Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

nbabite

 

Ovo je da se popizdi, MPJ dobije loptu i ne zna sta ce sa njom, razmislja se 3 sekunde da li da opali trojku preko ruke, oce nece, oce nece, Barton trazi loptu, ovaj mu da i Barton brickuje trojku preko ruke. :isuse:

  • +1 1
Link to comment

Jebote, resetuj sudjenje na stara podesavanja, ovo ne lici ni na sta. Kriterijum ne postoji. Od pocetka sezone se na prodoru pusta zatvorski basket da bih nocas gledao kako se u bonusu sviraju dodiri na jebenom Dummondu u nekoliko uzastopnih poseda. U prelomnom posedu Niang drzi obe ruke na Nurkicu dok ovaj polaze i nista. Jeste da je jebeni medjed nije smeo da promasi polaganje, ali tu fal mora da se sudi.

 

Blazersi su se, posle ohrabrujuce kosarke na pocetku, u poslednje dve utakmice vratili losim navikama iz Stottsove ere. Napad se opet sveo na drkanje lopte i 1 na 5 herojstva, dok je svaki defanzivni posed serija mentalnih gresaka pomesanih sa preko kurca pristupom. Nominalno drugi najbolji odbrambeni igrac tima samo gleda u loptu ko neko kuce i zbog toga pusi tonu utrcavanja iza ledja i otvorenih trojki. Na sve to Billups je batalio drop i pik brani agresivnije. Plemenit pokusaj, ali osudjen na katastrofu 

 

Ne bih bio Chaunceyju u kozi. Mora da renovira temelje kuce i da je istovremeno odrzava funkcionalnom. Male su mu sanse.

Link to comment

Neverovatno da se nakon 7 odigranih utakmica jos uvek ne nazire da Malone ima resenje za ove minute kada se nosioci odmaraju. Ovako ce izgubiti svaku tekmu na kojoj je Jokic ispod A-/B+ nivoa.

Link to comment
4 hours ago, 1n54jd3r said:

Neverovatno da se nakon 7 odigranih utakmica jos uvek ne nazire da Malone ima resenje za ove minute kada se nosioci odmaraju. Ovako ce izgubiti svaku tekmu na kojoj je Jokic ispod A-/B+ nivoa.

debeli 5, gordon 4, barton 3, bones 2, facu 1

 

druga postava: green, mpj, dozier, rivers, morris

 

zivela srbija!

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

Gledao sam Denver sinoć, blagi užas. 

MPJ komedija.

Kad su me neka gospoda sa topika sprdali za njegov BBIQ pre neke dve godine, valjda pod medijskim hajpom :D

Link to comment
28 minutes ago, Milošica said:

Kad su me neka gospoda sa topika sprdali za njegov BBIQ pre neke dve godine, valjda pod medijskim hajpom :D

I dalje mislim da je on dovoljno talentovan i radan, te da se ovaj max koji su mu dali nece ispostaviti kao GM fail u rangu Divca.

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...