Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

Znaci "majcica" postala azil i psihijatrijska ustanova za sve i svasta. 

 

Lepo bogami, a mi ostali da strepimo nad svojima koji ne mogu tek tako negde da zapucaju, a bivaju izlozeni idiotima koji ispoljavaju svoje "slobode". 

 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment

I šta je majore, vojniče koji nikad ne napušta bitku i koji ne kritikuje svoje pretpostavljene - neće Vučić da te zaštiti sad od svojih falangi ili onih nekih šake jada internet desničara jer mu treba to za skretanje pažnje. Jeste odvratno i ta govna treba pohapsiti, ali ko s đavolom tikve sadi i još ga usput štiti, đavo mu tako vraća. Tako da, jebi se Kone, ko te jebe. 

  • +1 8
Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Fantastično - živiš u uređenoj državi koja je jedna od onih koje su najbolje ishendlovale pandemiju, koja ti nudi siguran izlazak iz tog pakla, vidiš sopstvenim očeima kako djeluje kad sistem funkcioniše, radiš za sigurno pristojnu platu i vraćaš se u Srbiju gdje umiru ljudi na buljuke, gdje država ne može da sprovede nijednu pametnu akciju kako treba, gdje te čeka posao u prosvjeti za 60k i gdje je nadirući fašizam jer zašto - napajaš se sa interneta i jućuba teorija zavjere da je ovo neki eksperiment, a sigurno ćeš biti zaštićen u Vučićstanu. Je li mogu ja da krenem u drugom smjeru? Jebote, ne kapiram uopšte te ljude, slom čovječanstva. 

 

Sto jednom moj cimer, Amerikanac, rece..If you wanna be dumb you gotta be tough. 

 

Zelim im svima puno srece jerbo trebace im.

  • +1 5
Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Fantastično - živiš u uređenoj državi koja je jedna od onih koje su najbolje ishendlovale pandemiju, koja ti nudi siguran izlazak iz tog pakla, vidiš sopstvenim očeima kako djeluje kad sistem funkcioniše, radiš za sigurno pristojnu platu i vraćaš se u Srbiju gdje umiru ljudi na buljuke, gdje država ne može da sprovede nijednu pametnu akciju kako treba, gdje te čeka posao u prosvjeti za 60k i gdje je nadirući fašizam jer zašto - napajaš se sa interneta i jućuba teorija zavjere da je ovo neki eksperiment, a sigurno ćeš biti zaštićen u Vučićstanu. Je li mogu ja da krenem u drugom smjeru? Jebote, ne kapiram uopšte te ljude, slom čovječanstva. 

Držao sam jezik za zubima - ova poznanica se sprijateljila sa nekom našom new age babom koja fura stapanje sa kosmičkom energijom i za koju smo ova prijateljica i ja sigurni da se u potaji vakcinisala a da ova ne zna, pa mislimo da će - paradoksalno - odvajanje od babe da joj dobro dođe jer nam uz babu kojoj pomaže za džabe sređujući joj materijale deluje kao da je u sekti. Inače ide na neko imanje kod Fruške Gore gde su joj se pre par godina vratili roditelji penzioneri iz Kanade (iselili se tamo devedesetih) da njima pomaže i da, kako kaže, fura održivi život u skladu sa prirodom. Jebiga.

 

SaE

  • Haha 1
Link to comment

Nazalost nece, oni ce raditi tu sve sto ih dosledna primena pravila sprecavaju drugde, imace dovoljno rezervi da prezive i najebace deo prosvecenog naroda odatle koji nema birokratske mogucnosti da pobegne ili se izoluje od ludaka.

 

Rednekovi na povratku u domaju da im slucajno neko ne izmeni pametnu DNK, pa postadnu bar malo dokazni. To ono ko kad dziber(ka) voze do Horgosa pod note, a od Horgosa krene divljina.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 4
Link to comment
34 minutes ago, precog said:

zaboravila je da napise na kraju, pijte puno cajeva, jedite voce i oblacite se slojevito.

Terajte se svi u majčinu.

Vaša Valentina

  • +1 4
Link to comment

i revolucionari oce da jedu leba, to nije chudno.

zato je radule preuzeo iz mesta. logichan scenario. ugodna pozicija, max lupetanja, nula odgovornosti



sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...