Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

Ok, ogroman pritisak je u pitanju, tesko da bi neko drugi na mestu Novaka drugacije isti podneo...ostaje mu da razbistri glavu, prestane da sanja o olimpijskom zlatu, kalendarskom slemu i okrene se naredne godine osvajanju jos te jedne GS titule

Link to comment
1 minute ago, ubibobi said:

Kad god mu je nešto bilo izuzetno bitno tipa olimpijade ili ovo sad prestizanje loleka i boleka na večnoj listi on je uspevao da zabaguje

 

Ili RG dok ga nije osvojio...

Link to comment
Kad god mu je nešto bilo izuzetno bitno tipa olimpijade ili ovo sad prestizanje loleka i boleka na večnoj listi on je uspevao da zabaguje
Pisao sam baš o tome na ppp

Mentalni giant nesto

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment
Danas mu je za bolju igru trebao opušteniji pristup, ne ona priča da će igrati kao da mu je poslednji meč u životu. Zemlja će se i sutra okretati...
Moguće, ali razumljivo je jer to je suština sporta a Ameri takve izazove i vole. Hteo je da privuče veliku publiku u tenis i u tome je uspeo. Sad se mislim, da je osvojio Olimpijadu tek bi to bio hajp neviđenih razmera... ispao bi prekjuče od ljutog Zverka

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Previse je sve bilo sladunjavo pre meca da bi dobio. Pateticni tekstovi koji treba da se pisu posle titule su se pisali pre finala itd. Energija je tu iscurila.
Na kraju ce uzeti neki GS "u tisini", mada bi bilo fora da se sva trojica povuku i da ostanu na po 20.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, variola said:

Jedino je lepo što se medo popišao po ovim facama u publici 

 

Jebote, neko prvi put u istoriji grand slama zapne da navija za nešeg (po ovome što čitam, naravno da nisam gledao niti gledam), i odmah smo srećni što su dobili urin po faci od drugog igrača koji je protivnik našeg igrača. Srbin pobedio...

 

Raspade se Novak, ignore everything about tennis in a month mode activated starting NOW. 

  • +1 1
Link to comment
Previse je sve bilo sladunjavo pre meca da bi dobio. Pateticni tekstovi koji treba da se pisu posle titule su se pisali pre finala itd. Energija je tu iscurila.
Na kraju ce uzeti neki GS "u tisini", mada bi bilo fora da se sva trojica povuku i da ostanu na po 20.
To je taj sport u kojem je Pepe Imaz šampion

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...