Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

Eto, desilo se ono što smo svi godinama naslućivali - Vini došao glave Liverpoolu.

 

Ali, stvarno, Real... :isuse:  Courtois :smiley_hail: Kakva partija večeras. Ušao duh Kahna iz 2001. i Čecha iz 2012. u njega.

  • +1 4
Link to comment
Just now, Midgeta said:

Jasno mi je sad za ovu situaciju, ali imam pitanje za gornju sto ste opisali.Jel onda beli koji je isceprkao loptu u momentu kad je kod njega tj kad se aktivira u ofsajdu automatski onda?

ako sam dobro razumeo, da jeste

 

kada napadači oduzmu loptu, primetićeš da odmah trče od gola dok ne dođu iza linije odbrambenih igrača, baš da bi izbegli tzv ofsajd zamku

  • Hvala 1
Link to comment

Secam se kako je bio big deal kad je Mijat posle 30 i kusur godina vratio pehar u Madrid. Oni su posle te 1998. ovo osvajali jos sedam puta. Impresivno.

  • +1 5
Link to comment

Ja ne znam šta da mislim o ovome. S jedne strane čini mi se fudbalska nepravda da Liverpool posle ovakve sezone ostane bez ijednog velikog trofeja (ajd bar imaju dva kupića).

 

S druge strane - Real :ph34r: Anćeloti :ph34r: 4 runde su delovali kao slabiji tim na terenu i sve 4 dobili. Pri tom se ne sećam da je iko imao tako zajeban kostur i otišao do kraja.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, goofs said:

Ja ne znam šta da mislim o ovome. S jedne strane čini mi se fudbalska nepravda da Liverpool posle ovakve sezone ostane bez ijednog velikog trofeja (ajd bar imaju dva kupića).

 

S druge strane - Real :ph34r: Anćeloti :ph34r: 4 runde su delovali kao slabiji tim na terenu i sve 4 dobili. Pri tom se ne sećam da je iko imao tako zajeban kostur i otišao do kraja.

 

Real je do naslova došao preko tri najbolje engleske ekipe i PSG-a. Jedino im Bayern fali u kolekciji.

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, radnik said:

Jbga, los pool. Ancelotiju se vratio Stambul. 

To je to. Nelosa sezona, ali fali visnjica na vrhu :cry:

 

Osvetio se on jos u Atini. :heart: Sad je donabio.

 

Sad nijedan trener od ovih koji su sada aktivni nema nijedan argument da je veci od Ancelotija. Ima najvise osvojenih titula Lige sampiona od svih i jedini je osvojio sampionate u svim ligama petice. :lolol: 

Edited by Meazza
  • +1 5
  • -1 2
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

kako jbt?

 

izbacili PSG, Čelzi, Siti, dobili Liverpul. šta je još trebalo da urade? teško da je sve to bilo slučajno i nezasluženo.

 

na stranu antipatije/simpatije Real je najveći klub na svetu. to je i pokazao. fakat.

 

meni bilo lako da gledam, nisam navijač ni jednih ni drugih. nemam neki Španski klub za koji navijam, od Engleza najviše volim Arsenal.

Lepo,ako si pratio njihov put,znas o cemu pisem,nisam pisao o istoriji,nego o ovoj sezoni.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...