Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

7 minutes ago, Mos said:

Nema te da prokomemtarišeš kako se MPJ buni što nema akcija za njega :lolol:

Malone mu je odgovorio, tako da je to reseno :D

 

Kada bude zasluzio, crtace i za njega akcije u clutch...nekada

  • +1 1
Link to comment

Na sta lici Nurkic, sta je ovo?! Ubi ga jebeni Hartenstein. Najvise truda je ulozio kad je skakao u aut da si upise skok. Taman ga Chauncey izvede i Zeller opet dobije po faci.

 

Dame je na nekih 2/18 za tri od pocetka sezone. U prvom poluvremenu je sutnuo dve pored gola.

 

RoCo je jeziv isto.  Upravo je kretenski izgubio trecu loptu u kontri. Kao da igra bez pola mozga.

 

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Jokic se nije sastavio posle Markkanenov-og postera koji se desio  odmah  u prvom napadu  Klivlenda,    citavu utakmicu  je bio neodlucan u napadu , Allen je odlicno odigrao protiv njega, neutralisao ga je . Ostatak ekipe takodje tuzan, Porter je mnogo tupav igrac  to moram stalno da napominjem  ,njegova selekcija suta je uzasna, u odbrani je takodje los, Gordon  je   istripovao  da je neko napadacko mudo, takodje igrac sa niskom kosarkaskom inteligencijom, potracene pare.  Konli nista nije ucinio da pojaca ovu ekipu , njima je maksimum  prva runda plej of-a, jedino da se mole bogu  da se Marej vrati  u drugom delu sezone , i da bude  na  onom bubble nivou  , samo to bi moglo da ih izvuce da naprave nesto vise, mada mislim da je to obicna fantazija, protiv onakve ekipe Klivlenda nisu uspeli da  prebace 90 poena  :unsure:

Edited by Micko8
  • -1 1
Link to comment

Ovo je bila verovatno najgora utakmica Nuggetsa od kad ih ja pratim. Jokić nema opravdanje, odigrao je jako loše za svoj standard. I pored toga bilo je 70-70 u trećoj četvrtini i dopustili su da im naprave 19-3 seriju. Portland se raspao malopre sa nekih 30 izgubljenih lopti, Denver je imao 22. Izdanje izmedju blamažnog i jezivog.

Link to comment
20 minutes ago, Mos said:

Ovo je bila verovatno najgora utakmica Nuggetsa od kad ih ja pratim. Jokić nema opravdanje, odigrao je jako loše za svoj standard. I pored toga bilo je 70-70 u trećoj četvrtini i dopustili su da im naprave 19-3 seriju. Portland se raspao malopre sa nekih 30 izgubljenih lopti, Denver je imao 22. Izdanje izmedju blamažnog i jezivog.

 

Misliš da ima veze sa nedavnom Melounovom motivacionom "igramo na Jokića, ostali jebte se"? 

Link to comment
13 minutes ago, Svarog said:

 

Misliš da ima veze sa nedavnom Melounovom motivacionom "igramo na Jokića, ostali jebte se"? 

 

Svi su igrali na bazi kurca. Pocevsi od Jokica, ne pamtim kad sam video da je davao pasove u ruke protivniku kao sinoc. Gordon se jedini lozio nesto malo u pocetku, pa se posle uklopio u sivilo. Takodje, prvi put da sam video Debelog kako se otima da krade saigracima skokove. Verovatno ga pogodila blamaza sa pocetka kad mu je Finac parkirao muda u desni, pa da popuni necim stats sheet. 

 

Klasicna njihova kurobolja kad igraju utakmice dobijene na papiru. Uopste me ne bi cudilo da sad dobiju Jutu u back-to-back gostima bez Gobera. 

  • +1 1
Link to comment

Btw, Matt Moore je u pravu. Monte mora da ulazi sa klupe i vodi second unit. Bartona na pleja, PJ Dozier-a na dvojku i 9 igraca u rotaciji. Druga postava im je potpuni horor, a Monte je sinoc za tih 27 minuta u igri bio potpuno nebitan. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...