Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

LŠ 21/22

Featured Replies

Možeš dodati i prvaka Italije toj listi, iz grupne faze. 
 

Anćeloti 4 lige šampiona, 5 nacionalnih titula :lolol: 

  • Replies 2.4k
  • Views 97.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • šta je ovo sa Žurnalom, koja je fora sa trenerima  

  • kako jbt?   izbacili PSG, Čelzi, Siti, dobili Liverpul. šta je još trebalo da urade? teško da je sve to bilo slučajno i nezasluženo.   na stranu antipatije/simpatije Real je najveć

Posted Images

carlo.thumb.jpg.f6fa942550519386f33d49d9acbb5085.jpg

11 minutes ago, Meazza said:

Sta bi tek sad radio onaj Madrid iz 2014, kad nisu bili starci i kad su imali Ronalda i Ramosa. Liverpul i Siti najjaci timovi u istoriji my ass.

 

Pitao bih te kako bi se Real proveo jedne kisne noci u Stouku :fantom:

Eto novinarima i ziriju, koji Kurtoa nisu uvrstili ni medju deset najboljih golmana. Anceloti stalno podseca na to.

1 minute ago, Bogotac said:

Lepo,ako si pratio njihov put,znas o cemu pisem,nisam pisao o istoriji,nego o ovoj sezoni.

Pa ove sezone su bas zasluzili, realno sve favorite su ocistili

Benzema uzima Zlatnu loptu makar slomio nogu na jesen.

1 minute ago, goofs said:


 

Anćeloti 4 lige šampiona

 

Ima jos do Kristijana :fantom:

1 minute ago, MiddleClass said:

 

Pitao bih te kako bi se Real proveo jedne kisne noci u Stouku :fantom:

Pa ima Spanija svoje Stoke, Osasunu u Pamploni.

Just now, Arthur Kirkland said:

Benzema uzima Zlatnu loptu makar slomio nogu na jesen.

 

Polako, nece je dodjeljivati dok SP ne zavrsi. To je dogadjaj broj 1 ove godine.

1 minute ago, Lancia said:

Eto novinarima i ziriju, koji Kurtoa nisu uvrstili ni medju deset najboljih golmana. Anceloti stalno podseca na to.

 

A kao sve drugo pisu pametno, samo Kurtou nisu uvrstili u 10. :D 

Svuda je Zurnal, samo je kvalitet papira bolji.

7 minutes ago, Bogotac said:

Lepo,ako si pratio njihov put,znas o cemu pisem,nisam pisao o istoriji,nego o ovoj sezoni.

 

pratio sam. i na kraju je ispalo fascinantno. toliko puta su izgledali prežaljeno, da su na ivici, da je gotovo, da nema šanse......i svaki jebeni put su uspeli da se vrate. čak sam i ja negde u toku te priče počeo da osećam simpatije spram njih. a inače sam indiferentan po pitanju Real/Barsa. 

Edited by Ted

1 minute ago, MiddleClass said:

 

Polako, nece je dodjeljivati dok SP ne zavrsi. To je dogadjaj broj 1 ove godine.

 

Ja mislim da treba da osvoji Mesi.  Kad je mogao prosli put...

Edited by Meazza

17 minutes ago, aram said:

 

pa ne, procenili su da je beli tim poslednji bio u posedu, tj. da crveni nisu imali jasan posed ni u jednom trenutku od prvog dodavanja Benzemi.

pa to sam i napisao

abitno™

3 minutes ago, Lancia said:

Pa ima Spanija svoje Stoke, Osasunu u Pamploni.

 

Valjda u Baskiji najvise pada kisa i tamo najvise biju? 

  • Popular Post

uze jovic ls ni kriv ni duzan

Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.