Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Ma mogli su da dobije obe u gostima lagano, ovo sad je klasican raspad sistema. Svi su podbacili, Durant kao izvukao neki prosek poena dobar ali ocajno je sutirao. Kakvi idioti.

A sto bi bilo dobro da ispadnu ove prevare od Embida i posebno Hardena, covek u karijeri milion poena dao a veze s takmicarskom kosarkom nema, pogotovo sad kad su ukinuli faulove za ona zabijanja u igrace.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Po mom misljenju, Nesh nije mnogo kriv. To uklapanje zvezda i njihovih lista zelja je djavolski tezak posao, narocito u danasnje vreme. Jedan nece da igra jer vakcina, drugi ti na pola sezone kaze cao-zdravo, a treci bio povredjen 30+ utakmica. Na sve to Harris bio out. Sta Nesh tu da uradi? Jedino da se skine u sorc i krene da igra. 

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, Mos said:

Po mom misljenju, Nesh nije mnogo kriv. To uklapanje zvezda i njihovih lista zelja je djavolski tezak posao, narocito u danasnje vreme. Jedan nece da igra jer vakcina, drugi ti na pola sezone kaze cao-zdravo, a treci bio povredjen 30+ utakmica. Na sve to Harris bio out. Sta Nesh tu da uradi? Jedino da se skine u sorc i krene da igra. 


Četvrti oće kaki-neće kaki, možda malo hoće u ponedeljak, ipak neće, a mogao bi, ili ne, videćemo, ne može sad jer saturn nije u jarcu…

 

Isto ne bih krivio Neša, skupili su baš specifičnu grupu glava, ni Fil Džekson ne bi to utegao. Od cele ekipe mi najviše žao Grifina i Aldridgea, oni su svoje vereranske dane utrošili da bi pojurili prsten, ovaj drugi se i vratio iz penzije, da ovako prodju bez ispaljenog metka.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Mos said:

Po mom misljenju, Nesh nije mnogo kriv. To uklapanje zvezda i njihovih lista zelja je djavolski tezak posao, narocito u danasnje vreme. Jedan nece da igra jer vakcina, drugi ti na pola sezone kaze cao-zdravo, a treci bio povredjen 30+ utakmica. Na sve to Harris bio out. Sta Nesh tu da uradi? Jedino da se skine u sorc i krene da igra. 

cudno mi da oldridz nije odigrao ni minuta u seriji

jel on nesto povredjen/bolestan

Link to comment

nbc sports: Report: Zion Williamson disagrees with Pelicans’ assessment that he’s not healthy enough to play

espn i svi ostali mediji: Zion Williamson Wants to Play, the Pelicans Won't Let Him

ppp: jbt zajon neće da igra, dal ga je barem malo blam, ima 800 kila 

  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, Djuro said:

ah da, jaaadan Nash: imao je samo dva najbolja kosarkasa na svetu, bruhuhu.

Nije imao ni dva najbolja kosarkasa u seriji 

  • +1 1
Link to comment

Grije mi srce što je Boston ovako kliknuo, imali su onih fejlova i nesreća (Kemba, Hejvard, Kajri) ali ne bi bilo fer da se ono lešenje Filadelfije za nesretnog Fulca i to što su im vodeći igrači home grown ne isplati, a djelovalo je da su na nizbrdici prethodnih sezonu dvije, drago mi je da su se vratili. Ispada da je i Stivens bio precijenjen, jbg, no uvijek dobro kad tim sa igračima superstarovima koje je sam draftovao naguzi neki na silu sklepan supertim

  • +1 2
Link to comment

Odličan boston, dosta guraju na entuzijazam, videćemo dokle tako može. Neće uvek ulaziti svi bitni šutevi protiv depresivnih protivnika. Na drugoj strani, Dalas napaljen protiv depresivaca, ako im se slože kockice mogu ni krivi ni dužni do finala zapada.

 

Sledeće godine Tatum mvp kandidat. Džimi Batler da nauči neki novi šut za pobedu, onaj trk u desno provaljen odavno.

Link to comment

Mislim da bostan vec neko vreme izgleda kao najbolja ekipa u ligi, nije samo entuzijazam u pitanju. Imaju najbolji moguci personel da zasidaju Janisa i cenim da su favorit ako se middleton ne vrati. 

 

Dallas slicna prica, igraju vrhunski od nove godine, prava plejof ekipa, ali fali im nesto dubine. Sunsi su streptomicin za Doncica od kad je usao u ligu, to ako prevazidje u plejof okruzenju, mogu i da podignu plafon za ovu godinu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...