Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Kakva dva odvaljivanja. Finiks ce da zavrsi u sestoj a nadam se i Majami, smaraju svi sa Embidom a i Hardenovu kurcobolju da ne gledamo vise.

Skoro svim glavnim igracima ocekivano pali procenti i statistike u plejofu cim je postalo bar malo tvrdje, samo Dzimi Batler sve popravio i jebe ne vadi. Mada su im ipak tanke sanse da odu jako do samog kraja, jaci su GS i Finiks.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

zasluzeno ismevanje, finnie-smith ga je brutalno faulirao u vazduhu, a uvek je dobra prilika da se iskaze postovanje doncicevom floppingu.

Link to comment
33 minutes ago, theanswer said:

Ali brutalno 😂

 

jeste hiperbola ali meni ovaj faul nije delovao bezazleno, book je napravio sprdnju na kraju ali mogao je ovaj da mu zavrsi sezonu da je drugacije pao.

Link to comment
1 minute ago, Sundance Kid said:

 

jeste hiperbola ali meni ovaj faul nije delovao bezazleno, book je napravio sprdnju na kraju ali mogao je ovaj da mu zavrsi sezonu da je drugacije pao.

 

Što bi rekli jak plejof faul, ako je čak i to bilo IMO. 

Link to comment

Dakle Ja ne igra ni veceras :/
Moguce je da ce se veceras zavrsiti ta serija.
Steta, Grizliji nisu bili bez sansi.. proslu su izgubili bas bas glupo u poslednjem minutu (+ su igrali bez Moranta)
S njim u timu, postojala je mogucnost da prodju GSW.. nije bila bas nemoguca misija.

  • +1 2
Link to comment

doncic igra sa neuporedivo boljim saigracima od jokica ( ovi sto su zdravi a ovi nezdravi se ionako ne racunaju).

oformila se tu solidna ekipa za razliku od ovog naseg mucenika koji igra sa najgorim pajserima od kojih nema coveka koji bi vezao dva pogodjena sutaa da ne pricamo koliko dalas igra bolju/ jacu odbranu.

bice sjajno finale zapada finiks vs gsw.

ovamo baksi vs seltiksi finale istoka pre finala istoka. seltiksi pokazuju da su vec sad a tek ce biti sjajan tim jos da se malo pojacaju pod kosem ( uhh kako bi im seo jokic, vladali bi sledecih 10 godina)

dve organizovane ekipe za razliku od file sa guzatim hardenom.

nadam se tituli finiksa iako ejton mora bolje. on igra isto bez napretka u igri u ovih par sezona koliko je u nba. lepo je to sto izgleda i igra kao neki old school centar ali bez postojanog suta bar sa distance( ne mora sad trojke da sutira ali bar distanca) nema tu..

statican je i u odbrani. ne pomaze ne prati. mora sa onim telom sve bolje a stoji u mestu.

buker je takva igracina, elegancija, divota ga je gledati. i on mora malo vise za tri da sutira. 

 

 

  • +1 4
Link to comment

sve si izgresio za aytona. 😃

 

najveca mana mu je nekonzistentnost, ume da se uspava, inace da igra svaku akciju sa 100% mogucnosti bio bi u rangu jokica i embiida, ovako je top 5.

 

napreduje iz sezone u sezonu, prvo je mnogo poboljsao odbranu, dobar je rim protector i skakac i ono sto je dosta bitno - moze da switchuje u odbrani na preuzimanju bekova... sto se suta tice, ne sutira cesto za 3 ali je zato automatik s poludistance, a uveo je u repertoar i horog koji se tesko brani...

Link to comment

Pa ne moze biti na nivou Jokica i Embida posto nema njihov napadacki arsenal niti je talentovan kao sto su oni . Meni se Ayton licno svidja kao igrac , dobar je u odbrani  i vazan je deo Suns-a. Mislim da zasluzuje i taj max ugovor koji trazi , mnogo gori igraci od njega su ga dobijali i jos ga uvek dobijaju.

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...