Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


pbg12345

Recommended Posts

u borcu ocekivano turbulento leto

 

najpre pre mesec ili nesto manje odlazak jednog dela uprave jer su trazili mijatovicevu ostavku

druga strana pobedila, mijatovic ostao trener, nekoliko clanova uprave napustilo isto

 

pre 3,4 dana mijatovic podneo ostavku :D

 

javna tajna je da grad duguje ozbiljna sredstva, da plate kasne, da se budzet i sastav za sledecu sezonu i ne naziru

 

segu je vec u bambergu

frenklin se takodje sigurno nece vracati

birts jedinog od amera zele zadrzati

 

zapravo, bar sto se amera tice, vrlo sam zadovoljan takvim raspletom

koliko god bili atraktivni i korisni u napadu i segu i frenklin su pre svega vrlo neozbilji za evropsku kosarku i kad se sve uzme u obzir cesto je blo vise stete nego korsti

sa druge strane birts je igracina, mozda i najbolji aba defanzivac prosle sezone

bozica je npr oba puta spakovao u dzep kao niko u ligi

 

kao novi trener se spominje ex igrax borca, gotovo izvesno saxon

 

 

inace devon denijels pretprosle sezone bek cacka94, prosle igrao u poljskoj, odlican igrac kog sam prizeljkivao u borcu, juce potpisao za suboticki sparta

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

sasa ocokoljic zvanicno novi trener

 

otisao i uskokovic u dubai, iako je navodno saxon zeleo da ostane

nemanja todorovic ocekivano presao u cacak 94

 

borac u ovom trenutku ako se ne varam pod ugovorom ima carapica, manojlovica i pavla nikolica

 

 

opet, ocekivano, cacak94 i u ovom letnjem periodu drzi marketinski cas borcu

borac je ostao u vremenu od pre 30 godina, dok cacak94 i u tom segmentu radi jako dobar posao

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Bilo bi dobro da se ujedine, ali kako ujediniti privatno i državno

Ovih dana sam na ručku sa Milunom, raspitaću se.

Link to comment
Posted (edited)

da, to je nepremostiv problem u srbiji :D

 

 

dizem ruku, dizem obadve da vuk danas preuzme borac, ali bojim se da je teska prica, makar dok ovi ne dovedu borac do beton lige, pa mozda onda

 

uskokovic ulazi u godine kad ce biti siguram sam, jako dobar evrokup igrac, mozda i za el rotaciju

i dalje dosta oscilira, kuci je igrao daleko bolje nego u gostima, to je verovatno do samopouzdanja

 

i ono sto me jako nerviralo, borac je (kad se ne napadaju segu ili tasa) ogromnu vecinu poena primao iz aleksinog iskakanja sa svog igraca

to je bilo toliko bolno ocigledno, da je svaki laik mogao da vidi

jedino ne znam koliko je to do njega samog, a koliko je dzoli trazio takvu odbranu od njega

Edited by pbg12345
Link to comment

Doduse privatna Cedevita i državna Olimpija su se merdžovali, možda bi tako nešto moglo i ovde uz malo volje. Pa da ovi ljudi koji vode Čačak imaju glavnu reč i vode taj novi klub, a da opština nastavlja da pomaže finansijski.

Link to comment
35 minutes ago, Nikodije said:

Doduse privatna Cedevita i državna Olimpija su se merdžovali, možda bi tako nešto moglo i ovde uz malo volje. Pa da ovi ljudi koji vode Čačak imaju glavnu reč i vode taj novi klub, a da opština nastavlja da pomaže finansijski.

daje vuk ozbiljne pare za cacak i verujem da bi bez problema davao jos vece za borac

ovako, paradoksalno, opstina izdvaja nikad veci novac za klub, a klub nema bas mnogo od toga

 

ne znam vuka privatno, ali ljudi koji ga znaju i sve ono sto sam cuo iz njegovih intervjua, covek je kao retko ko na mestu

bas voli kosarku, a sa druge strane dokazao se kao menazder u vodjenju svoje uspesne firme

  • +1 1
Link to comment

A čak i nije iz Čačka nego valjda Ćuprije, ali voli to što je Čačak košarkaški grad. I meni se čini da je dobar lik i treba mu prepustiti Borac, ljudi koji sada vode Borac očigledno nemaju ideje i energiju.

Link to comment

i tasic i tomasevic iz borca (ponovo) u fmp

ne znam sta da mislim

 

mogu se naci kvalitetniji igraci od njih dvojice, ali bojim se da u borcevom slucaju nece biti tako

nadam se da makar bojanov odlazak znaci daleko vise prostora za pavla

Link to comment

Ne bi me čudilo da se namerno ide na to da se izbaci Borac a umesto njega ubaci Vojvodina 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...