Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

 

 

Ali  Fox majko mila.... Dajte ako moze za onog takodje sutera Simonsa, onaj bar ume da doda, i nece smetati Haliju i Davionu , pa nek se igraju deca.

  • +1 1
Link to comment

Čekajte, Cavsi sa dva ogromna centra i Markanenom na trojci pobedjuju na veliko? Kako sad to?

 

Nerdovi već počinju da češljaju excele u laganoj panici, možda će im, oh ne, morati objasniti pravila i naterati ih da pogledaju neku utakmicu :(

 

Zach Lowe se već nervozno vrti u stolici tokom svake utakmice Cavsa i očekuje njihove poraze pošto je napredna statistika tako rekla, rekao excel da ne mogu ni dva, a kamoli 3 velika u petorci, spejsing, korner trojke. :dry:

 

btw, ovo sa promenom sudjenja je do jaja, možda ćemo na kraju sezone moći da dodjemo i do pondera kojim ćemo množiti sve ove nabildovane statistike pojedinih igrača u prethodnih 10 godina. Kod Hardena bi taj ponder svakako bio najmanji (ili najveći, zavisi kako se gleda).

Edited by Ivo Petović
Link to comment

btw, sinoć sam slušao podcast Billa Simmonsa sa Bobom Ryanom iz Boston Globe-a. Matorac ima 75 godina, a u glavi i dalje ima podatke o broju blokada Denisa Johnsona u finalu '79 ili proseku poena Boba Mcadooa iz '76. Bio sam impresioniran, odličan razgovor btw :)

Link to comment

Kako vidim bradi polako vec i kosa opada od neverovanja sto mu ne sude ove bumpove.
Za sada nema bas nikakve razlike izmedju Pokusevskog iz prosle i sa pocetka ove sezone, pogledao sam zadnje dve OKC tekme, iako je malo igrao, ne znam. Ipak, jako malo je igraca koje je preskocilo, hajde da kazemo elite level evropske kosarke, otislo direktno u NBA i napravilo iole pristojnu karijeru. Igraci poput Dirka i Jokica su unikatni primerci i cak bi ih izuzeo iz ovakvih diskusija. Morao je on da gilja makar 2 sezone u EL, ja bih rek'o 

Link to comment
4 hours ago, Ivo Petović said:

Čekajte, Cavsi sa dva ogromna centra i Markanenom na trojci pobedjuju na veliko? Kako sad to?

 

Nerdovi već počinju da češljaju excele u laganoj panici, možda će im, oh ne, morati objasniti pravila i naterati ih da pogledaju neku utakmicu :(

 

Zach Lowe se već nervozno vrti u stolici tokom svake utakmice Cavsa i očekuje njihove poraze pošto je napredna statistika tako rekla, rekao excel da ne mogu ni dva, a kamoli 3 velika u petorci, spejsing, korner trojke. :dry:

 

 

o brate najjace da ti je zek lou primer nerda koji ceslja ekselicu i ne gleda utakmicu

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, fancy claps said:

 

o brate najjace da ti je zek lou primer nerda koji ceslja ekselicu i ne gleda utakmicu

 

Ma gde nije. btw, nisam rekao da ne gleda utakmicu već da je opsednut naprednom statistikom...Meni ga je sve teže slušati zbog toga, a ono što odslušam, nijednom ne ppropušta da o tome govori. Sećam se pre koju godinu u plejofu kad nije prestajao da truća kolike procente ima Siakam iz kornera, kolike sa 5 metara, kolike Van Vleet...pa mu je Simons rekao kako to nema veze pošto se Siakam očigledno usrao i nije imao samopouzdanje, što se videlo tokom utakmice (mislim protiv File), pa se Zek iznervirao i počeo glas da mu podrhtava...to su dobri šutevi, to su dobri šutevi bla bla.

 

Počeo je da preteruje odavno. Da ne govorim da nikad neću zaboraviti kako je bio šokiran 2014.g. što GSW nije prihvatio da trejduje Kleja za Kevina Lava. Ne znam koja napredna statistika mu je govorila da je Lav bolje rešenje od Kleja :D

Link to comment
12 hours ago, Ivo Petović said:

Čekajte, Cavsi sa dva ogromna centra i Markanenom na trojci pobedjuju na veliko? Kako sad to?

 

Niko to ne zna :happy: Mediokritet od trenera, zvezde, prvog pomagača i ostatka ekipe. Iako je probabli samo početni hajp u pitanju, voleo bih da potraje što duže jer nekako je simpa tim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...