Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Bila bi perfektna noć da jeMemfis pobedio. Vodili celu utakmicu i u poslednjem minutu ovi prvi put povedu. 

 

Boston po meni igra bolju košarku, ali Milvoki kao i prošle godine je mnogo fizički dominantan i čim im sudije dopuste krljanje nije lako da ih dobiješ. Prošlu je Boston ispustio, iako je Tejtum bio užasan. Večeras čim je odigrao dobro išlo je lakše do kraja. Doduše i u prvom se mučio, ali je bio uz Ala i Smarta najbolji kada se rešavalo.

Link to comment

Koliko sam razumeo ne vraca se u ovoj seriji, eventualno kasnije ako prodju. Steta za Memfis, bas su se pogubili u poslednjih minut dva, nisu imali snage da zavrse.

  • +1 2
Link to comment
 u kom univerzumu su GS klovnovi?  koja je logika
E jbg, ako je problem da se napiše da GSW prave atmosferu cirkusa onda baš jbg. Ne govori to ništa o njihovom basketu, neki ih zbog tog pratećeg showtimea još više hejluju, a nekima su degutantni. Npr. onaj Stefov odlučujući flop na def skoku, klovnovi u cirkuskoj tački smernije odrade.



Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Podsecaju me na indijanstinu zvanu litvanska reprezentacija (moze i letonska), ali na steroidima.

Edited by Micko8
Link to comment
21 hours ago, Joe D said:

ne znam ko je otkrio ovim kromanjoncima internet, ali svaka mu cast na tome.

 

Fejk je

 

 

 

Link to comment

 

Budimo realni ,  svaki  centar  koji i malo ume  da igra sa loptom je u stanju da napuni Gobert-a.  On je solidan timski defanzivac ali jedan na jedan sa igracima koji su ofanzivno talentovani , uvek ispada smesan.

Edited by Micko8
Link to comment

Od Filadelfije su jedino gori ovi komentatori pametnjakovići na Areni koji su već zaključili utakmicu iako je treća četvrtina, nije im ovo prvi put. Nevjerovatno su iritantni, vjerovatno neka nakurčena nabjeđena klinčadija koja misli da je popila svu pamet svijeta.

Link to comment

Tesko da su gori od TNTa, koji u svakoj recenici moraju da ponove kako Embiid mora da je jako depresivan zbog gubitka nagrade. Covek povredjen na 3 mesta, nidje veze sa depresijom.

 

 

Link to comment
Just now, Mos said:

Tesko da su gori od TNTa, koji u svakoj recenici moraju da ponove kako Embiid mora da je jako depresivan zbog gubitka nagrade. Covek povredjen na 3 mesta, nidje veze sa depresijom,

Pa i režiser prenosa je očigledno najviše impresioniran skidanjem i stavljanjem maske od strane Embida prije i nakon svakog slobodnog bacanja, jasno mi je da pošto je utakmica kerov penis moraju neki narativ da forsiraju, večeras je to "sad face Embiid"

  • +1 1
Link to comment

Odličan je Majami, po mom ukusu ekipa, vjerovatno sa najviše upotrebljivih igrača na klupi u čitavom NBA. 

Ovdje je samo pitanje da li gledamo neki odlazak iz ekipe Hardena u sred plejof serije u fazonu Antonija Brauna ili da padne neko šamaranje saigrača od strane Embida

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...