Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


pbg12345

Recommended Posts

Jos jedna trojka na bazi kurca.

 

Prelako ispustena prednost. Sve je pocelo na kraju trece. Lose resenje (ne jedino danas) Tomasevica u napadu i besmislena pomoc Lautara. 

Link to comment

koliko sam se smorio lakse bi mi bilo da smo izgubili 40 razlike

jos me strim jebe 4tu cetvrtinu , dok je tajmaut radi perfektno, kako krene igra stane i onda sledeca scena opet sledeci tajmaut :D:frust:

 

bice bolje, mora

hejl i lopez su odlican bekovski par i za ovaj nivo

visokima mora naci ulogu i rasporediti minutazu da koliko moze minimalizuje nedostatke

Link to comment

curcic odlican u pobedi cacka 94 19p, 7as

videcemo dal ce i koliko minuta dobiti sutra protiv cedolimpije

 

cacak 94 ocekivano lagano protiv pirota 89:92

prvi su favoriti za plasman u visi rang, ekipa je kvalitetom bliza kls ekipama nego ovoj drugoj ligi

 

zanimljivo danas svih 7 pobeda domacina

u preostalom 8 susretu sutra zele gostuje novosadskom staru

bilo bi lepo da bude prva pobeda gostiju

 

zele ove godine inace nastavlja sa bracom susic i krsmanovic, tu su jos iz proslogodisnjeg sastava milosevic i krunic

vratili se iskusni panic, markovic, petrovic i kovacevic i iz juniora borca mladi obucina

 

trebalo bi biti dovoljno makar za plasman u onu grupu koja ce odlucivati o tome ko ide u kls

 

inace po recima bjelica, bumbic je definitivno opet napustio cacak, ovaj put je otisao u pljevlje

nadam se da se novinar koji je preneo vst zajebao, jer ne vidim sto bi isao dole, oni igraju b crnogorsku ligu

 

karapandzic drugi igrac borca koji je prosle seone igrao na dvojnu za zele je veceras debitovao u kls za slogu

nisam gledao utakmicu, ali po statistici odigrao je ocajno

 

 

cedevita je ocigledno ozbiljno shvatila borac, doputovali su danas u cacak i odrzali trening u hali

 

borac je pre neki dan pustio karte u prodaju, pojedinacne su 600, a sezonska koja vazi do polufinala superlige 8000

 

Link to comment

da ublazim nervozu pred borac iskoristio sto kss prenosi sve utakmice pod njihovom organizacijom i odgledao prvo poluvreme druge lige star-zeleznicar

 

bas los kvalitet kosarke, zele iz nekog razloga ocajan veci deo prvog  poluvremena

sto je najcudnije zakazala timska igra, sto u odbrani sto u napadu

pa su uz ocajan sut za 3 u nekom trenutku gubili 15 razlike

poslednjih 5 minuta stegli u odbrani, lopta pocela da kruzi i bukvano su "samleli" ove, na kraju 37:35 za star

da nisu ocajno odigrali poslednji napad, a kontru pre toga 3 na 1 prodali i umesto laganih koseva primili kos, otisli bi i sa vodjstvom na poluvreme

 

ako drugo poluvreme odigraju kako mogu deluje mi da ce lako pobediti, jer mi se cini da su za klasu kvalitetniji

ocekviano najefikasniji stariji susis i krsmanovic

ovaj drugi je odigrao skoro celo poluvreme i dominirao nad dacom mijatovicem koji deluje kao da je zreo za biznis ligu

Link to comment

Petorka sa tri mala beka i Lesicem na pet ne moze da uhvati skok ni slucajno.

 

Novakovic ballhandler, Lesic profesionalni kosarkas :ph34r:

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...