Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

52 minutes ago, Profesionalac said:

Koliko su grozomorni ovi teget-žuti ManU dresovi :unsure:

@Mercuzzio Koji su ciljevi Spursa ove sezone? Deluje mi da ima fali i kvaliteta i timske atmosfere za top4, a da nemaju namere da bilo šta unapređuju. Meni deluje kao da se nadaju da će konkurencija da se raspadne više nego oni :mellow:

Jel ima šanse da otpuste Kontea ako ne izbori CL?

 

 

Koliko se ja sećam ugovor sa Konteom je na sezonu i po, tako da ne verujem da će ga otpuštati i ako ne uđe u Top4. 

Posle debakla sa prelaznim rokovima u prethodne 4 godine, deluje mi kao da je Konte dobio odrešene ruke da reorganizuje tim. Uz naravno Levijevo teško pregovaranje oko kinte samo što ovde Konte ima prednost jer svakog trenutka može da kaže "Jebite se. Idem u neki ozbiljniji klub". A onda Levy upada u problem jer je oterao trenera koga navijači gotive (makar se tako meni čini)

A ciljevi za ovu sezonu su "Daj šta daš". Top 4 ili bilo koji trofej su neviđeni uspeh. Mislim da je cilj sa Konteom da se sledeće sezone uđe u Top4, reorganizuje tim kompletno i ako mogne neki trofejčić.

Videćemo januarski prelazni rok. To može mnogo da pokaže oko ciljeva za ovu sezonu.

  • Hvala 1
Link to comment

Mektomini razbija kod Svabe. Dalo veceras vrlo dobar defanzivno. Ne mogu da provalim da li Svabo ili Kristina guse Grinvuda. Ako on proradi, svega 3 pojacanja ce izvuci 100% iz ovog tima.

  • +1 1
Link to comment

Koliko su mi uvek išli na nerve Mesi i K.ronaldo sa ovim dramama kad se neko, ne daj bobe, usudi da ih izmeni.

 

Ne znam da li postoji još neki toliko, iz tog aspekta, problematičan igrač u bilo kom drugom sportu.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...