Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

možeš sa keja da uđeš bez problema. Ograda je kod hale 14 ali ne i pre nje.
Može da se uđe u dvorište sajma, ali ne i u halu. Ima već par godina da se karte cepaju na samom ulazu u hale pa više ne vredi švercovanje kroz ogradu.
da l zna neko da l u akciji gracija soping najt ucestvuje zara s punim asortimanom, ako da, koliko posto, a ako ne, onda nista. a timberlend u uscu, jel popuste u toj noci bar malo? ja cu da podelim znanje da kad je ta noc, u adidasu ceo dan ima popust od 20 posto.
Ja sam čuo da su te noći kupovine prevara. Prvo podignu cene, pa ih za noć sniženja kao spuste. A ljudi, ko ljudi. Kada su već tu nešto kupe da se ne vraćaju praznih ruku.Kad smo već kod tih sniženja, fantastičnih cena i sl., odgledah konačno sinoć Češki San .http://www.youtube.com/watch?v=ZObQGHsIgB8Jako zanimljiv i poučan filmić koji nas uči da ne treba mnogo verovati sniženjima i fantastičnim ponudama.Što se tiče Bele tehnike ima Tehnomanija prodavnicu oštećene tehnike na Vidikovcu Bele Vode. Svašta nešto tamo ima da se nađe. Ima još jednu sličnu na Zrenjaninskom putu, ali je u toj manji izbor.
Link to comment
ne preteruj, mleveni kukuruz, ko mleveni kukuruz
+1obzirom da mi tamanimo u velikim kolicinama, bilo kao kacamak ili kao proju(sa prazilukom je brutalna) nema neke velike razlike
Link to comment
+1obzirom da mi tamanimo u velikim kolicinama, bilo kao kacamak ili kao proju(sa prazilukom je brutalna) nema neke velike razlike
čak i ima razlike..ja dugo nisam jela palentu dok je bilo samo dečaka jer mi je bila gorka i opora..a onda sam otkrila i druge marke palente i da ona može da bude i slatka.. Edited by ivy
Link to comment
Može da se uđe u dvorište sajma, ali ne i u halu. Ima već par godina da se karte cepaju na samom ulazu u hale pa više ne vredi švercovanje kroz ogradu.
Dosetili se :) Kada se krene trolom sa Slavije prema krstu, valjda na drugoj raskrsnici sa desne strane, na ćošku ima prodavnica bombona(Štarkova? bio sam zadnji put prošle godine). Ako vam trebaju za svadbu ili slične prigode, izbor je velik a cene niske.
Link to comment
Dosetili se :) Kada se krene trolom sa Slavije prema krstu, valjda na drugoj raskrsnici sa desne strane, na ćošku ima prodavnica bombona(Štarkova? bio sam zadnji put prošle godine). Ako vam trebaju za svadbu ili slične prigode, izbor je velik a cene niske.
Jeste Štarkova, na uglu Katanićeve. "Štark" je izdao nekoliko većih bivših radnji u najstrožem centru (Knez Mihailova, Vasina i verovatno još neka), ali je ostalo još dovoljno prodavnica širom grada. Swisslion im je dosta jaka konkurencija i cenama i (poprilično) kvalitetom, desi se da kod Swissa kafa Barcaffe ili Grand bude jeftinija nego u Štarku, koji pripada istoj firmi koja prži Grand. U Požeškoj su praktično radnja do radnje, pa se uoče razlike u cenama kafe :)
Link to comment
Marmelada Budimka Požega apsolutni hit, divno je preslatka :Hail: uši otpadaju!Pošto su zbog poslovne saradnje sa Miskovićem skoro bankrotirali, više se neće zajebati već rade distribuciju preko malih prodavnica, uglavnom po pijacama.Tegla mešane marmelade 880gr je oko 160 dinara :Hail:
Gde, gde?!Ubih se tražeći je po BGu od kada sam čuo da Budimka ponovo radi, nigde nema!I sok od jabuke im je nekad bio vrhunski, al marmelaaaaaada drool2.gif
Link to comment
da l zna neko da l u akciji gracija soping najt ucestvuje zara s punim asortimanom, ako da, koliko posto, a ako ne, onda nista. a timberlend u uscu, jel popuste u toj noci bar malo? ja cu da podelim znanje da kad je ta noc, u adidasu ceo dan ima popust od 20 posto.100 grama lint 70 posto kakaoa u rodicu 99.90 dinara, istice joj rok u novembru, nece joj nista biti do nove godineferero rose pakovanje od 4 u maksiju 144, u rodicu 101 dinar, a moz i 10 posto popusta.
evo mi ga u rukama grazia shopping guidezaru ne vidim na spisku radnji sa popustima u bg ( ni knez ni delta ako ih tamo uopste i ima...) ali, dozvoli da mogu i da pogresim ovako coravadanas sam inace imala par nezaboravnih konverzacija sa prodavacicama koje kriju kao zmija noge: da li, sa kojim proizvodima i sa kolikim popustom ucestvuju u shopping night-upriceless iskustvo skroz! :lol:pucaj ako te jos nesto interesuje, na kraju nabavih vodic da se informisem -_-edit: timberland da, u delti 10%.usce uopste nije ukljuceno koliko mii se cni Edited by lostfanforever
Link to comment
Kruna komerc na pijaci u bloku 44. Ima i u enjubu u bloku 45.
Ima ih verovatno na većini beogradskih pijaca. Kod Cvetka je neprestano gužva, bar po 6-7 penzića u redu, jer je kiosk snabdeven kao bakalnica, dakle ne preporučujem nestrpljivima. Međutim, u radnji u Gospodar Jovanovoj, preko puta škole "Mika Alas" nikada nisam video više od dva kupca, a ni u radnji u Dimitrija Tucovića, odmah posle podvožnjaka u smeru ka Zvezdari, obično nema gužve.
Link to comment
Kruna komerc na pijaci u bloku 44. Ima i u enjubu u bloku 45.
Za ovu drugu znaju samo odabrani. :) Pakovanje bruskog sira ide fantastično sa makaronama i sitno seckanom prženom slaninom odozgore.
Link to comment

Kad vam za oko zapadne niska cena nekog proizvoda koji redovno kupujete, obratite pažnju i na gramažu. To je najnoviji trend, umesto povećanja cene, proizvođači smanje količinu.Tako već par godina imamo kiselo mleko/jogurt u čašama od 180 ml. Sad se pojavljuju i sokovi u tetrapaku od 0,9 l, verujem da je pitanje dana kad će i mleko.Najnoviji hit su Milka čokolade po (za Srbiju) super ceni, ima plakata na sve strane. Naravno, ni na jednom ne piše da je na prvi pogled ista čokolada sada dosta tanja, i da više nema 100 već 80 grama. :isuse:Da li su joj smanjili gramažu i u evropskim zemljama ili je to samo za naše tržište? Znam da je to inače redovna praka tamo ali interesuje me konkretno ovaj slučaj.

Edited by mr@ki
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to ima, al za manje para: recesivni topik!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...