Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

1 minute ago, Midgeta said:

Sa Benzemom, ali Benzemi je noga iza, a po pravilu valjda ne sme nista sem ruke da mu bude ispred minimum 2 protivnicka igraca?

Tako da onda ovo jeste ofsajd :isuse:

@aram ce me ispraviti ako gresim

sad još malo da zakomplikujemo. postoji nešto što sudije nazivaju attacking player position(app). primer, crveni imaju loptu i dodaju se među sobom, izmrčkaju je beli i u tom trenutku se menja app, na primer beli igrač se aktivira ako je u ofsajdu

 

ovde su navodno procenili da nije bilo app-a kada se lopta od crvenog odbila ka belom(benzemi). tj da je beli tim kontrolisao posed prilikom dodavanja

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

sad još malo da zakomplikujemo. postoji nešto što sudije nazivaju attacking player position(app). primer, crveni imaju loptu i dodaju se među sobom, izmrčkaju je beli i u tom trenutku se menja app, na primer beli igrač se aktivira ako je u ofsajdu

 

ovde su navodno procenili da nije bilo app-a kada se lopta od crvenog odbila ka belom(benzemi). tj da je beli tim kontrolisao posed prilikom dodavanja

 

pa ne, procenili su da je beli tim poslednji bio u posedu, tj. da crveni nisu imali jasan posed ni u jednom trenutku od prvog dodavanja Benzemi.

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

sad još malo da zakomplikujemo. postoji nešto što sudije nazivaju attacking player position(app). primer, crveni imaju loptu i dodaju se među sobom, izmrčkaju je beli i u tom trenutku se menja app, na primer beli igrač se aktivira ako je u ofsajdu

 

ovde su navodno procenili da nije bilo app-a kada se lopta od crvenog odbila ka belom(benzemi). tj da je beli tim kontrolisao posed prilikom dodavanja

Jasno mi je sad za ovu situaciju, ali imam pitanje za gornju sto ste opisali.Jel onda beli koji je isceprkao loptu u momentu kad je kod njega tj kad se aktivira u ofsajdu automatski onda?

Link to comment
1 minute ago, borris_ said:

Drago mi je zbog Benzeme i zasluzene zlatne lopte.

I to je to.

samo to

 

 

žali bože protraćenog vremena

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

Nema ovde pomoci, neko je odozgo odlucio da FK Pavkov iz Madrida ove sezone osvoji Ligu Sampiona i kraj.

 

Posle onakvih cuda od eliminacija, mora.

  • +1 1
Link to comment

Sta bi tek sad radio onaj Madrid iz 2014, kad nisu bili starci i kad su imali Ronalda i Ramosa. Liverpul i Siti najjaci timovi u istoriji my ass.

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...