Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Just now, copkillah said:

 

sve više učvršćava status čokera

Ma ovaj put nije do njega.

Imaš 2:1 i posed na 30 sekundi do kraja i uspeš da primiš 2 gola, a nisi Partizan u LE, to je za psihičku i intelektualno evaluaciju svih 11 igrača sa terena.

 

Aj prvi gol i razumem, ali drugi? Prvo Tilemans (?) gubi loptu kao petlic, a onda Sojunču juri Bergvajna 20m umesto da ga odmah salomi, još pre nego što je i krenuo ka loptu.

Link to comment
16 hours ago, Profesionalac said:

Koliko su mi uvek išli na nerve Mesi i K.ronaldo sa ovim dramama kad se neko, ne daj bobe, usudi da ih izmeni.

 

Ne znam da li postoji još neki toliko, iz tog aspekta, problematičan igrač u bilo kom drugom sportu.


Dosta igrača negoduje kad ih izvedu iz igre, samo u UTD je Bruno uvek klimao glavom i gestikulirao, da ne idemo dalje. 
To nije ekskluziva samo 2 navedena igrača, to je normalna stvar.
 

Svaki put kad igramo na vreme i imamo jednu izmenu ja čekam da se zavrti ceo krug da bi izašao iz igre. Jednom umalo nisam pao u nesvest al nisam dizao ruku kao signal da udje onaj iza martinele :laugh:

 

E, sad, problem nastaje kad trener, kao sinoć Rannik ide, posle trećeg gola, da ladi jaja Ronaldu. On je morao da ga ignoriše do kraja meča, pa

posle u svlačionici da mu očita lekciju.

Link to comment
5 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Screenshot-20220120-111914-2.png

 

Kažu da DT znači Doing Time. Meni je taj čitav koncept Arsenal Fan TV-a grozomoran, eksploatisanje ljudi sa psihičkim problemima, cijeđenje para iz frustracija... Neka je ovaj govnar dolijao.

  • +1 1
Link to comment
Just now, John Coltrane said:


Dosta igrača negoduje kad ih izvedu iz igre, samo u UTD je Bruno uvek klimao glavom i gestikulirao, da ne idemo dalje. 
To nije ekskluziva samo 2 navedena igrača, to je normalna stvar.
 

Svaki put kad igramo na vreme i imamo jednu izmenu ja čekam da se zavrti ceo krug da bi izašao iz igre. Jednom umalo nisam pao u nesvest al nisam dizao ruku kao signal da udje onaj iza martinele :laugh:

 

E, sad, problem nastaje kad trener, kao sinoć Rannik ide, posle trećeg gola, da ladi jaja Ronaldu. On je morao da ga ignoriše do kraja meča, pa

posle u svlačionici da mu očita lekciju.

Pa nisam rekao da ne postoje igrači koji su nezadovoljni kada izlaze. Računam da svi vole da igraju sve vreme.

Problem su proporcije drame kod njih dvojice, što dovodi da treneri moraju sa im se izvinjavaju i objašnjavaju i sl. Svaki jebeni put.

Link to comment

Arsenal potpuno sabio Liverpul u prvih 20 minuta, sva šanse za njih, prečka pogođena... a onda prime gol iz kontre tako što se Tomijasu oklizne a Jota tako loše šutne loptu da iznenadi i golmana i sve ostale i ukotrlja se u gol :D 

 

Ne izgleda uopšte dobro LFC BTW. Kad ih i 1 Arteta ukapirao da kroz sredinu nisu nikakva pretnja pa izlazi sa dva ACM plus Lokonga, poslednje vreme došlo.

Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

VVD nije jeo slasniji burek od ovog po koga ga poslao Martineli

 

Slali su ga mnogi ove sezone. Oporavak od Pickforda baš ne ide kako smo se nadali.

Link to comment
Just now, Profesionalac said:

Jel ovde vredi gol u gostima, ili su ga svuda izbacili? :unsure:

 

Ne, u liga kupu se igra samo jedna utakmica. Čelsi je svoju dobio i otišao u finale. Ovi su igrali nerešeno pa sad moraju na popravni.

 

Ne znam da li će biti produžetaka ako i ovde bude nerešeno ili odmah penali.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...