Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

We never had this one, boys. Ja ne verujem da je ovo bio umor ili pritisak, ceo prvi set nije ni primirisao servisu, naravno da ga je to izudaralo. Medvedev je suludo igrao.

 

Nema veze. Meni je maltene i lakše ovako nego da izgubi kalendarski slem na pet setova i četiri glupe greške.

 

Šteta za istoriju, ali he's still GOAT.

Link to comment
1 minute ago, tsva said:

 

Da su Nadal ili Federed bili u ovoj situaciji protiv nekog od mladjih, prosetali bi se.

 

 

Sad sam hteo to da napisem. Godine gledanja u ledja ovoj dvojici. Osvojis 20 slemova i uvek si za korak iza. I onda prvi put posle svih tih godina igranja na vrhunskom nivou imas sansu da ih prestignes. Ne bi bio covek da ga sve to nije stiglo.

  • +1 2
Link to comment

djokold je ponovo uspeo da nađe način da izgubi finale na uso, na turniru gde mu klima i podloga najviše odgovara, gde ima najviše pobeda, treba to umeti :ziga:

- mada realno za njega se sezona završila osvajanjem w, posle toga je usledila zajebancija po montenegru umesto treniranja...

Link to comment

Tolstoj i Dostojevski su napunili silne stranice pišući o likovima kao što je Meda. I dalje sam zatečen ovom završnicom, ladno su mu zviždali dok servira. Noletove suze, kao, konačno sam voljen. Neverovatno.

Link to comment
3 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

We never had this one, boys. Ja ne verujem da je ovo bio umor ili pritisak, ceo prvi set nije ni primirisao servisu, naravno da ga je to izudaralo. Medvedev je suludo igrao.

 

Nema veze. Meni je maltene i lakše ovako nego da izgubi kalendarski slem na pet setova i četiri glupe greške.

 

Šteta za istoriju, ali he's still GOAT.

 

Gde nije pritisak? Covek se rasplakao na stolici a onda prvi poen poslednjeg gema odigrao kroz suze. Ne mogu da pojmim toliki pritisak.

 

Osim tog pritiska istorije, pod pritisak ga je stavio i Medvedev. Covek je krizanac pauka i zida koji servira ko Ivo Karlovic.

 

I pored toga, mislim da bi sve drugacije izgledalo da je napravio brejk na pocetku drugog seta, a morao je. Samo da je tu rezultatski izasao ispred, malo bi se opustio i digao publiku.

  • +1 4
Link to comment
10 minutes ago, chandra said:

 

Sad sam hteo to da napisem. Godine gledanja u ledja ovoj dvojici. Osvojis 20 slemova i uvek si za korak iza. I onda prvi put posle svih tih godina igranja na vrhunskom nivou imas sansu da ih prestignes. Ne bi bio covek da ga sve to nije stiglo.

 

Ma gde bre, Nadal se porodio pre tacno 2 godine na istom mestu da dobije. Nekad pobedis nekad izgubis, veceras Meda odigrao brutalno.

Link to comment
Just now, Grandilof said:

 

Ma gde bre, Nadal se porodio pre tacno 2 godine na istom mestu da dobije. Nekad pobedis nekad izgubis, veceras Meda odigrao brutalno.

 

Bilo je reci o ovakvoj prilici... Da su stigli na mec to kalendarskog slama. Mozda ne bi dobili, ali bi se manje usrali od Djokovica.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...