Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

U Interexu "Dani ludih" cena. Ima stvarno suludih sniženja, traje do 12.2.Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
navedi bar 1 suludo snizenje, ne nanosi me zivot na tu stranu nikako.
Link to comment
Jbte, gledam sad katalog i ne mogu da poverujeeeeeeem da konzerva La perle u komadicima kosta 176 dinara?!?!?! Na pijaci je DUPLO jeftinija.
kojoj? na zelenjaku je o maksi cenama
Link to comment

Kad spomenuste Interex pre par dana sam isao na Medak i vidim da su konacno zavrsili Skadar na Bojani Interex na uglu Ustanicke i V. Ilica.Stanovao sam u tom delu grada kada su zapoceti radovi, pre 6 godina.

Link to comment
  • 2 weeks later...

U metrou parmezan grana padano kome rok trajanja ističe u četvrtak 250g - 110,00 din!! Ja za vikend uzeo jedan, probao pa se jutros vratio i uzeo još 12 komada, moze se zamrznuti, njemu rok nista neznaci, odličan je.Isto tako imaju i 5kg sitnog sira kome rok trajanja ističe sutra 250,00 din, ono, moze se zamrznut al nije baš otporan kao parmezan.

Link to comment

Novosadskom,al moguće da ima i u ostalim, isto je to, ja bi ih zvao, u univeru 200g ovog parmezana 620 pa ti vidi, uzeo ja i 25kg sitnog, dobar je, raspodeliti u kesice pa u smrz, gibe i cizkejka do kraja godine.

Link to comment

mogo si odneti i onaj za 250 dindzi onda, da im ne propadne. kad vec pominjemo metro, nemaju vise najmorbidniji artikal ikad, celo prase vakumirano u najlonu.

Edited by garoviks
Link to comment

Puno bi bilo, i ovako ću uživati i u ovom neko vreme, a i tom je dobra cena, taj je baš skup. Pre nekih 10 meseci ista priča, ja se zajebao pa uzeo samo oko 1kg, pa se vrnuo uveče po još, oni već navodno pobacali, nisu mi hteli reći u koju kantu, za taj parmezan bih kopao po kanti, ovog puta sam reagovao kako treba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...