanje terminologije medju strukama (deshava se) ili nasilu uvodjenje kvantnog u naziv (isto deshava se). moram duzmem da prochitam malo, a imam dva kaubojeva dedlajna nad glavom i zivotom dry.png

ona zena 3 decenije petlja neku hemiju biologiju, bekgraund razuman u razumno doba, ostalo ne znam. ono na shta bih ja obratila paznju je shta na osnovu njenog rada radi ovaj mladac koji objavljuje radove u chasopisu international journal of sciences hihi.gif
 

 

Ja sam od cele te ekipe najvise Korugine radove proucavao. Znas, to sve lici na neku nauku (doduse uglavno je to kvantna mehanika iz nekih najranijih dana i vise principi nego rezultati), ali uvek u nekom trenutku skrene kod Albukerkija, ode u fantaziju i stigne nekako do Tesle ili do neke dijagnostike kancera.

 

Link to comment

Ljuba je nasledio beleške i prepiske Dedijera i to mu tako stoji na gajbi. Onda smo jednom dok su projektili fijukali Rakovicom uštedeli za neki fazon Bambi mix ćerka njegova i ja, sedeli i jeli kod njih u kujni mrvili po nekim papirima. Gledam ja onaj papir, nekim bordo mastilom pismo. Kad ono Sartrovo pismo, jebote.

 

Ima i oriđinal skice Džeka Kirbija. :D Svašta, ne može se to ni pojmiti... 

Link to comment

Da li ste 100% sigurni da želite da ova tema bude na Covid podforumu? Nije nikakav problem naravno, nego malo bode oči kad pogledaš koliko su ozbiljne teme koje joj prave društvo.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Redoran said:

Da li ste 100% sigurni da želite da ova tema bude na Covid podforumu? Nije nikakav problem naravno, nego malo bode oči kad pogledaš koliko su ozbiljne teme koje joj prave društvo.

 

Pa ovo je u rangu antivax bisera. Moze sto se mene tice i da se spoji s nekom Novakovom temom jer se pre svega bavi njegovom firmom i pozadinom te pseudo nauke. Ta prica ce se tek razvijati. A mozes i na nauku da je prebacis.

Link to comment
18 minutes ago, Redoran said:

Da li ste 100% sigurni da želite da ova tema bude na Covid podforumu? Nije nikakav problem naravno, nego malo bode oči kad pogledaš koliko su ozbiljne teme koje joj prave društvo.

 

Znas, ono sto je strasno je upravo sto ovo i jeste jako ozbiljna tema. Zbog ovakvih pseudo naucnika i pseudo lekara i pada poverenje u nauku i vakcine.

 

Procitas sta Stambolovic prica o vakcinama, pa pogledas onaj video... Ili ono Djokovicevo lupetanje o molitvi koja detoksikuje vidu... pa ne treba ti vise nego da odmah odes i uradis sve suprotno

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, chandra said:

 

Znas, ono sto je strasno je upravo sto ovo i jeste jako ozbiljna tema. Zbog ovakvih pseudo naucnika i pseudo lekara i pada poverenje u nauku i vakcine.

 

Procitas sta Stambolovic prica o vakcinama, pa pogledas onaj video... Ili ono Djokovicevo lupetanje o molitvi koja detoksikuje vidu... pa ne treba ti vise nego da odmah odes i uradis sve suprotno

 

Sve se slažem, samo me neka tuga uhvati kada pogledam temu o zaraženim forumašima, opštu temu, srpsku temu, itd. itd. A ovde me ne hvata ni tuga ni bes, samo se lagano prekrstim i to pogrešnom rukom.

 

Neka je ovde za sada, da vidimo kako će da se razvije. Uvek možemo da je spojimo ili premestimo.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...