Jump to content
IGNORED

Borac, Cacak, pranje ruku u Moravi


pbg12345

Recommended Posts

steta za ovu pobedu fmpa, mada je i ovako mnogo lepsi pogled na tabelu

i jos vaznije trener i ekipa su daleko rastereceniji

 

sad niz od 7 utakmica u kojima  su protivnici iz proslogodisnjeg donjeg dela tabele :fantom:

Link to comment

aba veceras napokon izbacila snimak utakmice pa sam odgledao u normalnim uslovima

mnogo smo bre zajebani! :fantom:

pored one dve zujalice glavni utisak mi je napredak novakovica u odnosu na period kad je tek stigao u borac i pecarski u napadu

odlican sut za 3, pod obrucem solidan repertoar zavrsavanja, ali verovatno najbolja osobina mu je ofanzivni skok, odlicno se postavlja i konstantna je pretnja u tom smislu

za koju godinu bice jako malo ekipa u evropi kojima on nece ubacivati 20+ poena :fantom:

 

kad se vrate radovan i sanadze i kad dobijemo nesto od marinkovica i tomasevica, bicemo lagano top3 napadacka ekipa lige 

Link to comment

retko ruzna utakmica

zadar deluje bas skromno, ali koristi ono sto znaju

sa druge strane borac bas los, posebno u napadu

 

dobra stvar je sto je borac dosta potentnija ekipa i lako moze ovo okrenuti ako podignu igru na visi nivo

lose je em sto ne deluje da ce se to desiti, em zadar ima 0/8 za 3 i ocekivati je da nesto ubace spolja u drugom poluvremenu

 

lopez opet ne pravi nikakvu prednost, napad nam je isuvise statican, trebaju nam neki poeni iz reketa 

Link to comment
11 minutes ago, Joe D said:

najlepsi poluhorog u ligi

jel djokovicev :D

 

jbt kakvo mucenje, bas uzasan borac

jos sam najpre gledao zvezdu dok ovo nije pocelo, bas frustrirajuce

 

sto je najgore zadar do ove poslednje cetvrtine los, stegnut, vidno limitiran, onda borac odigra nekoliko odbrana, porodi par koseva, pridje i kad treba da prelomi promase 5 napada za redom dok isti rezultat stoji

i tako u krug, tri ili cetiri puta

 

da se crta scenario kako da se smoris i namucis dok gledas kosarku, to je valjda ovo

 

lesic je penzioner, rupa u odbrani, ali u nekim deonicama moze biti od koristi

ali ovo sto igra marinkovic posle one prve utakmice je tuga bozija, bolje da igramo sa 5 malih, nego njega sto koristi malina

 

lopez ili je bas velika prevara ili se apsolutno ne razume sa trenerom i saigracima, gomila driblinga iz kojih ama bas nikakvu prednost ne napravi za sebe, a pasa ka saigracima nema, sad koliko je ovo drugo do njega, koliko do njih ili trenera ne znam

Edited by pbg12345
Link to comment

trenutno produzetak na zitko cacak 94

posle regularnog dela sudjeno je 63 faula !!! :smiley_hail:

nebrojeno tehnickih na obe strane

 

situaicja jeste naelektrisana iz nekog razloga

cak se i publika u jednom trenutku uskomesala

ali sudije nisu normalne sta rade

 

ko uopste drzi taj zitko

znam da je jakovljevic pre bio trener

 

pre dva kola kad su igrali protiv spartaka njihov igrac je napao sudiju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...