Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


б1lme3

Recommended Posts

Treca bacena utakmica na svom terenu, svaka na isti nacin. Prvo drzis vrata odskrinuta umesto da ih zalupis i onda ih sirom otvoris cim ovi pokucaju.

 

Danas bi utakmica bila gotova na pola cetvrte samo da nije usrana ona kontra ili da Apic nije pogodio onu trojku iz ocaja. 

 

Ovako se ispada iz lige.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

i meni se cini da je ona kontra 4 na 1 kad je savo cekao samo on zna sta prelomila

bas steta, jer em buducnost nije licila na sebe, em borac jeste imao dobru energiju i igru

kad je lesic u igri u odbrani borac ne postoji

 

zao mi maline, ali cini mi se da bi ovde najpametnije bilo menjati trenera, da malo preslozi ovo, ima ova ekipa vise potencijala od toga da se bori sa splitom i krkom za ispadanje

Link to comment
17 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

flajsara vodio budućnost, drago mi zbog njega

 

jbg, morava, malina čabar. bodovi se skupljaju na drugim utakmicama

 

Mmm, da, poznato je da se bodovi ne skupljaju na utakmicama u kojima imas kontrolu na pola poslednje cetvrtine i gde je samo potrebno da se ne upucas u noge.

 

12 minutes ago, pbg12345 said:

 

zao mi maline, ali cini mi se da bi ovde najpametnije bilo menjati trenera, da malo preslozi ovo, ima ova ekipa vise potencijala od toga da se bori sa splitom i krkom za ispadanje

 

To je poslednja stvar koju bi Borac trebalo da uradi. Terati Malinu zbog nekog potencijala ovog bangavog rostera?! Pre bih oterao osam igraca i ispao iz lige. 

Valja se fokusirati na utakmice sa SC, Krkom, Zadrom i Splitom u ovom drugom delu, sve u Cacku. Resiti to, preziveti i promeniti pristup kod sastavljanja rostera. Manje baba i rekreativaca, vise cvrstine i takmicarskog duha.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
10 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Mmm, da, poznato je da se bodovi ne skupljaju na utakmicama u kojima imas kontrolu na pola poslednje cetvrtine i gde je samo potrebno da se ne upucas u noge.

 

 

To je poslednja stvar koju bi Borac trebalo da uradi. Terati Malinu zbog nekog potencijala ovog bangavog rostera?! Pre bih oterao osam igraca i ispao iz lige. 

Valja se fokusirati na utakmice sa SC, Krkom, Zadrom i Splitom u ovom drugom delu, sve u Cacku. Resiti to, preziveti i promeniti pristup kod sastavljanja rostera. Manje baba i rekreativaca, vise cvrstine i takmicarskog duha.

ne mislim da ga treba terati, neka bude pomocni, uci, pa proba neke od narednih sezona

rosteru je i sam doprineo, a posebno je doprineo ovim suludim izmenama, hijerarhiji u ekipi itd

 

prosto, ova grupa igraca ne igra ili jako retko igra kosarku koju bi mogla

Link to comment

Meni deluje da ova grupa igra prema ocekivanjima. Kritika da je roster i njegova odgovornost, naravno stoji. Zato dogodine pamet u glavu.

 

Ne znam od koga bi Malina trebalo da uci, od Jovice Arsica? Malina je kao trener uveo klub u ABA i ostavio ga u ligi, nije da mu je ovo prva sezona. On je pola ovog novog Borca, mozda i vise. I sto je najvaznije, nas je, ceo grad ga poznaje i voli. Smenjivati takvog coveka da bi neki satro iskusni trener dosegao imaginarni potencijal, koji tesko da postoji, je samoubistvo.

Link to comment

propustio sam ovaj niz postova, a i nisam bio psiho fizicki spreman posle budcnosti da dogovorim, pa da krenem redom :fantom:

 

@J.R. Cash kakav te jovica arsic spopao :D

otkud znam ko, ali cacak makar ima trenera

mozda mijatovic ili zocov kum, ili vec neko po njegovoj preporuci ne mora nuzno ni btii cacanin

kao sto rekoh i u prethodnom postu, apsolutno ne smatram da malinu treba terati, vec da mu treba malo vremena

jbg ovaj strucni stab, gde mu je micic pomocnik, a sad im jos i trnavac sedi na klupi, nije ono sto borcu trenutno treba

 

ja bih mnogo voleo da ovo klikne, da udju u seriju boljih rezultata sa malinom, samo je atmosfera oko kluba mnogo losa i bojim se da se nece desiti jer je pritisak prevelik

pisao sam vec o tome, jos kako su usli u ligu, mislim da vecina, pogotovo ljudi van cacka nisu ni izbliza svesni pod kakvim pritiskom ti momci igraju

 

 

@Joe D proseravas se nepotrebno

gledam ih sezonama unazad, mogu defintivno vise od ovoga

malo tu fali, da se presloze neke stvari, da klikne nesto i da rezultatski bude iz borceve perspektive bitno drugacije

nece naravno postati kandidat za osvajanje lige, ali je bitno drugacije dal je skor 4-9 ili npr 7-6

borac valjda nikadu u istoriji nije bolje igrao u gostima nego kuci, a to se sad desava i postoji citav niz razloga sto je tako

 

@April igra oscilira, ali pobede su ono sto treba borcu

 

@kud u maglu Simovićujosilo zna sta mu je ciniti :D 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...