Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

pa dobro, nakon ovoliko titula, barem je konačno osvojio njujoršku publiku.

trebalo bi da izgubi i sledeći ao, da skine i taj teret pa da u narednih nekoliko godina zabode još 2-3 slema. 

Link to comment

gledam malo ovaj pocetak prvog seta. neverovatno koliko se usrao. na momente izgleda ko da je za dve klase gore igrac. protiv zvereva je imao zute minute, ali nije izgleda frustrirano nijednog trenutka. ovde kao da je bio na ivici da zaplace posle prvog gema.

Link to comment
polomio je ranije, nije vredelo...
Da nije tad krenula muzika na brejk loptu i odličan ritern pričalo bi se možda o drugačijem završetku. Turnir na nivou, 1 rodeo manje smrdi.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Jos ne mogu da se opasuljim i sazvacem ovo sto se desilo :/
Neverovatno mi je krivo :/

Nole je za mene GOAT odavno, pisao sam to vec. Cak i da nije igrao ove godine, to ne bi promenilo moje misljenje.

Ali mi je krivo u pm za ovu propustenu priliku..

Sad me je malo strah da ono sto se desilo na OI i ovaj poraz veceras, tj. neuspesna misija, ne daju samopouzdanje njegovim buducim protivnicima, jer eto, ispada da je moguce dobiti ga i kad je njemu najbitniji mec.

Da je uzeo ovaj US, spojio sva 4 GS, pa sledece godine bi "klinci" skidali gace i pre no sto pocne duel s Novakom.

Link to comment
4 hours ago, Takeshi said:

pa dobro, nakon ovoliko titula, barem je konačno osvojio njujoršku publiku.

trebalo bi da izgubi i sledeći ao, da skine i taj teret pa da u narednih nekoliko godina zabode još 2-3 slema. 


sumnjam. meni se čini da je ovo bilo “one night stand” 

  • +1 3
Link to comment

i to ne one night stand gde se dvoje nepoznatih sretnu i odu u krevet, nego je po osnovi “ne jebe lep već uporan” konačno uspeo da je odvede krevet, da svi znaju, i onda prebrzo svrsi a ona ostane nezadovoljna. mrzece ga još više nego pre 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Nisam bila u stanju da odgledam pres do kraja jer me je iznervirao već na početku.

Jebo ga ny i njegova publika :puke:. Nekako imam osećaj da je taj odnos 3 od 9 upravo zbog te ušljive publike.

 

Meni ovaj poraz i nije toliko čudan, pritisak je bio stravičan , ne znam od čega mora da budeš da bi to izdržao.

 

Ova prilika se ponoviti neće ali svakako ima vremena da zacementira GOAT status.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

Sad me je malo strah da ono sto se desilo na OI i ovaj poraz veceras, tj. neuspesna misija, ne daju samopouzdanje njegovim buducim protivnicima, jer eto, ispada da je moguce dobiti ga i kad je njemu najbitniji mec.

 

Pa ne biva mlađi, jbg, sad(*) će polako krenuti da ga deru prvo po polufinalima i četvrtfinalima... pa u osminama, pa onda i u prvih par kola...   

 

(*) Ne bukvalno sad, ali tu već od sledećeg RG, WB... USO... čak mi ne liči da će doći do 21, al ajd da ne mračim...

Edited by Max Morlock
  • +1 1
Link to comment

Prestala sam da gledam na pola drugog seta, nisam mogla da se nerviram, a i delovalo je od početka da ne može da dobije Medvedeva.

Meda se prošetao do finala, ni sam verovatno ne bi sebi tako skockao žreb, a Novak je još uvek vukao nezalečene posledice jebenog Tokija. ne može to da se prevaziđe tek tako.

Sve u svemu sezona 2021. sa 3 osvojena GS je monumentalno postignuće, pogotovo što je to uspelo čoveku koji ima 34 godine. Da li će osvojiti još jedan, verovatno, možda čak već u Australiji, ali da li će osvojiti još pregršt, teško. 

Konkurencija je od njega mlađa po desetak godina i sve spremnija da pokaže i vrlo oštre zube i kandže. 

Nadam se da će Novak u nekom momentu u budućnosti shvatiti kada je pravo vreme da se povuče, a ne da se cima po terenima zbog sponzora i gubi od kojekakvih tinejdžera i nižerangiranih igrača.

  • +1 2
Link to comment

Kad pobedi, ide preko 30 GS 

Kad izgubi, pemzija 

U strahu su velike oci, u sreci slepci...

A s Novakom vazi jedno pravilo, da nema pravila...

A i kakav bi to istorijski momenat bio, a da ga ne gleda nebeski narod... Nije bilo inspiracije

 

 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...