Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Realno, GSW u kompletnom sastavu nisu mogli proci nikako. Dobro je da nije metla. Neka nesto konkretno urade u offseason (odbrana perimetra) i da se Dzamal i MPJ vrate zdravi, pa cemo da se lozimo iznova.

  • +1 1
Link to comment

Bugiju ovo bio rekord karijere u plejofu :huh: 

 

Voleo bih da Ja izdominira nad GSW, ako ništa zbog ovih Karijevih jadničkih slanja na spavanje. Ono, baš džiberana.

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Mos said:

Voleo bih da Ja izdominira nad GSW, ako ništa zbog ovih Karijevih jadničkih slanja na spavanje. Ono, baš džiberana.

ovom logikom bi navijao za svaku ekipa da izgubi

Link to comment
29 minutes ago, Joe D said:

ovom logikom bi navijao za svaku ekipa da izgubi


Ako je svaki tim Vučić koji lupa detetu bananu pa se krevelji samozadovoljno, onda da.

Link to comment

naravno da jeste. samo nije svaki tim tvoj tim pa da obratis paznju.

 

i zasto lupa detetu bananu? malo je falilo da izgube ovo.

Edited by Joe D
Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

Pustili Pejtona da resava, i decko resio. Svakako su se dobro borili.

 

Pa rešio je tako što je otvoren šut brže bolje prosledio Viginsu u korner i pogodio povratnu izvučevši je iz patike. Dobro nije uzeo sklekove da radi.

 

Slažem se sa Mosom, jeziva je ikonografija Voriorsa oduvek bila, naročito je neukus kad su ovakvi overdogovi. Al opet, za razliku od npr. Lejkersa nikad mi nije žao kad prođu jer opasan basket igraju.

 

 

Link to comment

kako god sad mi dođe krivo što mi je bilo pomalo žao GSW kad su bili onoliko jadni onomad par sezona a imali su i mastermajnda Grina i MVP-a Stefa, a nisu uspjeli ni do plejofa da se doguzeljaju. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...