Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

9 hours ago, napadaj said:

Jokic - 24 poena, 19 skokova

Dokle će trajati teror ovog lika? Mada sam ja budala što otvaram postove koji su mi na ignoru.

:laugh: Vazno je da si ti pogledao statistiku i zakljucio da je Jokic izdominirao , a na istoj utakmici Allen je zbelezio 21 poen i 16 skokova  sa boljom realizacijom, a cuvao ga je Jokic . Kao sto sam vece rekao Allen ga je neutralisao. Match up koji je trebao da ode u korist Denvera.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

U izolaciji sam pa sam silom prilika morao da pogledam par celih meceva, Bruklin - Sarlot, Lejkersi protiv nekoga, Denver - Klivlend i jos par komada. Kakva jebena kurcobolja na svakom mecu, neverovatno.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Malone je poprilicno tvrdoglav po prirodi, te me ne bi cudio da jos neko vreme gura 2 odvojena unit-a. I prosle godine je Jokic nosio na ledjima ekipu od samog starta sezone. Kada on ima slabo vece i kada ga nesto izbaci iz ritma, onda svi izgledaju vidno losije. Od toga kako on reaguje na sinocnu blamazu, zavisice i izdanja cele ekipe u narednim utakmicama.

 

Opet, ima verovatno efekata onoga sto je Mos komentarisao kada je u pitanju MPJ. Mozda mu treba dati minute sa rezervistima kako bi bio prva napadacka opcija da mu se digne motivacija, moral i samopouzdanje.

  • +1 1
Link to comment

Steta za Jokica, odlicnu utakmicu u napadu je odigrao u prvom poluvremenu, nadam se da  nije neka ozbiljnija povreda.  Porter je uzasan, nikada nisam razumeo poredjenje sa Durantom.

  • +1 1
Link to comment

zato sam se i smorio, kakvi sve bolidi igraju u nba, a bjelica imo djoku od karijere. na primer sad bi lego denveru za drugu postavu samo tako da igra 25 min po mecu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...