Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, dacha said:

Ima neke poetike u ovome. U mecu koji je mogao da mu bude kruna karijere, Djokovic ce izgleda izgubiti, ali je dobio ono sto nikada nije imao - podrsku medjunarodne publike. Cudan je zivot.

Cekaj sutra Evropske fanove sporta kako se podsmevaju.

Link to comment

Djoković je psihološki ovo izgubio. Čim je na 2-1 u drugom setu onako reagovao, sve je bilo jasno.

 

Lakše bi mi bilo da je izgubio ovaj meč protiv Federera ili Nadala, koji, osim što su arhi-rivali, makar izgledaju kao ljudi od krvi i mesa, dok ovaj Rus izgleda kao neki robot narihtan da gruva svaku lopticu iz sve snage. Jedno je sigurno, nijedan meč Medvedeva protiv nekog drugog tenisera neću pogledati sve da mi je i gledanje sušenja farbe na zidu jedina alternativa.

  • +1 3
Link to comment

Ja kapiram izlaske na mrezu, ovaj servira ko sivonja, a ostali poeni koji nisu asovi su 50:50%. Nema Novak sta tu da trazi, mora nesto da menja.

 

Ali jbt onakvi promasaji napred, ko da nije top10 igrac

Link to comment
2 minutes ago, Ivo Petović said:

Lakše bi mi bilo da je izgubio ovaj meč protiv Federera ili Nadala, koji, osim što su arhi-rivali, makar izgledaju kao ljudi od krvi i mesa, dok ovaj Rus izgleda kao neki robot narihtan da gruva svaku lopticu iz sve snage. Jedno je sigurno, nijedan meč Medvedeva protiv nekog drugog tenisera neću pogledati sve da mi je i gledanje sušenja farbe na zidu jedina alternativa.

Sad znaš kako se osećao Nadal pre 10 godina ovde. 

Link to comment

 

 

 

3 minutes ago, theanswer said:

 

Brate ne može čovek winner da uzme, igra užasno 

 

 

Ok..slozicu se..delom :)

 

Da sipam jos jednu rakiju pa na spavanje. 

 

Malo je reci da sam zatecen.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...