Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Ma nema trejda, tek je potpisao extension. Resili su da potonu sa njim, pa ako nesto skonta usput super. Ne znam da li mu Debeli lupa klempe u svlacionici i pusta nistanje konja u avionu ali potpuno je van svakog ritma, a i ovako slabo zna gde se nalazi.

Link to comment
2 hours ago, 1n54jd3r said:

to je bas optimisticna procena...realnije je april cini mi se

to bi bilo punih godinu dana oporavka. nema šanse da će čekati toliko.

za ACL je sad sve preko 10 meseci bespotrebno odugovlačenje. ako je neko baš zver može i to da obavi i za manje od 9 meseci.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Ma nema trejda, tek je potpisao extension. Resili su da potonu sa njim, pa ako nesto skonta usput super. Ne znam da li mu Debeli lupa klempe u svlacionici i pusta nistanje konja u avionu ali potpuno je van svakog ritma, a i ovako slabo zna gde se nalazi.

sad imaju matching salary za trade, pre toga bi morali da salju jos tusta i tma kao dodatak.

mada, realno, niko nije lud da trejduje za moja bilo sta osim pikova i role playera.

Link to comment

Ovo što Harden radi se i prije 20-30 godina kuliralo od strane sudija,, sami su upali u tu zamku kad su počeli da im titraju jajca, tim superstarovima, svirajući im mrke poglede, pa se oni navadili i odveli to u besmisao odvrtanjem na 11. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...