Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

Ancelotti je iz nekog razloga skroz zajeban suparnik Kloppu. I sa Napolijem je radio gadne probleme Liverpoolu, sa Evertonom dobio na Anfieldu.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Zlurad said:

Izrutinirao nas je don Karlo i ako je. Igrali smo ok, ali samo ok. Pola igraca ostalo u svlacionici jos pre pocetka. Ajd prvo poluvreme, barabar, imali smo neke sanse. Sutirali. Ali drugo poluvreme, sta je Klop mislio da ce da se desi ne znam. Primili smo prilicno glup go, s obzirom kakve je Real sanse imao ali cenim da je Real racunao na to. One kiss, goodnight. 

 

Barabar, ne zajebavaj. Sasvim je OK odigrao LFC, ali Courtois je upisao čini mi se šest vrhunskih odbrana. Svaka mu čast, ne znam kad sam poslednji put video tako ubedljiv golmanski učinak u utakmici za trofej. Ona protiv Salaha sa metar i po od gol linije, pošto ga je lopta već u padu preletela, verovatno je bila najbolja.

 

Drugo poluvreme, plan je verovatno bio da se nastavi u istom stilu - feelgood Floppo filozofija kaže da će pre ili kasnije nešto već ući. Ali pacerski primljen gol iz najobičnijeg centaršuta sa krila, uspavani Trent niti drži liniju sa štoperima niti gleda gde se ubacuje njegov igrač niti pokušava da preseče loptu, i jebiga. (On je inače imao nekoliko vrhunskih intervencija u odbrani, ali ispostavilo se da je bila dosta ta jedna greška.)

 

Bedan je osećaj, ali ja stvarno ne mogu previše da zamerim igračima kad je na drugoj strani vlaška magija. Čak su i sudije pokušale da pomognu onim poništenim golom, ali ne vredi. (Ej, druga Courtois odbrana, Mane šutira, on odbija na stativu, od stative lopta pogađa golmana u leđa i nekako se ne odbija u gol nego paralelno sa gol linijom :isuse: Pa koliko se to puta dešava, jednom u sto? Hiljadu?!)

 

U Liverpulu im već spremili paradu, ispada zbog osvojena dva domaćinska kupa :cry: Od leta ova generacija gotovo sigurno počinje da se ozbiljno osipa, jesu osvojili sve što se moglo osvojiti, ali šteta da bar neki od trofeja nisu uzeli više nego jednom.

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, ArleKino said:

Ancelotti je iz nekog razloga skroz zajeban suparnik Kloppu. I sa Napolijem je radio gadne probleme Liverpoolu, sa Evertonom dobio na Anfieldu.

 

Da se Sam Allardyce zove Samuele Alardotti, verujem da bi isto to pisao :dry: Napoli je igrao tešku bunkericu 180 minuta, dobio kod kuće 1-0, izgubio u gostima 1-0, i ispao iz grupe. Sa Evertonom je pobedio tokom COVID januara kad LFC bukvalno nikoga nije mogao da dobije, vezali su valjda šest poraza kod kuće u ligi.

 

Karlitu načelno svaka čast, ali slaba ti je statistika za ovakve zaključke.

Link to comment
5 minutes ago, 189- said:

najbolja ekipa u istoriji engleskog fudbala na kraju ostade sa dva pisljiva trofeja i sa ukupno 0 datih golova u tri finala.

 

6b672fb8f6adde3142e7a7ccb81ff309_w200.gi

 

Realno, Čelsi je moralni pobednik ove sezone.

Link to comment

Žao mi zbog Copija jedino, znam koliko mrzi Real. Liverpul imao bolje šanse, ali izdao ih klinikaliti. Kurtoa sa dve odbrane koje 99% golmana nema u rukama. Ako ništa, bar neka pravda je zadovoljena jer onaj gol Benzeme ne sme biti poništen ni po kom osnovu. Totalna lakrdija od odluke i to u finalu Lige šampiona.

  • +1 3
Link to comment
13 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ako ništa, bar neka pravda je zadovoljena jer onaj gol Benzeme ne sme biti poništen ni po kom osnovu. Totalna lakrdija od odluke i to u finalu Lige šampiona.

 

Ovim i ja kao pokušavam da se utešim, ali slabo me nešto radi. Računam da takav poklon mora da se iskoristi, makar i od crnog đavola došao.

 

Nedić na RTS-u nahvalio odluku, guslao o razlici između glagola "odigrati" i "odbiti" loptu. Kao, Valverde je namerno odigrao a Fabinho i Konate su samo slučajno odbili. Budalaština.

 

Link to comment
41 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Žao mi zbog Copija jedino, znam koliko mrzi Real. 

 

sta hoces, glavni cilj ove sezone je ostvaren. city nije usao u finale ls.

  • +1 1
Link to comment

Ovaj put nisam ušao na utakmicu, dogodine u Istanbulu neću ponoviti tu grešku.

Desilo se tačno ono čega sam se plašio, ali nije da nisam navikao na to od Liverpula.

Real je bio Real i to je to, oni su iskusnu ekipu dobili na iskustvo, to sve govori. Zatvorili bokove, loši centaršutevi, zatvoren Tijago i savršeni Kurtoa.

Inače u frci pred utakmicu su učestvovali i lokalci, ali francuska murija to neće da pominje.

Šteta što se sezona završila tako antiklimaktično, izgleda da mi je suđeno da u Parizu propatim zbog sporta ali opet je ostalo puno sjajnih uspomena.

Bukiram Istanbul.

Edit: Evo fotke koja najbolje opisuje ovo večeIMG_20220529_000032.jpg

Link to comment
4 hours ago, bradilko said:

jel ovo lete dronovi ili su zakačene kamere  na užad?

šta ako padne dron na glavu npr salaha ili benzeme? 

kako obeštetiti te igrače i klubove?

 

 

pre 10ak godina zamalo palo na igrača Iowe. kamera ga promašila, ali ga je sajla malo zakačila, ali se izmakao pa mu nije bilo ništa. Mislim da se taj lik prezivao McNulty :D

na skijanju je pre neku godinu kamera umalo poklopila skijaša (i to nekog najboljeg), ali to nije bio skycam/spidercam, nego dron

 

btw to u Mexicu 1986 nije bila kamera nego su iznad terena valjda okačili ozvučenje i onda još preko njih neke ukrase pa je to bacalo senku na teren u obliku džinovske zvezde. fifa/uefa su dosta kasno počeli tako da snimaju utakmice, do pre 10-15 godina toga nije bilo kod njih.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...