Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

mislim mnooogo je borac (makar u teoriji) dobio ovom utakmicom svakako

ali cini mi se ko ne prati borac da mozda nije ni svestan sta bi i kakva ova pobeda bila

 

ako ovi momci koliko vec u zavrsnici kls ove i naredne sezone u aba ne budu deo rotacije borca da celokupno rukovodstvo kluba popusi kurac jebenom marku radonjicu i drugarima

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

ako nekog zanima za 20ak minuta milijasevic vs curcic

https://tv.dscore.live/sr-int/playerpage/1587462

 

 

inace, kao sto sam mudro predivdeo  :fantom: jos kad je dobio otkaz u borcu, malina je trener cacka 94

 

ali najjace je sto to nisu nigde objavili :D

 

najpre aktuelni trener naglo dan pred utakmicu daje otkaz, na konferenciji se pojavljuje sportski direktor micic, inace malinin bff i pomocni mu u borcu i najavljuje da ce od sad on voditi ekipu uz pomoc "grupe trenera zaposleni u klubu"

 

i onda posle 10ak dana, malina osvanuo na klupi i na sajtu kluba kao prvi trener :) 

Link to comment

@Milošica odlican ti komsa veceras u pobedi zeleznicara 86:67 nad bekom

iako je igrao svega nepunih 13min za to vreme 14 poena uz jedan promasaj iz igre i to pod ociglednim faulom, 5skokova, index 19, +/- 29 :hail:

nikolic standardno dominantan, mada je beko bas skromna ekipa, ubacili su 57poena od toga 26 u prvoj cetvrtini, rezultat u preostale 3 67:31 za zele

matija na pocetku nervozan, brzo napravio 2, pa 3 faul, posle se i on popravio

ovom 4tom pobedom u nizu u plejautu zele se izjednacio sa radncikim i napokon su iznad zone ispadanja

ako se nedesi cudo gotovo sigurno ostaju u ligi, posto su radnicki i preostale 3 ekipe iza daleko slabije

 

 

nesretni cacak 94 je posle produzetka uspeo izgubiti od znatno podmaladjenog dinamika

ono sto oni igraju i u napadu i u odbrani je tuga

do kraja ce se boriti za opstanak

ako ostanu u lgii valjda ce sledece godine igrati sa nekim mladjim igracima,najstarija su ekipa lige

bukvalno je pola ekipe zrelo za penziju

 

u duelu starijeg curcica i milijasevica, curcic manje los veci deo utakmice

vidno nalozen se uhvatio odbrane nad ilijom, uglavnom leteo i proklizavao po terenu, ali ovaj iz ostvarene prednosti nista nije uradio, nit je sta pogadjao nit je imao asistencije

iz nekog razloga u drugom curcic je igrao daleko manje, a i to sto igra ga poptuno pogresno koriste

coskari, vidi loptu svaki 5 napad

neverovatno je da ne mogu naprave neke akcije za njega, ima bas meku ruku i lagano bi u mogao standarno ubacivati 20+

 

i dalje sam pod utiskom da bi ekipa sa matijom, curcicima, nikolicem, andricem i nekoliko starijih igraca igrala daleko kvalitetnije od ovog cacka, a vrlo moguce i ovog borca

da bi bili zanimljiviji i atraktivniji za gledanje nije upitno

 

 

inace, bivsi borcev i megin junior bumbic, 2001 godiste veceras u pobedi stara nad slodesom u plejofu druge lige umalo tripl dablu uz 35poena

35p, 10sk, 9as, 43index

 

saigrac mu je 40godisnji daca mijatovic :D 

 

 

inace, joker i radnicki kg (onaj drugi) 4 kola pre kraja gotovo obezbedili plasman u kls

i jedni i drugi su prilicn ambiciozni, pogotovo joker, ne bi me iznenadilo da vec sledece godine napadnu aba ligu, a onda ce borac biti u ozbiljnom problemu

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...