Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

9 minutes ago, garmonbozia said:

Tako što je gazio polukrug. 

 

I da nije gazio, kasnio je mnogo, Curry je odavno sutnuo i vec sam padao na zemlju. Cist i ekstremno glup Gordonov faul.

 

Drago mi je da su dobili jednu, nije da se nisu trudili. Ali utakmica zivota za Morrisa i Bonesa, Jokic maltene sta god je bacio uslo, GS generalno los i opet jedva. Mislim da je sledeca kraj.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, salerokada said:

Pijani Kari 33 poena.

Tompson 32, 7/11 trojke.

Daleko od toga da je Golden Stejt bio loš.

 

Dobro da, mnogo bolji u drugom poluvremenu, lose su odigrali prvo. Ali koja je verovatnoca da ce Curry i Klay da promase 5 slobodnih bacanja? Bilo je gomila sitnica koje su isle Denveru na ruku, npr. na kraju GS masi trojku u kontri gde je samo Jokic ostao, Wiggins promasuje putback zakucavanje itd.

Link to comment

Ma da, i meni je delovalo da su imali sreće. Naročito ta sekvenca.

Ali Tompson ih je baš punio, a Kari je bio odličan kada se lomilo.

Link to comment

Navijaću za Memfis protiv ovih odvratnih flopera i protiv triple single igrača koji je navodno potcenjen a ne precenjen a sudije mu sviraju svaku pedesetu sečku na igrača sa loptom. 

Link to comment
5 minutes ago, Joe D said:

covek je genijaln kosarkas, to ko spori ne zna sta gleda. ali jeste smece bio i ostao. 

 

ne sporim ja da zna 

kazem da bi zbog ovoga promenio pravila i sudio tri™ faula ... a ne obican

 

 

  • +1 1
Link to comment

bogdan igra dobro ovu seriju ali mi je zao sto nije otisao u bakse. nisu mi simpa ali tu se vidi strog sistem bez siledzija.

bogdanu bi takva ekipa vise odgovarala.

citavu karijeru je u takvim ekipama. 

ovi sad bar stignu do plej ofa ali sakramento.. ono nigde nema. banda razularena

Edited by bradilko
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...