Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Ne mora ni da osvoji, dovoljno je da je konkurentan u kontinuitetu ali djoka. Ovako imamo dvostrukog MVP-a regularne sezone koji osim jednog finala zapada uz nevidjeno kenjanje nema nista osim licne statistike i kukanja Srba kako mu fale glavni saigraci kao da su Ajverson i Dankan a ne jedan solidan i jedan neostvareni potencijal

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Dočim Drejmond Grin pređe u ful tank mod kad mu fale Stef i Tompson ili promaše plejof sa sve Stefom i Drejmondom iako im umjesto Vila Bartona igra Endru Vigins. 

Link to comment

Mislim dajte onda MVP svake godine Lebronu, jer jedini je on od aktivnih igrača nešto značajno osvojio, ovi što imaju jedan prsten boranija

Link to comment
1 minute ago, Mos said:

Što Drejmond, eno ti Janisa sa 2 MVP nagrade i bez titule dok mu nisu doveli Jrua. Mislim, trol za medalju.

ma pokušavam da uporedim situacije kad nekom fale zbog povreda 2 najbitnija saigrača. Otprilike ko uspije da uvuče takvu ekipu u plejof, treba mu dati nešto kao priznanje, ono, kapiram ja da su 4, 5. i 6. igrač bitni kad dođu čupava vremena, plejof i slične ekipe po kvalitetu, ali drugi i treći, bez njih ne ide nikako, sem ako nisi Džordan ali i tu je bilo lupanja čvrga prvih nekoliko sezona dok se nije stabilizovala ekipa. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

ma pokušavam da uporedim situacije kad nekom fale zbog povreda 2 najbitnija saigrača. Otprilike ko uspije da uvuče takvu ekipu u plejof, treba mu dati nešto kao priznanje, ono, kapiram ja da su 4, 5. i 6. igrač bitni kad dođu čupava vremena, plejof i slične ekipe po kvalitetu, ali drugi i treći, bez njih ne ide nikako, sem ako nisi Džordan ali i tu je bilo lupanja čvrga prvih nekoliko sezona dok se nije stabilizovala ekipa. 

 

Pa, dobio je odgovarajuce priznanje, postace MVP ponovo. Licno me ne zanimaju Jokiceve individualne nagrade, za mene igrac koji ne igra za reprezentaciju je ne zeli ne postoji, ali kod Amera obicno nema da Kalina koji je prespavao takmicenje bude MVP ABA lige ili da se Panter na silu pretvori u pleja kako bi mu se naslo mesto u prvoj petorci lige. Brojke ne lazu, Jokic je jednostavno imao neverovatnu sezonu i svakako je zasluzio da makar bude u diskusiji o tome ko je MVP lige. Mogao je da bude i Janis, mogao je da bude i Embid, tu su negde po brojkama. To da li Jokic jos uvek igra plej-of ili 'ladi jaja po Somboru je nebitno, ovo priznanje je individualno priznanje.

  • +1 1
Link to comment

JOKIC GENIJE!!!!!

KOLIKO SAM SRECAN STO JE JOS JEDNOM PROGLASEN MVP U NAJBOLJOJ LIGI NA SVETU!

TO NIJE SAMO INSIVIDUALNI USPEH, TO JE USPEH SVIH KOJI SU SUTNULI NA KOS.

JEBALE VAS REPREZENTACIJE!

JOKIC JE MOJA REPREZENTACIJA tj I ON JE MOJA REPREZENTACIJA

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
9 minutes ago, harper said:

To da li Jokic jos uvek igra plej-of ili 'ladi jaja po Somboru je nebitno, ovo priznanje je individualno priznanje.


Zapravo, bolje je reći, nagrada je sezonska. Zato se i glasa pre početka plejofa. 

  • +1 3
Link to comment

Barkli, Hakim, Sek, Ajverson, Garnet, Novicki Brajant, Durant... Svi po jednom bili MVP. Prostom logikom i matematikom, Jokara >>> svi nabrojani

:ziga:

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
Just now, Zli Gli said:

Prostom logikom i matematikom, Jokara >>> svi nabrojani

:ziga:
 

zapravo, ovo bi bio skolski primer lose logike

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...