Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

2 hours ago, Joe D said:

trebalo im je samo da ispogadjaju sve zivo, da stef dodje pijan na utakmicu i da green ispadne zbog faulova.

 

 

Al zato je Klej 7-11 za 3, skoro nepogrešiv. A Green da je pravde ispadao bi na poluvremenu

Link to comment
On 23.4.2022. at 11:31, zorglub said:

Alvarado je pobednik godine, od preskakanja na draftu, do legit nba backup keca i ugovora za manje od sezone.

 

Grand Theft Alvarado.

 

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
21 hours ago, ducca said:

Monte pokazuje mvp-u kako se igra muška odbrana na Draymondu :ziga:

Jokic bukvalno ima kompleks od Greena, u odbrani mu se samo skloni a u napadu muka svaki put kad dodje na udvajanje. Završiće se serija a da nije pokazao zube.

U  poslednje  dve utakmice belezi 37 poena po mecu sa odlicnim procentima suta , to je malo vise od pokazivanja zuba. Jeste da mu je Green isceprkao onu loptu u trecoj utakmici ali mec je resen  pre te situcije ,  zahvaljujuci Bartonu i Gordonu. Mogli su lako da budu 2-2 ,  iako samim  kvalitetom zasluzuju  metlu. Sto se odbrane tice , probijanje bekova GS ne bi uspeo da zakrpi ni Gobert , bekovi Denvera ne mogu nikoga da isprate u odbrani , tu je promaja sa svih strana.

Edited by Micko8
Link to comment

Mislio sam na probijanje Greena kad krene na ulaz i niko mu ne izadje, posebno Jokic koji stoji i gleda, a nema problem sa licnim greskama. Jednostavno mi deluje da ga previse respektuje, umesto da izleti, odvali ga za bacanja i posalje poruku. Previse se sklanja jbg a Greenu moras da pokazes muda.

Za napad kad ga cuva Looney 1 na 1 nije problem, cim doleti Green na udvajanje krece panika i tako je izgubio najvise lopti, bukvalno kad ga vidi da prilazi unervozi se. Jeste resio pri kraju lepo 1 na 1 sa njim ali to je jedna od retkih situacija u seriji da je bez muke ili uopste izasao s njim na kraj, juce je bilo jos 2-3 situacije i to je to. Naravno i sudije sa kriterijumom da je da dozvoljeno previse kontakta doprinose tome.

Link to comment
12 hours ago, Mos said:

Je l’ bar malo blam Zajona dok gleda ovo? Ok, Bukerova povreda menja situaciju, ali ja bih se pojeo živ da ne igram sa timom sada,

jebe mu se,lova kaplje sa svih strana,lik ima 150 kila,nacice se neke budale za second contract.

 

 

Link to comment
5 minutes ago, ducca said:

Naravno i sudije sa kriterijumom da je da dozvoljeno previse kontakta doprinose tome.

 

pa jbg ... vidi onu situaciju juce sa pocetka utakmice

par sekirica, prst u oko ... obican faul

sta treba ... da u se namesti za neki udarac kolenom na ulazu

pusti budalu

treba da ga cepaju i provociraju ovi manje bitni iz denvera

Link to comment

sto sam se budio koji djavo.

bruklin 3 dana da igra ne moze da dobije seltikse.

klakston 0 od 7 bacanja. 

bez odbrane dok ih  boston pojede. durantula se koprca, kajri slabo

Link to comment

Da li će Dok Rivers nakon nekoliko izgubljinih serija posle 3:1 biti prvi u istoriji koji je izgubio 3:0? Navijam za njega...

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...