Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

Niz od 27 pobeda na GS turnirima je neverovatan sam po sebi. Recimo da je tu bilo desetak mečeva koje može dobiti rutinski, ostalo je još mnogo, mnogo teškog posla. A previše lako zaboravljamo da nijedan teniser pre Đokovića nije imao toliko GS trofeja nakon 30. godine živote, on je tu granicu dobrano pomerio, ali sve mu je teže da parira mlađima. Svaka čast na svemu što je uradio, no sad dolazi vreme mlađih, a on ako štrpne još 2-3 velika trofeja to će nadam se biti dovoljno da ga Nadal ne stigne.

Edited by Quizmaster
  • +1 2
Link to comment

Smorio sam se, mada nisam imao dobar osecaj u vezi sa ovim danas. Nema veze, idemo dalje, jedino mozda nije trebalo da sam doprinosi hajpu najavama da ce igrati kao da je poslednji mec u karijeri.

  • +1 1
Link to comment

Jebem mu, ovaj nas je sam sebe sjebao od starta, verovatno jos pre meca. Svaka cast Medvedevu, covek bombardovao servisima i sve vracao, odigrao perfektan mec, ali da je bila bilo koja runda pre finala i meca za ulazak u istoriju, otresao bi ga Novak rutinski kako god ovaj igrao. A gledao sam Rusa mnogo puta, nije da je bas neka mentalna gromada, ima cesto raspade u glavi i nesto ne vidim da ce dominirati narednih godina. Nema tu neko ko mnogo odskace, bice WTA raspodela titula, totalni haos.

Bas veliko sranje ali dobro, AO i W sledece sezone i opet lepo.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

jebi ga, moze njolo da dobije kad je neko malo bolji, ali kad je mnogo bolji onda dobijemo ovo.....previse je bilo dva brejka prednosti u trecem, da nije bilo toliko uspeo bi da prelomi.....sada moze da place do prekosutra, a onda nek se seti koliko ima miliona na racunu da mu bude malo bolje.....

Link to comment

Kaze Medvedev Vilanderu da za svakog igraca ima plan neki, a da za Novaka mu je potrebno bar 15 razlicitih, jer je svaki mec sa njim bio razlicit, bez obzira pobedio tada ili izgubio.

Ok, sada na dugi i zasluzeni odmor, a sledeca godina ce biti veoma zanimljiva, a kad koja pa nije obecavala.

Link to comment

Žao mi je Novaka. Nije ni bilo lako da se izmestiš iz situacije da pišeš isroriju. Nešto što se događa jednom u pola veka.

 

Medvedev je bio izuzetno fokusiran. Kao da je rekao danas je moj dan. A veoma nezgodan. Nisam očekivao da Novak ovamo propusti prilike koje su mu se nudile. Šteta što nije poveo u drugom setu.

Link to comment
24 minutes ago, Tsai said:

Epsko sranje zbog grend slema, Lejver odahnuo

 

Taj GS veze nema sa ovim, nebo i zemlja bukvalno, nema 3 različite podloge. Jedino što je zajedničko je ta brojka 4 na kraju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...