Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

2 hours ago, Jozef K. said:

Uz neke propuste Bostona, ono je neverovatan kriterijum. A pretposlednji faul koji je dobio kada se sroljao, je rešilo utakmicu. Šteta mnogo je košarkaškiji tim Bostona.

 

Ovamo je stvarno šteta što su Grizliji ispustili prošlu utakmicu. Igraju odlično. A ovo noćas baš bilo neverovatno ponižavanje.

Bukvalno sam imao taj faul na umu dok sam pisao, na stranu šta radi dok postavlja blokove i kako se gradi za poziciju. Baš mu dopuštaju svašta, kapiram ja fizičku dominaciju ali što je previše previše.

  • +1 1
Link to comment
 
Sedmu je domacin opet Memfis.
Pa sledecu su oni domacini i zavrsice 4:2, nece ni biti sedme

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Tejtum na stranu sa svojim herojstvom u trenucima kad su ih mogli slomiti, ali ono što je odigrao Smart posljednjih par minuta, pa tačno bi ga neki Željko ili Dule udavili. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Tejtum na stranu sa svojim herojstvom u trenucima kad su ih mogli slomiti, ali ono što je odigrao Smart posljednjih par minuta, pa tačno bi ga neki Željko ili Dule udavili. 

MARKUSEEE

  • Haha 2
Link to comment
55 minutes ago, Zli Gli said:

Pa sledecu su oni domacini i zavrsice 4:2, nece ni biti sedme

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Istripovao sam se da je 3:2 za Memfis :)

Link to comment
10 hours ago, Peter Fan said:

Ovo kao da je i gazda tima dosao zajedno sa Maloneom?

Da. Došli su Kroenk, Koneli i Maloun. Maloun je predložio da dodju i osmislio akciju.

 

Ameri od svega umeju da naprave feštu.

 

Meni je sve u ovom videu super, i njegov dolazak i muzičari i pesma i ovaj što kaže: '' plačeš, pičko jedna '' i beba koja je oduševljena kristalnom kuglom, a posebno ovaj lajv iz štale gde konj proviruje iza Jokića.

 

Ja nisam poznavalac Nba kao svi vi ovde na temi, više sam fan iz prikrajka, ali volim baš kad dečko, koji uopšte ne obećava, ovako uspe na kraju :)

 

  • +1 3
Link to comment

Nije to fešta, tako se vodi računa o najboljem igraču koga je franšiza ikada imala i na kome zasnivaš budućnost. A uzgred, i koji treba da potpiše ugovor. 

 

Msm i jeste fešta, ali kao posledica ovog gore.

Nego, koliko ide Mišku od 250 miliona super maxa? :)

Edited by Mil@n
Link to comment
12 hours ago, Djuro said:

"Probably when I'm old, fat and grumpy, hopefully I'm going to remember and I'm going tell my kids, 'Back in the days,  I was really good playing basketball,'" Jokic said.

 

Moze im reci i:

back in the days, I was playing in the NBA, along with LeBron, Steph, KD, Giannis… and you know what?
I was the fkin B2B MVP…

 

Aha, a onda ce klinci gledati reprezentaciju i pitati ga "Tata, jesi ti osvojio nekad zlato sa reprezentacijom", a on ce reci "Mrmljgundj, nisam deco, nisam mogao, nije imao ko da hrani Zelenka, Jevrosimu i Bucka".

  • Haha 5
Link to comment
20 hours ago, Sundance Kid said:

sve si izgresio za aytona. 😃

 

najveca mana mu je nekonzistentnost, ume da se uspava, inace da igra svaku akciju sa 100% mogucnosti bio bi u rangu jokica i embiida, ovako je top 5.

 

napreduje iz sezone u sezonu, prvo je mnogo poboljsao odbranu, dobar je rim protector i skakac i ono sto je dosta bitno - moze da switchuje u odbrani na preuzimanju bekova... sto se suta tice, ne sutira cesto za 3 ali je zato automatik s poludistance, a uveo je u repertoar i horog koji se tesko brani...

e jebi ga, mozda jesam. znam da ti pratis finiks.

ali nekako mi se cini da je mozda i neiskoriscen. jebiga, on mi deluje kao klasican centar iz 80-ih 90-ih a moze bolje.

svidza mi se boston jer mozda najvise ima igrace koji mogu da rotiraju u odbrani bez gubitaka. atlete, pokretni skoro svi, savrseni za danasnje preuzimanje po svaku cenu.

mislim da ce zbog npr doncica morati da prekinu sa preuzimanjem, da ce malo probijati blokove ispod iznad.

ovako je smesno sta im radi doncic samo zbog preuzimanja. npr juta. kad ga je uzeo bojan, cini se na njegovu sugestiju, malo je bolje isla odbrana. 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

 

Aha, a onda ce klinci gledati reprezentaciju i pitati ga "Tata, jesi ti osvojio nekad zlato sa reprezentacijom", a on ce reci "Mrmljgundj, nisam deco, nisam mogao, nije imao ko da hrani Zelenka, Jevrosimu i Bucka".

 

Dad, have you ever played for our home country, USA?

 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Nije to fešta, tako se vodi računa o najboljem igraču koga je franšiza ikada imala i na kome zasnivaš budućnost. A uzgred, i koji treba da potpiše ugovor. 

 

Msm i jeste fešta, ali kao posledica ovog gore.

Nego, koliko ide Mišku od 250 miliona super maxa? :)

 

kaze da uzima 3% ako ne treba da nadje klub igracu, 6% ako mu nadje.

mislim da bi tu trebalo da bude 3%.

  • Hvala 1
Link to comment
 
kaze da uzima 3% ako ne treba da nadje klub igracu, 6% ako mu nadje.
mislim da bi tu trebalo da bude 3%.
To je bila prica na pocetku menadzerske karijere sada u evropi svakako ide 10% ali to placa klub ne uzima se od igraca.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...