Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Ja sam prosta dusa slovenska kao i vecina ovde, racunam samo licne trofeje. Trenutno je u rangu Dankana koji valjda isto ima dve MVP nagrade u regularnoj sezoni, dakle ima realne sanse da ga nadjebe a onda je samo nebo granica.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
39 minutes ago, Zli Gli said:

Barkli, Hakim, Sek, Ajverson, Garnet, Novicki Brajant, Durant... Svi po jednom bili MVP. Prostom logikom i matematikom, Jokara >>> svi nabrojani

:ziga:

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

bo6czoj.png

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
to je malicioznost, jokicevi fanovi koji se nasladjuju sto ce embiid da pati, dok im omiljeni igrac tera karuce vec nedelju dana, je sta tacno? ajd da je osvojio nesto od znacaja pa citamo ovo, ovako je smesno, i ti znas da je smesno. 
 
Jedini ko će tu da pati je Embid. Pa čovek je rekao u fazonu "ako sad ne dobijem, ne znam šta još treba da uradim", a čovek koji mu je konkurencija ima manje više sve bolje statistike i ne daje tipa 10 poena po utakmici sa penala em je grupu građana bukvalno sam doveo na 6 mesto zapada. Nekorektno je prema konkurentima, em je nerealan, em je očigledno narcisoidan. Ukratko, sve što Jokić nije. Zato je ova titula MVP još slađa.

A tek je nonsens i zamena teza izjava "poslan kući u prvoj rundi", dok da njega nema imali bi tipa 15 pobeda u sezoni. Nema veze što je namakao sam 40, 50 pobeda ali je ljakse što nije sam osvojio, šta?

Msm, nemojte zajebavati.

Nikola Jokić je košarkaški jebeni genije. Pomirite se sa time, čovek anomalija, jedan u 10, 50 milijardi. NBA, uz sve igrače koji su kroz nju prošli, ovakvog nije imala. To je jasno svakome ko je došao do slova B košarkaške azbuke. Nisu ove nagrade ništa čudno već zaslužene lovorike kao posledica nenormalnog talenta, truda, posvećenosti i ljudskih kvaliteta.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

ajmo opet u definiciju MVP-a, imao je dvije sezone u kojima je (uglavnom statistički i individualno, a košarka je timski sport) bio bolji od konkurencije u odnosu na sve ostale pa i ove legende igre (jer su u njihovim slučajevima neki drugi imali još bolje sezone), ne kapiram toliki pijesak u vagini povodom ovoga niti bilo kakvo stavljanje u kontekst bolji ovaj igrač od ovog, na stranu što su druge epohe, već što su i drugi konteksti, svaka sezona za sebe. Legitimno je da i Nik Rajt izrekne da je prošlogodišnja sezona bila najgora sezona NBA ikad i da je tjerač sulki najgori MVP ikad, samo što se time posrao na 500 igrača koji su prodefilovali kroz tu sezonu u manjem ili većem obimu. 

Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

Jedini ko će tu da pati je Embid. Pa čovek je rekao u fazonu "ako sad ne dobijem, ne znam šta još treba da uradim", a čovek koji mu je konkurencija ima manje više sve bolje statistike i ne daje tipa 10 poena po utakmici sa penala 

To je zato sto je Embida nemoguce drugacije zaustaviti. Ne volim kada se potegne argument o slobodnim bacanjima.

 

Inace, slazem se sa tobom da je Jokić zasluzeno MVP.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

To je zato sto je Embida nemoguce drugacije zaustaviti. Ne volim kada se potegne argument o slobodnim bacanjima.

 

Inace, slazem se sa tobom da je Jokić zasluzeno MVP.

 

nemoguce ga je zaustaviti kao i jos nekolicinu igraca u ligi. samo je problem da neki nemaju ni priblizno takav tretman kao on i jos neki.

Link to comment
To je zato sto je Embida nemoguce drugacije zaustaviti. Ne volim kada se potegne argument o slobodnim bacanjima.
 
Inace, slazem se sa tobom da je Jokić zasluzeno MVP.
Odgovoreno dole. Ima malo i do kriterijuma.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Time Crisis said:

Mislim dajte onda MVP svake godine Lebronu, jer jedini je on od aktivnih igrača nešto značajno osvojio, ovi što imaju jedan prsten boranija

Pa ne bi ni on nista osvojio da se nije prostituisao  kroz karijeru , skakao od super do super tima. Mislim da je njegov najveci uspeh u karijeri ono odigrano finale protiv San Antonia, odveo je krs ekipu u finale mada je tada  istocna  konferencija bila uzasno nekvalitetna.

Edited by Micko8
Link to comment
7 minutes ago, 189- said:

 

nemoguce ga je zaustaviti kao i jos nekolicinu igraca u ligi. samo je problem da neki nemaju ni priblizno takav tretman kao on i jos neki.

 

4 minutes ago, Mil@n said:

Odgovoreno dole. Ima malo i do kriterijuma.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

To je u skladu sa njegovim stilom igre i fizickom dominacijom, no dobro, razlicita misljenja.

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

 

To je u skladu sa njegovim stilom igre i fizickom dominacijom, no dobro, razlicita misljenja.

 

Batica koji unosi protivnike u koš ima 52% za dva, da sam GM ne bih nikad gradio tim oko njega, doduše i oko Jokića nisam siguran koliko je to sreća na druge staze, rispekt za povratak dominantnih centara, ali opet, mislim da se tako ne prave dinastije. 

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Barkli, Hakim, Sek, Ajverson, Garnet, Novicki Brajant, Durant... Svi po jednom bili MVP. Prostom logikom i matematikom, Jokara >>> svi nabrojani

:ziga:

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Makar je od ovih sa spiska za Iversona izmislio kosarku. Sve sto moze Jokicu da se zameri, moze duplo Iversonu. Jednom igrao finale kad je istok bio smehotresan, poslednjih 10 godina karijere jednom prosao prvu rundu. Kad su ga trejdovali za Billupsa Denver se preporodio, a Detroit raspao...

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...