Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Sančo je bio van protokola u sredu, a i danas će, zbog odlaska na sahranu u London.

Lindelof je takodje off, što i nije neka šteta, pošto želi da bude uz ženu i decu - pljačkaši su im provalili u kuću u sredu dok je on igrao meč sa Brentfordom.

 

Link to comment

Villa je dovela Dinja & Kutinja da bi im slobodnjake izvodio Daglas Luizinjo.

 

Viško ceni da će Kukija otkupiti Vila "ako obe strane budu zadovoljne, a Vilina će sigurno biti" :isuse: Ne zna se šta je luđe, ideja da će Villa biti zadovoljna učinkom zato što je na debiju upisao gol i asistenciju, ili da bi Barsa nešto zatezala oko cene transfera.

Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Pa bogami Lindelof vise nego pristojan par utakmica vec. Tacno mi trenutno djeluje pouzdaniji od glavatog.


Iskreno imao je blistav momenat protiv CP, ali da biram uvek bi Megvajera

imao u timu / uz Varana razume se.

Skoro sam na reditu naleteo na “Zašto i navijači UTD ne vole Megvajera?!” :ph34r:

Link to comment

"I sada problemi, Buendia je uradio nešto što nije pametno, slavio je gol ispred tribine na kojoj su verni, verni navijači Evertona... i nešto je uletelo. Isprovocirao ih je Buendia."

 

Jebeš mi sve ako je on normalan. (Višković, naravno.)

Link to comment

Gledam finiš HT, Dinju puko dres na grudima. Pa to se dešava 20 godina, kad sam prvi put video Romin dres kako je pocepan, u onoj šampionskoj sezoni. Tad je bila Kappa, sad Hummel koji je sinonim za rukomet, a svi znamo kako se tamo drpa i vuče.

Link to comment
56 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

Ruxine ajde nemoj da se brukas. Siti je uzeo 4 od 5 poslednjih prvenstva, uzece i ovu ali ima ovde navijaca Junajteda koji pamte kad je junajted devedestih uzimao 8 od 10 titula ili Liverpul koji je osvajao 9 od 10 osamdesetih. To sto ste ispali iz najvaznijeg takmicenja na svetu u vidu miki maus kupa ne znaci da moras da se tesis ligom, koja je pepu nebitna

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...