Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

Nebitno je, jer je lopta do Benzeme stigla od igrača Livrpula, nemoguće da su ofsajd svirali nakon gledanja... 
Editujem, pjan sam. Mala tastatura. Gledali su ko je prvi uputio loptu. Realov igrač pa se lopta odbila od Fabinja ali promenu pravca nisu računali. Glupo pravilo. Što kaže radiša, kad su sudije svirale protiv Reala?
Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Pa najbolje da je ofsajd jer je Benzema dodao samom sebi od tri martinele!

Pazi kad sem isto pomislio, pa rekao, glupo i da pišem... :D

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Zlurad said:
7 minutes ago, assignment said:
Nebitno je, jer je lopta do Benzeme stigla od igrača Livrpula, nemoguće da su ofsajd svirali nakon gledanja... 

Editujem, pjan sam. Mala tastatura. Gledali su ko je prvi uputio loptu. Realov igrač pa se lopta odbila od Fabinja ali promenu pravca nisu računali. Glupo pravilo.

Ako je Valverde udario loptu, onda nije ofsajd, jer nije bitno što je fabinjo udario loptu, jer to nije namerno udaranje lopte u smislu pravila... ALi, ja mislim da bValverde nije uopšte ni udario loptu...

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Mrljavo tumačenje je da se ofsajd računa ako igrač "deliberately plays the ball" a ne računa se ako je bio napucan pa se odbila liku u ofsajdu.

 

Ovde Valverde nije namerno igrao da jebe oca.

 

Englezi u prenosu spekulišu da ofsajd nije dat jer ni Fabinho nije namerno igrao :lolol: Pa najbolje da je ofsajd jer je Benzema dodao samom sebi od tri martinele!

Pa to i kazem, mora da bude vrrrrrlo nategnuto tumacenje da bi se svirao ofsajd. Srecom strucni konsultant Bosko je lepo objasnio situaciju "prvo je igrao Valverde, onda Fabinjo, sudija je svirao kako je svirao i to je to". Crva nije ni bilo

  • +1 1
Link to comment

ma ovaj iz Reala nije ni pipnuo loptu, dva igrača Liverpula su napucali jedan drugog, videlo se iz poslednjeg ugla, taj verovatno nisu ni pokazali sudijama

  • Haha 1
Link to comment
kako ovo moze da bude faul nad Militaom?¿ [emoji38]ol:
Nije faul ali jeste povreda glave. Valjda će da vrate loptu.
  • +1 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

kako ovo moze da bude faul nad Militaom?¿ :lolol:

Pa, tako što je sudija držanje pustio, a onda je ovaj po padu se uhvatio za glavu i vikao... :fantom:

 

Čist faul... :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...