Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

koliko sam se smorio lakse bi mi bilo da smo izgubili 40 razlike

jos me strim jebe 4tu cetvrtinu , dok je tajmaut radi perfektno, kako krene igra stane i onda sledeca scena opet sledeci tajmaut :D:frust:

 

bice bolje, mora

hejl i lopez su odlican bekovski par i za ovaj nivo

visokima mora naci ulogu i rasporediti minutazu da koliko moze minimalizuje nedostatke

Link to comment

curcic odlican u pobedi cacka 94 19p, 7as

videcemo dal ce i koliko minuta dobiti sutra protiv cedolimpije

 

cacak 94 ocekivano lagano protiv pirota 89:92

prvi su favoriti za plasman u visi rang, ekipa je kvalitetom bliza kls ekipama nego ovoj drugoj ligi

 

zanimljivo danas svih 7 pobeda domacina

u preostalom 8 susretu sutra zele gostuje novosadskom staru

bilo bi lepo da bude prva pobeda gostiju

 

zele ove godine inace nastavlja sa bracom susic i krsmanovic, tu su jos iz proslogodisnjeg sastava milosevic i krunic

vratili se iskusni panic, markovic, petrovic i kovacevic i iz juniora borca mladi obucina

 

trebalo bi biti dovoljno makar za plasman u onu grupu koja ce odlucivati o tome ko ide u kls

 

inace po recima bjelica, bumbic je definitivno opet napustio cacak, ovaj put je otisao u pljevlje

nadam se da se novinar koji je preneo vst zajebao, jer ne vidim sto bi isao dole, oni igraju b crnogorsku ligu

 

karapandzic drugi igrac borca koji je prosle seone igrao na dvojnu za zele je veceras debitovao u kls za slogu

nisam gledao utakmicu, ali po statistici odigrao je ocajno

 

 

cedevita je ocigledno ozbiljno shvatila borac, doputovali su danas u cacak i odrzali trening u hali

 

borac je pre neki dan pustio karte u prodaju, pojedinacne su 600, a sezonska koja vazi do polufinala superlige 8000

 

Link to comment

da ublazim nervozu pred borac iskoristio sto kss prenosi sve utakmice pod njihovom organizacijom i odgledao prvo poluvreme druge lige star-zeleznicar

 

bas los kvalitet kosarke, zele iz nekog razloga ocajan veci deo prvog  poluvremena

sto je najcudnije zakazala timska igra, sto u odbrani sto u napadu

pa su uz ocajan sut za 3 u nekom trenutku gubili 15 razlike

poslednjih 5 minuta stegli u odbrani, lopta pocela da kruzi i bukvano su "samleli" ove, na kraju 37:35 za star

da nisu ocajno odigrali poslednji napad, a kontru pre toga 3 na 1 prodali i umesto laganih koseva primili kos, otisli bi i sa vodjstvom na poluvreme

 

ako drugo poluvreme odigraju kako mogu deluje mi da ce lako pobediti, jer mi se cini da su za klasu kvalitetniji

ocekviano najefikasniji stariji susis i krsmanovic

ovaj drugi je odigrao skoro celo poluvreme i dominirao nad dacom mijatovicem koji deluje kao da je zreo za biznis ligu

Link to comment

Petorka sa tri mala beka i Lesicem na pet ne moze da uhvati skok ni slucajno.

 

Novakovic ballhandler, Lesic profesionalni kosarkas :ph34r:

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...